Aktuálne pre cesty do Grécka

Hotel Diamond

Hodnotenie: 4/5

Grécko, Thassos, Limenaria

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Podobné hotely v tejto lokalite

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 100 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 3 km
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • Vonkajší bazén Vonkajší bazén áno
  • Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo Lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Surfovanie Surfovanie áno
  • Cesta okolo hotela Cesta okolo hotela áno
  • Kľudná lokalita Kľudná lokalita áno
  • Fitness Fitness áno
  • Bar Bar áno
  • Detský bazén Detský bazén áno
  • Hotelová reštaurácia Hotelová reštaurácia áno
  • Kaviareň Kaviareň áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)

Informácie o overovaní recenzí

Jaroslava Hromádková

Hodnotenie 2,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Hotel Diamond ???S velkou velkorysostí byl postaven , nevím jestli pro řeckou rodinu , která ho v současné době spravuje a nebo vlastníkem je někdo jiný a tato řecká rodina má za úkol hotel Diamond spravovat nebo ho má v pronájmu.Všemu chybí více profesionality zřejmě nikdo z rodiny neví, co se má pro klientelu dělat , aby ji neztratil a naopak, aby ji získal.Mluvím o 4 hvězdičkovém hotelu.Něco jiného by bylo , kdyby člověk bydlel v soukromí, tak si nemůže nárokovat služby na úrovni hotelu v kategorii takto zařazeného.

Hotel Diamond ???S velkou velkorysostí byl postaven , nevím jestli pro řeckou rodinu , která ho v současné době spravuje a nebo vlastníkem je někdo jiný a tato řecká rodina má za úkol hotel Diamond spravovat nebo ho má v pronájmu.Všemu chybí více profesionality zřejmě nikdo z rodiny neví, co se má pro klientelu dělat , aby ji neztratil a naopak, aby ji získal.Mluvím o 4 hvězdičkovém hotelu.Něco jiného by bylo , kdyby člověk bydlel v soukromí, tak si nemůže nárokovat služby na úrovni hotelu v kategorii takto zařazeného.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž je velmi dlouhá, ale hotel Diamond zde nevlastní a nemá žádná svá vyhražená lehátka .Na pláži je deset slunečníků a tudíž dvacet lehátek, které by byly k dispozici , ale patří k ubytovacímu rezortu a k taverně , která je v bezprostřední blízkosti pláže.Musíte si přivstat a lehátka si zabrat v ranních hodinách.
Jinak na pláži je velký prostor k soukromí , takže si zakoupíte lehátko s rohoží u benzínové pumpy , kde se nalézá obchod(menší supermarket )20 min chůze od hotelu Diamond.Jinak pláže nejsou nikým upravovány a čistěny .

Strava

Strava byla velmi průměrná, opět podotýkám musím pořád srovnávat s hotely v této kategorii.
Jídlo bylo převážně studené , stoluje se na velké venkovní terase , takže kolem krouží desítky vos .Samozřejmě, že v srpnu jsou vosy v celém Řecku , ale tak se musí snažit a udělat nějakou prevenci , zapalují se různé prostředky atd....Porce označuji jako teplé předkrmy (pro muže by to rozhodně nestačilo)

Ubytovanie

Hezké ubytování , pokoje jsou buď s výhledem na moře nebo do hornaté části ostrova.V hotelu jsou velkoryse navrženy různé prostory , herna s kulečníkem , obrovská místnost (fitness), nahoře terasy.Škoda je , že tyto prostory nikdo neuklízí a nestará se o ně .U bazénu nejsou sprchy , stačila by aspoň jedna....U recepce je jakýsi společenský prostor s Tv a s barem .Bar byl zavřený a v tomto velmi důležitém ,řekla bych velmi frekventovaném prostředí nikdo nepouští klimatizaci , byť ji vidíte, je v projektu navržena , ale nepoužívá se .Zkrátka řečeno nejsou na to peníze a šetří se . V srpnu tam bylo kolem 38 stupňů.Na občerstvení Vám musí bohužel posloužit lednice , která se nalézá v blízkosti recepce .Výběr nápojů je velmi , velmi omezený , ale důležité je to , že je tam aspoň voda.Nedoporučovala bych pití vody z kohoutku , byť se říká , že je pitná .Dle mého soudu obsahuje více chlóru než by bylo třeba.

Služby

Přes několikerá upozorňování v recepci , kde se málokdy někdo vyskytoval jsem upozorňovala , že protéká WC , sprcha stříká do stran , takže je všude potopa neboť závěs z umělé hmoty nejen že nezakrýval prostor kolem sprchového koutu, ale byl zcela utrhaný z horních úchytů.Umyvadlo mělo zablokovaný špunt , který jsme sami spravili , aby mohla voda odtékat.Co se týká úklidu , měla ho na starosti jakási mladá dívka - šmudla asi vůbec jí nikdo nevysvětlil jak se má uklízet .Pouze na koštěti přenášela chumáče prachu a vlasů z pokoje na pokoj. Sanitu za celý týden neumyla ani jednou.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)

Filtrovať recenzie

Jaroslava Hromádková

Hodnotenie 2,0 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Hotel Diamond ???S velkou velkorysostí byl postaven , nevím jestli pro řeckou rodinu , která ho v současné době spravuje a nebo vlastníkem je někdo jiný a tato řecká rodina má za úkol hotel Diamond spravovat nebo ho má v pronájmu.Všemu chybí více profesionality zřejmě nikdo z rodiny neví, co se má pro klientelu dělat , aby ji neztratil a naopak, aby ji získal.Mluvím o 4 hvězdičkovém hotelu.Něco jiného by bylo , kdyby člověk bydlel v soukromí, tak si nemůže nárokovat služby na úrovni hotelu v kategorii takto zařazeného.

Hotel Diamond ???S velkou velkorysostí byl postaven , nevím jestli pro řeckou rodinu , která ho v současné době spravuje a nebo vlastníkem je někdo jiný a tato řecká rodina má za úkol hotel Diamond spravovat nebo ho má v pronájmu.Všemu chybí více profesionality zřejmě nikdo z rodiny neví, co se má pro klientelu dělat , aby ji neztratil a naopak, aby ji získal.Mluvím o 4 hvězdičkovém hotelu.Něco jiného by bylo , kdyby člověk bydlel v soukromí, tak si nemůže nárokovat služby na úrovni hotelu v kategorii takto zařazeného.

Strava 1,0 / 5

Ubytovanie 2,0 / 5

Okolie 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Pláž je velmi dlouhá, ale hotel Diamond zde nevlastní a nemá žádná svá vyhražená lehátka .Na pláži je deset slunečníků a tudíž dvacet lehátek, které by byly k dispozici , ale patří k ubytovacímu rezortu a k taverně , která je v bezprostřední blízkosti pláže.Musíte si přivstat a lehátka si zabrat v ranních hodinách.
Jinak na pláži je velký prostor k soukromí , takže si zakoupíte lehátko s rohoží u benzínové pumpy , kde se nalézá obchod(menší supermarket )20 min chůze od hotelu Diamond.Jinak pláže nejsou nikým upravovány a čistěny .

Strava

Strava byla velmi průměrná, opět podotýkám musím pořád srovnávat s hotely v této kategorii.
Jídlo bylo převážně studené , stoluje se na velké venkovní terase , takže kolem krouží desítky vos .Samozřejmě, že v srpnu jsou vosy v celém Řecku , ale tak se musí snažit a udělat nějakou prevenci , zapalují se různé prostředky atd....Porce označuji jako teplé předkrmy (pro muže by to rozhodně nestačilo)

Ubytovanie

Hezké ubytování , pokoje jsou buď s výhledem na moře nebo do hornaté části ostrova.V hotelu jsou velkoryse navrženy různé prostory , herna s kulečníkem , obrovská místnost (fitness), nahoře terasy.Škoda je , že tyto prostory nikdo neuklízí a nestará se o ně .U bazénu nejsou sprchy , stačila by aspoň jedna....U recepce je jakýsi společenský prostor s Tv a s barem .Bar byl zavřený a v tomto velmi důležitém ,řekla bych velmi frekventovaném prostředí nikdo nepouští klimatizaci , byť ji vidíte, je v projektu navržena , ale nepoužívá se .Zkrátka řečeno nejsou na to peníze a šetří se . V srpnu tam bylo kolem 38 stupňů.Na občerstvení Vám musí bohužel posloužit lednice , která se nalézá v blízkosti recepce .Výběr nápojů je velmi , velmi omezený , ale důležité je to , že je tam aspoň voda.Nedoporučovala bych pití vody z kohoutku , byť se říká , že je pitná .Dle mého soudu obsahuje více chlóru než by bylo třeba.

Služby

Přes několikerá upozorňování v recepci , kde se málokdy někdo vyskytoval jsem upozorňovala , že protéká WC , sprcha stříká do stran , takže je všude potopa neboť závěs z umělé hmoty nejen že nezakrýval prostor kolem sprchového koutu, ale byl zcela utrhaný z horních úchytů.Umyvadlo mělo zablokovaný špunt , který jsme sami spravili , aby mohla voda odtékat.Co se týká úklidu , měla ho na starosti jakási mladá dívka - šmudla asi vůbec jí nikdo nevysvětlil jak se má uklízet .Pouze na koštěti přenášela chumáče prachu a vlasů z pokoje na pokoj. Sanitu za celý týden neumyla ani jednou.

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (4) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...