Simona Jonášová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprostá spokojenost se vším.
Naprostá spokojenost se vším.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 926 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Standardní pokoj cca 30 m2
Rodinný pokoj cca 40 m2
Rodinný pokoj Superior cca 40 m2
www.eloundabreeze.gr
POBYTOVÁ TAXA:V Řecku je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je v 5* hotelu cca 15 EUR/pokoj/noc, ve 4* hotelu cca 10 EUR/pokoj/noc, ve 3* hotelu cca 5 EUR/pokoj/noc, ve 1-2* hotelu cca 2 EUR/pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Dobré (na základe 43 hodnotení)
563. najlepšie hodnotený z 1087 hotelov v Kréta
Simona Jonášová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprostá spokojenost se vším.
Naprostá spokojenost se vším.
Bola táto recenzia užitočná? (0) (1)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá dovolená. Nic k vytknutí kromě služeb delegáta, který sliboval, že se ozve. Ten se však ani neozval, a když jsme volali na jeho číslo, tak ho zvedla slečna, která mluvila anglicky. Dokážu si představit, jak to mohlo zkomplikovat komunikaci těm, kteří anglicky nemluví.
Skvělá dovolená. Nic k vytknutí kromě služeb delegáta, který sliboval, že se ozve. Ten se však ani neozval, a když jsme volali na jeho číslo, tak ho zvedla slečna, která mluvila anglicky. Dokážu si představit, jak to mohlo zkomplikovat komunikaci těm, kteří anglicky nemluví.
Horší přístup k moři, avšak do moře se dá dostat i přes "dětské brouzdaliště" a nevyužít tak žebřík do moře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (2) (0)
Filtrovať recenzie
Iveta S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2026
Ubytování, personál a strava super. Pláž nejhorší co jsme zažily. Neodpovídá nabídce zájezdu. Při zpáteční cestě na letišti v Heraklionu měl čekat delegát, bohužel nečekal.
Ubytování, personál a strava super. Pláž nejhorší co jsme zažily. Neodpovídá nabídce zájezdu. Při zpáteční cestě na letišti v Heraklionu měl čekat delegát, bohužel nečekal.
Místo písečné pláže katastrofa, betonová hrůza s rezavými tyčemi kolem. Špinavá lehátka a o pláž se nikdo nestará.
StravaVynikající
SlužbyPersonál velice milý a ochotný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Na dovolenou jsme jeli termin koncem zari,
tohle obdobi muzu doporucit. Vsude je klid, malo lidi,
krasne pocasi, krasne teploucko, ale zadne dusne vedro. Organizace cestovni kancelare vyborna. Nekdo zde pise na hodnoceni, ze delegati vubec nefungovali, nebo se jim ani nedovolali. Nasi delegati, byli pokazde na telefonu, vsechno vyridili, zaridili, takze naprosta spokojenost pro nekoho kdo se moc nedomluvi. Rozhodne je tohle hotel pro rodiny s detmi, nebo pro starsi generaci. Pro mlade bych ho rozhodne nedoporucovala, kolem dokola nic neni, v podstate jste jenom v resortu, kde zabava taky vazne, ano jsou tam animatori, ale to je tak cele (nejaky aerobic, vecer diskoteka pro deti). Asi cca 3-4 km je mesto Elounda, kde muzete nakoupit nejake suvenyry nebo darky, nejake restaurace a bary.
Na dovolenou jsme jeli termin koncem zari,
tohle obdobi muzu doporucit. Vsude je klid, malo lidi,
krasne pocasi, krasne teploucko, ale zadne dusne vedro. Organizace cestovni kancelare vyborna. Nekdo zde pise na hodnoceni, ze delegati vubec nefungovali, nebo se jim ani nedovolali. Nasi delegati, byli pokazde na telefonu, vsechno vyridili, zaridili, takze naprosta spokojenost pro nekoho kdo se moc nedomluvi. Rozhodne je tohle hotel pro rodiny s detmi, nebo pro starsi generaci. Pro mlade bych ho rozhodne nedoporucovala, kolem dokola nic neni, v podstate jste jenom v resortu, kde zabava taky vazne, ano jsou tam animatori, ale to je tak cele (nejaky aerobic, vecer diskoteka pro deti). Asi cca 3-4 km je mesto Elounda, kde muzete nakoupit nejake suvenyry nebo darky, nejake restaurace a bary.
“Plaz” rozhodne to neni 200m, ale daleko taky ne. Ja osobne mam rada volny vstup do more a piscitou plaz. Osobne se mi plaz absolutne nelibila, uz bych tam nejela. Vsude same sutry, ryby, jezci a dokonce i meduzy, ale more je ciste zadne rasy apod bordel.
Je tam udelane male “brouzdaliste” asi pro deti nebo nevim, ale vsuda sama ryba, pro me plaz katastrofa
Strava .. Na to ze to byl All Inclusive, tak nic moc. Kazdy den stejna jidla porad. Pres den all inclusive na bode mrazu. Pro predstavu (jabko,hotdog,syrova tasticka,zmrzla) tohle pro me neni all inclusive, kor za Ty prachy a to jsme meli polovinu z plne ceny.. Ale co maji vyborne jsou bolonske spagety, ty jsem za 8 dni jedla tak 5-6x
UbytovanieHotel hezky a cisty, byli jsme v hlavni budove, pokoje taky ciste, zamestnanci hotelu velmi mili a ochotni. Hotel ma dva venkovni bazeny jeden je tak po pas, druhy hluboky, takze super.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Michal Zrnečko
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborný
Výborný
voda čistá, i okolí, moc pěkné, vzdálenost od hotelu 200 m, ale to bylo v popisu hotelu, takže žádné výhrady
StravaStrava pestrá, výborná
Ubytovaniepokoj bez balkonu, jinak OK
Službymůj dojem: kategorie 3,5*
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (0)
Novoseltsev Illya
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
The hotel is very good situated, the correlation of quality and price is prefect, the travel agent and agency are competent and experienced professionals, the level of satisfaction is very very high
The hotel is very good situated, the correlation of quality and price is prefect, the travel agent and agency are competent and experienced professionals, the level of satisfaction is very very high
the beach was very good, but some days there were waste not cleaned, but this did not influence overall good impression.
Stravafantastic, simply fantastic
Ubytovaniefully satisfied with the hotel accommodation, however some guests were pleading about the noise from the parties near the pool (the window of the their room was facing the pool), but after they (guests) pleaded to the reception they were re-located to another room.
Službyeverything was fine, no any comments
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Lenka Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla super. Kréta je krásná. V hotelu by se nějaké chybičky našly, ale i tak to byla skvělá dovolená, kterou jsme si užily.
Dovolená byla super. Kréta je krásná. V hotelu by se nějaké chybičky našly, ale i tak to byla skvělá dovolená, kterou jsme si užily.
Pláž byla čistá, lehátka se vždycky našly, když šel člověk na pláž včas. Vstup byl přes jezírko přes které se pak proplavalo do moře nebo ze schůdků. Moře bylo krásné, čisté. Na pláži byl bar, což bylo super.
StravaJídlo v hotelu bylo výborné a rozmanité. Všeho dostatek, jídlo bylo pořád doplňováno.
UbytovanieUbytování vypadalo trošku líp na fotkách než ve skutečnosti. Řešily jsme problém s pokoji, když jsme přijely. Neměly pro nás dva pokoje po dvou kvůli technickým problémům. Nabídly nám tedy apartmán pro čtyři, kde jsme úplně spokojené nebyly kvůli postelím, ale snažili se nám potom vyjít vstříc.
SlužbyNa recepci hotelu byli moc milí, dalo se cokoliv vyřešit. Poradili ohledně výletu, cenu za taxi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...