Hotel Aqaba Gulf

Hodnotenie: 4/5

Jordánsko, Akaba

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Neoficiálny popis ubytovanie

Číslo hotela: 20 819

Poloha

Moderný hotel je situovaný v blízkosti centra známeho letoviska Aqaba, len 5 minút od peknej piesočnatej pláže. Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v bezprostrednej blízkosti ubytovania (obchody, kaviarne, reštaurácie, bary, tradičný trh, bazár, vodné športy na pláži, turistické atrakcie, športoviská, parky). Transfer z medzinárodného letiska Aqaba trvá 15 minút.

Vybavenie

Obľúbený mestský hotel disponuje 198 izbami, rozmiestnenými v modernej šesťposchodovej budove s pekným výhľadom na letovisko. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, zmenárňou, trezory (za poplatok) a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, internetový kútik (za poplatok), mini market, obchodík so suvenírmi, kaviareň, práčovňa (za poplatok), konferenčná miestnosť (moderné vybavenie), vonkajší vyhrievaný bazén, snack bar pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky zadarmo), detské ihrisko, tenisové kurty a parkovisko.

Ubytovanie

Komfortne zariadené, vzdušné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, satelitnou TV, minibarom (konzumácia za poplatok) a balkónom. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie. WiFi na izbe je k dispozícii za poplatok. Všetky izby sú nefajčiarske.

Strava

Raňajky podávané formou bufetu. Hostia môžu využiť služby niektorej z mnohých štýlových reštaurácií či snack barov v okolí.

Služby

Zavedený hotelový rezort si získava svojich hostí polohou neďaleko centra mesta aj peknej pláže, komfortným ubytovaním aj dobrou úrovňou poskytovaných služieb. Organizuje folklórne vystúpenie so živou hudbou a tancom. Umožňuje športové aktivity ako napr. Tenis, stolný tenis, šípky, plávanie a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určený vonkajší vyhrievaný bazén s opaľovacou terasou. Deti môžu využívať dobre vybavené ihrisko.

Služby za poplatek

Internet, trezory, práčovňa, osvetlenie tenisových kurtov, vodné športy na pláži, stráženie detí, lehátka a slnečníky na pláži.

Pláž

Pekná, privátne piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a sezónnou ponukou motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov (za poplatok) sa nachádza 5 minút chôdze od hotela. Klientom sú k dispozícii služby plážového baru, prezliekarne a lehátka so slnečníkmi (za poplatok).

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 500 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 0 m
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • TV TV áno
  • Minibar Minibar áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Detský kútik, Detské ihrisko Detský kútik áno
  • Tenis Tenis áno

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...

Počasie

Aktuálne počasie

  • Teplota vody 28 °C