velmi klidná destinace s nádherným okolím, výhled na hory a cesta přes ně k moři serpentinami velkolepá. Čtyři hvězdičky pro hotel jsou ale naprosto přehnané. Po prvotním trochu zklamání vynikly výhody stranou položeného a hůř dostupného místa a snad i autentičtějšího než jsou obvyklé řady hotelových komplexů jinde.
Plážpláž přímo před hotelem na pohled s horším přístupem do moře (balvany), ale lehátka by se tam asi vždy volná našla. Nádherná prostorná přírodní písčitá pláž s oblázky a s písčitým pozvolným přístupem do moře cca 500 - 650 m po rovině od hotelu, (teď) téměř bez lidí. Jasně že bez lehátek a slunečníků.
Stravadostačující, byť asi nejslabší, co jsem zatím v Řecku zažila. Nevhodná nám připadala pozdní doba večeře, od 19:30, kdy chtěli už večeřet všichni (převažující česká klientela) a bylo málo stolů a fronty u jídla. A volně procházející kočky mezi stoly v jídelně asi taky každému nevyhovují.
Ubytovaniepokoj s příplatkem za boční výhled na moře - výhled předčil naše očekávání, lepší než by byl výhled přímý. Bylo to však vykoupeno čtvrtým patrem bez výtahu, 63 schodů, což mi pro dámy 63 a 69 roků připadá poněkud poťouchlé. Rovněž tak postel, dost úzké manželské dvoulůžko s jedním prostěradlem na přikrytí (na požádání jsme dostaly druhé). Jinak ale čisto, pokoj prostorný, úklid fungoval a moc se nám líbilo úplně otvíratelné francouzské okno na balkon. Chybělo nám ale cokoli na sušení plavek, (sušák, šňůra,...) zábradlí balkonu moc vhodné nebylo. Klimatizaci jsme nepoužívaly.
Službyprakticky žádné - jen bazén (8 x 6 m?), odpoledne ve stínu. Žádné herní prvky, koutek pro děti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate