Kolymbia Sun Hodnotenie: 3/5
od 627 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 627 € za os.
od 326 € za os.
od 312 € za os.
od 421 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základě 2 hodnocení)
Antonín Lajda
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená naprosto splnila naše představy a plány.
Dovolená naprosto splnila naše představy a plány.
Svou část pláže má pronajatý i hotel s deštníkama a lehátkama za 6 euro hned přez cestu naproti hotelu.Personál z hotelu obsluhuje i na této pláži.my jsme přesto chodili na "svoje" místo vlevo od hotelu, kde byl pozvolný vstup do moře z písčité pláže.
Celá zátoka Agios Georgios je dost rozmanitá, takže si každý najde to svoje.Písek jemný i hrubý, oblázky, kamínky a vstup do moře jak je komu libo.Společná je úžasná čistota moře.
Jediná vada na kráse celého ostrova je problém s odpadky.Kapacita místní centrální skládky zřejmě praská ve švech a místní popelnice a kontejnery jsou věčně přeplněné.Je třeba při toulkách po tomto nádherném ostrově a plážích trochu přimhouřit oči a vidět spíš tu krásu.
Snídaně sice stále stejné, ale naprosto nám to nevadilo.Dva druhy pečiva, bílý a celozrnný chleba byly vynikající.Káva, černý čaj,džus(spíše limonáda:-()
Večeře byly bez možnosti výběru, ale paní domácí, která vařila je výborná kuchařka!Vždy jsme dostali dva zeleninové saláty, pečivo, předkrm(tzatziky, polévka,špagety, topinka s oblohou,lasagne), hlavní jídlo(vepřové, hovězí,kuře,musaka,rybí filé,) a nakonec ovoce(jablko, hruška, meloun,broskev).Krom rýže a brambor dávají ke všemu jako přílohu hranolky.
Občas jsme zašli do taveren a ochutnávali řecké speciality.Jediné v čem jsme šlápli vedle byly kalamáry.
Doporučujem zajít na řeckou kávu nebo frapé.Kvalita je v každé taverně jiná, takže chodit a ochutnávat.
Pokoje jsou malé,určené pro dvě osoby a my jsme měli přistýlku, takže místa bylo poskromnu.S tím jsme ale počítali a na pokoji jsme pobývali minimálně.
Večery jsme trávili na pěkném balkonku při lahvince vína s výhledem na moře.
Koupelna se soc.zařízením naprosto stačila a děvčata ocení hlavně fén.
Hotel je prezentován někdy jako dvou, někdy tříhvězdičkový.Nám se moc líbil pro svou pohodovou rodinnou atmosféru, klid a polohu.Stálou recepci nehledejte a případné požadavky u rodinných členů kteří jsou hlavně v kuchyni a přilehlém baru nebo u paní ulkizečky.
My jsme prasklou žárovku řešili vyšroubováním a položení ráno k ručníku,který jsme chtěli vyměnit.Po návratu z výletu žárovka vyměněná a čistý ručník na posteli :-).Paní uklizečka každé ráno pilně zametá před hotelem, asistuje u snídaně, denné vytře podlahu na pokoji a ustele postele.Jednou za pobyt nám byly vyměněny osušky.
Na pokoji je síť proti hmyzu, kterou jsme ocenili, přestože jsme měli v zásuvce Raid:-).
Klimatizace v ceně a po příchodu z pláže nebo výletu stačilo zapnout na půl hodinky a malý pokojík se příjemně vychladil.
Službu trezoru, který byl na chodbě také v ceně jsme nevyužili.Nějak nevzbuzovala plechová skříň důvěru :-(.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Antonín Lajda
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená naprosto splnila naše představy a plány.
Dovolená naprosto splnila naše představy a plány.
Svou část pláže má pronajatý i hotel s deštníkama a lehátkama za 6 euro hned přez cestu naproti hotelu.Personál z hotelu obsluhuje i na této pláži.my jsme přesto chodili na "svoje" místo vlevo od hotelu, kde byl pozvolný vstup do moře z písčité pláže.
Celá zátoka Agios Georgios je dost rozmanitá, takže si každý najde to svoje.Písek jemný i hrubý, oblázky, kamínky a vstup do moře jak je komu libo.Společná je úžasná čistota moře.
Jediná vada na kráse celého ostrova je problém s odpadky.Kapacita místní centrální skládky zřejmě praská ve švech a místní popelnice a kontejnery jsou věčně přeplněné.Je třeba při toulkách po tomto nádherném ostrově a plážích trochu přimhouřit oči a vidět spíš tu krásu.
Snídaně sice stále stejné, ale naprosto nám to nevadilo.Dva druhy pečiva, bílý a celozrnný chleba byly vynikající.Káva, černý čaj,džus(spíše limonáda:-()
Večeře byly bez možnosti výběru, ale paní domácí, která vařila je výborná kuchařka!Vždy jsme dostali dva zeleninové saláty, pečivo, předkrm(tzatziky, polévka,špagety, topinka s oblohou,lasagne), hlavní jídlo(vepřové, hovězí,kuře,musaka,rybí filé,) a nakonec ovoce(jablko, hruška, meloun,broskev).Krom rýže a brambor dávají ke všemu jako přílohu hranolky.
Občas jsme zašli do taveren a ochutnávali řecké speciality.Jediné v čem jsme šlápli vedle byly kalamáry.
Doporučujem zajít na řeckou kávu nebo frapé.Kvalita je v každé taverně jiná, takže chodit a ochutnávat.
Pokoje jsou malé,určené pro dvě osoby a my jsme měli přistýlku, takže místa bylo poskromnu.S tím jsme ale počítali a na pokoji jsme pobývali minimálně.
Večery jsme trávili na pěkném balkonku při lahvince vína s výhledem na moře.
Koupelna se soc.zařízením naprosto stačila a děvčata ocení hlavně fén.
Hotel je prezentován někdy jako dvou, někdy tříhvězdičkový.Nám se moc líbil pro svou pohodovou rodinnou atmosféru, klid a polohu.Stálou recepci nehledejte a případné požadavky u rodinných členů kteří jsou hlavně v kuchyni a přilehlém baru nebo u paní ulkizečky.
My jsme prasklou žárovku řešili vyšroubováním a položení ráno k ručníku,který jsme chtěli vyměnit.Po návratu z výletu žárovka vyměněná a čistý ručník na posteli :-).Paní uklizečka každé ráno pilně zametá před hotelem, asistuje u snídaně, denné vytře podlahu na pokoji a ustele postele.Jednou za pobyt nám byly vyměněny osušky.
Na pokoji je síť proti hmyzu, kterou jsme ocenili, přestože jsme měli v zásuvce Raid:-).
Klimatizace v ceně a po příchodu z pláže nebo výletu stačilo zapnout na půl hodinky a malý pokojík se příjemně vychladil.
Službu trezoru, který byl na chodbě také v ceně jsme nevyužili.Nějak nevzbuzovala plechová skříň důvěru :-(.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.