Be Live Grand Saïdia Hodnotenie: 5/5
od 1 020 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 1 020 € za os.
od 745 € za os.
od 1 452 € za os.
od 1 609 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)
Patrícia M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka splnila svoj účel, chceli sme iba relaxovať na jednom mieste a nestarať sa vôbec o nič.Keďže to bol zájazd last minute, tak sme nemali nijaké veľké očakávania.Nakoniec sme boli prekvapení, a to veľmi milo.
Dovolenka splnila svoj účel, chceli sme iba relaxovať na jednom mieste a nestarať sa vôbec o nič.Keďže to bol zájazd last minute, tak sme nemali nijaké veľké očakávania.Nakoniec sme boli prekvapení, a to veľmi milo.
Pláž je široká a príjemná so slnečníkmi a lehátkami. Uteráky sa požičiavajú za zálohu a každý deň si ich môžete vymeniť u personálu hotel. More čisté, bez rias, s dobrým prístupom do vody aj pre malé deti. Čo mi vadilo? Je príjemným spestrením, že na pláži sa môžete povoziť na ťavách. Lenže pán "ťaviar" si po svojich zvieratkách hovienka nezbiera, takže ich je tam po celej sezóne všade ozaj plno.
StravaChuť Maroka je veľmi zaujímavá a pestrá.Tradičný tajin v ktorom sa robí prakticky všetko, od zeleniny, cez kus kus, mäso je zdravá a chutná záležitosť, Grilovali tu ryby a v ponuke bola kuracina, jahňacina, dokonca aj bravčové, bol ohromný výber šalátov a pasca na oči aj na chuť v podobe koláčikov a dezertov. Hoci bol koniec sezóny, tak hotel bol plný a na jedlo sa čakalo v radách, jedno v ktorú hodinu ste prišli, či to boli raňajky, obed, či večera, všetko sa podávalo v rozpätí troch výdajových hodín, ale stále ste čakali v úmornom teple v rade.Personál stíhal debarasovať stoly pre nových stolovníkov. Jedáleň bola čistá , ale teplá, niektoré jedlo, syry, krémové zákusky aj šaláty bolo vystavené 3 hodiny na pulte, takže napriek všetkým odporučeniam a opatreniam sme sa nevyhli veľmi nepríjemným črevným problémom.
UbytovanieHotel je postavený v orientálnom štýle síce starší, ale veľmi udržiavaný s prekrásnymi záhradami, tiež starostlivo udržiavanými a s viacerými oddychovými aj plaveckými bazénmi so službami. Areál je veľký s početnými priestormi na relax v interiéri aj exteriéri. Priestranné izby, skvelé postele a čistota úplne všade. Na to, že v ňom muselo byť mojim odhadom okolo 1000 ľudí to neprekážalo.
SlužbyPersonál bol milý,snaživý a pozorný, a to absolútne vo všetkých sférach. Po anglicky sa veľmi nedohovoríte, ale po španielsky a po francúzky.
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Filtrovať recenzie
Patrícia M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenka splnila svoj účel, chceli sme iba relaxovať na jednom mieste a nestarať sa vôbec o nič.Keďže to bol zájazd last minute, tak sme nemali nijaké veľké očakávania.Nakoniec sme boli prekvapení, a to veľmi milo.
Dovolenka splnila svoj účel, chceli sme iba relaxovať na jednom mieste a nestarať sa vôbec o nič.Keďže to bol zájazd last minute, tak sme nemali nijaké veľké očakávania.Nakoniec sme boli prekvapení, a to veľmi milo.
Pláž je široká a príjemná so slnečníkmi a lehátkami. Uteráky sa požičiavajú za zálohu a každý deň si ich môžete vymeniť u personálu hotel. More čisté, bez rias, s dobrým prístupom do vody aj pre malé deti. Čo mi vadilo? Je príjemným spestrením, že na pláži sa môžete povoziť na ťavách. Lenže pán "ťaviar" si po svojich zvieratkách hovienka nezbiera, takže ich je tam po celej sezóne všade ozaj plno.
StravaChuť Maroka je veľmi zaujímavá a pestrá.Tradičný tajin v ktorom sa robí prakticky všetko, od zeleniny, cez kus kus, mäso je zdravá a chutná záležitosť, Grilovali tu ryby a v ponuke bola kuracina, jahňacina, dokonca aj bravčové, bol ohromný výber šalátov a pasca na oči aj na chuť v podobe koláčikov a dezertov. Hoci bol koniec sezóny, tak hotel bol plný a na jedlo sa čakalo v radách, jedno v ktorú hodinu ste prišli, či to boli raňajky, obed, či večera, všetko sa podávalo v rozpätí troch výdajových hodín, ale stále ste čakali v úmornom teple v rade.Personál stíhal debarasovať stoly pre nových stolovníkov. Jedáleň bola čistá , ale teplá, niektoré jedlo, syry, krémové zákusky aj šaláty bolo vystavené 3 hodiny na pulte, takže napriek všetkým odporučeniam a opatreniam sme sa nevyhli veľmi nepríjemným črevným problémom.
UbytovanieHotel je postavený v orientálnom štýle síce starší, ale veľmi udržiavaný s prekrásnymi záhradami, tiež starostlivo udržiavanými a s viacerými oddychovými aj plaveckými bazénmi so službami. Areál je veľký s početnými priestormi na relax v interiéri aj exteriéri. Priestranné izby, skvelé postele a čistota úplne všade. Na to, že v ňom muselo byť mojim odhadom okolo 1000 ľudí to neprekážalo.
SlužbyPersonál bol milý,snaživý a pozorný, a to absolútne vo všetkých sférach. Po anglicky sa veľmi nedohovoríte, ale po španielsky a po francúzky.
Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...