Máte výborný vkus, naši zákazníci boli s týmto hotelom nadmieru spokojní.

Hotel Mogren

Čierna Hora-Budva-Budva

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 105 322

Poloha

Hotel Mogren naproti 2000 rokov staré mestské múry starej časti mesta Budva a blízkosti niekoľko malebných pláží ponúka výborne vybavené izby s klimatizáciou a zadarmo bezdrôtový prístup k internetu. Hotel sa môže pochváliť 2 terasami s kapacitou 800 miest a obchod s lahodným pečivom.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí reštaurácia, terasa, aperitív bar, TV sála, konferenčná sála, zmenáreň, WI-FI na recepcii a lobby bare, detský kútik, parkovisko.

Ubytovanie

K dispozícii sú klimatizované 1-2lôžkové izby s možnosťou prístelky a 1/2 + 2 AP - klimatizovaný 2lôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek (rozkladací gauč), vždy so sprchou, WC, SAT TV, telefónom, prípojkou na internet, fénom, trezorom a minibarom.

Strava

Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu. V hoteli sa nachádza výborná reštaurácia, ktorá ponúka medzinárodnú kuchyňu, aperitív bar, sendvičový bar a samoobslužnú reštauráciu. Parkovanie zadarmo.

Služby

Hostia môžu využiť v blízkosti tenisové kurty, športové ihriská, vodné športy podľa miestnej ponuky.

Pláž

Piesočnato-okruhliaková, cca 150 m, sprchy na pláži.

Informácie o hoteli

 • TV áno
 • Minibar áno

Destinácia

Doprava letecky

01:20 h

Popis

Budva je jedným z najnaštevovanejších dovolenkových letovisiek v Čiernej Hore a leží v Budvanskom zálive. Je stvorená pre všetkých, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku plnú zábavy, poznania niečoho nového a predovšetkým senzačného kúpania. Cez letnú sezónu se jazdí najviac turistov, pretože sú nadmieru spokojní.

V okolí mesta sa nachádza rozsiahle pohorie Lovćén a Paštrovići, vďaka tomu sú v Budve skvelé prírodné podmienky - ako je napr. skoro 230 slnečných dní za rok a pestré vegetačné podmienky.
Budva má bohatú históriu, je stará takmer 2600 rokov. Ako prvý sa o nej zmienil Sofoklés a po gréckej nadvláde sa mesto stalo dôležitou obchodnou cestou.

Miest, ktoré tu môžeme obdivovať je viac než dosť. K tým najnaštevovanejším patrí opevnené mesto a prechádza po hradbách z ktorých máte jedinečný výhľad na mesto, more a ostrov Sveti Nikola. Dochovali sa dve brány z 15. storočia - Morská a Pevninská, ktoré dávajú miestu tú pravú čerešničku na vrch. V blízkosti nádvoria je archeologické múzeum a ponúka nám predovšetkým artefakty z dôb antiky.

Symbolom Budvy je kostol sv. Jána, predovšetkým jeho veža, ktorá je vidieť z akéhokoľvek miesta v meste. Neprehliadnite fascinujúce benátske maľby a knižnicu. Tento kostol ale nie je jediný pozoruhodný. Keď sa vydáte po stopách minulosti, bol by hriech nenaštíviť i ďalšie miesta ako napr. kostol sv. Sávy, kostol Panny Márie a kostol sv. Trojice s grékymi maľbami.
Neďaleko Budvy sa nachádza i množstvo kláštorov(stanjeviči, Podostrog) a ostrov sv. Mikuláše so zrúcaninou kostola, ktorý bol obľúbeným útočiskom vládcu Petara.

Budva je srdcom Čiernej Hory predovšetkým vďaka 17-tim jedinečným plážam na ktorých nájdete oblázky, jemný i hrubý piesok a množstvo športových možností ako sú - vodné lyže, paragliding, lietajúce gumová loď, rôzne výlety a bungee jumping. Ten si môžete skočiť nad Slovenskou plážou, ktorá je najkrásnejšia v Budve. Jemné oblázky, priezračne čisté more a množstvo možností k zábave, to všetko je Slovenská pláž.

Odvážnejší z nás určite vyhľadajú pláž Mogren, na ktorú sa nedostanete len tak, ale len cez tunel v skale. Je to nezabudnuteľný a romantický zážitok. Mogren ako ďalšia sa chváli ocenením Modrej vlajky a určite k tomu prispieva preodvšetkým čisté more, krásne okolie a zrúcanina letohrádku. Na ňu sa napojuje cez kilometer dlhá, piesočnato-oblázková pláž Jaz a neďaleko od nej prekrásna pláž Trsteno.

Kam v Budve za zábavou? Všetci, ktorí si položia túto otázku budú príjemne prekvapení, pretože si budú môcť vybrať z niekoľkých miest. Začína to už na pláži, kde sú všade občerstvenia s pestrým výberom a muzikou. V meste i v jeho tesnej blízkosti sa nachádza množstvo klubov, kasín a diskoték. K tým najobľúbenejším patrí: Znak Pitanja, Pub Budva patrí všetkým, ale najviac si ho užijú tí čo hľadajú rušnú, spoločensky založenú a nezabudnuteľnú dovolenku.
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 01:20

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 23 °C v noci 10 °C

 • Teplota vody 23 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 22 °C v noci 14 °C

 • Utorok 23 °C v noci 12 °C

 • Streda 26 °C v noci 9 °C

 • Štvrtok 26 °C v noci 10 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December