Hotel Vadvirág

Hodnotenie: /5

Maďarsko, Balaton

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 25 758

Poloha

Jeden z najväčších kempov a rekreačných miest južného balatonského pobrežia sa nachádza v Balatonszemes , priamo na brehu jazera Balaton . Dlhá ( 850 m ) privátne pláž sú priamo pred bungalovmy . Veľmi obľúbené sú výlety do celého okolia Balatonu ( vinárska turistika, folklór , pamiatky , adrenalínové športy ) . Nákupné možnosti majú klienti v bezprostrednej blízkosti ubytovania .

Vybavenie

Jeden z najväčších kempov v balatonské oblasti ponúka ubytovanie v bungalovoch a klientom je k dispozícii recepcia ( 24 hodinovú prevádzku ) , wifi pripojenie pri recepcii ( za poplatok ) parkovisko, úschovňa bicyklov / lyží , tenisový kurt , bazén s tobogánom , detské ihrisko , minigolfové ihrisko , futbalové ihrisko stolný tenis a basketbal . Do areálu kempu je zakázaný vstup so psami .

Ubytovanie

Príjemné jednoducho vybavené bungalovy ( dve spálne , obývacia miestnosť , terasa, sociálne zariadenia) sú vybavené sociálnym zariadením ( sprcha , toaleta ) , vybaveným kuchynským kútom ( elektrický varič chladnička, kávovar ) a terasou . K dispozícii je posteľná bielizeň , uteráky a je nutné si doviezť vlastné čistiace prostriedky . Po príchode na ubytovanie sa platí kúpeľný poplatok . Všetkej energie sú zahrnuté v cene pobytu .

Strava

Bez stravy - klienti môžu využiť možností stravovania priamo v areáli kempu .

Služby

Kemp je obľúbený najmä vďaka polohe priamo na dlhej pláži a získava si klientmi širokou ponukou športových aktivít aj pestrých animačných programov pre deti i dospelých . Klientom je k dispozícii bazén so šmykľavkami , tenisový kurt , minigolfové ihrisko , futbalové ihrisko, stolný tenis , basketbal , detské ihrisko a bohatá ponuka motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov na pláži ( za poplatok ) .

Služby za poplatek

Wifi na recepcii

Pláž

Privátne 850 m dlhá pláž s pozvoľným vstupom do vody sa nachádza v bezprostrednej blízkosti bungalovov . Klienti môžu využiť širokú ponuku vodných motorizovaných aj nemotorizovaných športov ( za poplatok ) .

Zvláštnosti

Kemp je od roku 2009 evidovaný ako zariadenie mimoriadne vhodné pre deti .

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 0 m
  • Chladnička Chladnička áno
  • Detské ihrisko Detské ihrisko áno
  • Tenis Tenis áno
  • Animačné programy Animačné programy áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...