Hotel Mogren

Čierna Hora-Budva-Budva

Viac o ubytovaní

Podobné hotely v tejto lokalite

Ospravedlňujeme sa, ale všetky termíny do hotela sú vypredané.

Sledujte predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch

Vyberte si termín

Popis ubytovania

Číslo hotela: 105 322

Poloha

Hotel Mogren naproti 2000 rokov staré mestské múry starej časti mesta Budva a blízkosti niekoľko malebných pláží ponúka výborne vybavené izby s klimatizáciou a zadarmo bezdrôtový prístup k internetu. Hotel sa môže pochváliť 2 terasami s kapacitou 800 miest a obchod s lahodným pečivom.

Vybavenie

K vybaveniu hotela patrí reštaurácia, terasa, aperitív bar, TV sála, konferenčná sála, zmenáreň, WI-FI na recepcii a lobby bare, detský kútik, parkovisko.

Ubytovanie

K dispozícii sú klimatizované 1-2lôžkové izby s možnosťou prístelky a 1/2 + 2 AP - klimatizovaný 2lôžková izba s možnosťou dvoch prísteliek (rozkladací gauč), vždy so sprchou, WC, SAT TV, telefónom, prípojkou na internet, fénom, trezorom a minibarom.

Strava

Polpenzia zahŕňa raňajky a večere formou bufetu. V hoteli sa nachádza výborná reštaurácia, ktorá ponúka medzinárodnú kuchyňu, aperitív bar, sendvičový bar a samoobslužnú reštauráciu. Parkovanie zadarmo.

Služby

Hostia môžu využiť v blízkosti tenisové kurty, športové ihriská, vodné športy podľa miestnej ponuky.

Pláž

Piesočnato-okruhliaková, cca 150 m, sprchy na pláži.

Informácie o hoteli

Recenzia hotela

Hodnotenie 4,7/5
Invia

Skvelé (2 hodnotení)

Ubytovanie 4,8/5

Strava 4,8/5

Okolie 4,5/5

Cena 4,5/5

11. najlepšie hodnotený z 609 hotelov v Čierna Hora

Anonym September 2017

Dátum pobytu: 30.8. - 6.9.2017

Hodnotenie 4,3/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolie 4,0/5

Cena 4,0/5

Anonym Júl 2017

Dátum pobytu: 21.6. - 28.6.2017

Hodnotenie 5,0/5

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Celkové hodnotenie

K tomuto hodnoteniu nie je k dispozícií žiadny komentár.

Ubytovanie 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolie 5,0/5

Cena 5,0/5

Mapa a oblasť

Mapa nemusí obsahovať všetky nájdené hotely. Poloha hotelov na mape má len informatívny charakter. Nahlásiť

Doprava letecky

01:20 h

Popis

Budva je jedným z najnaštevovanejších dovolenkových letovisiek v Čiernej Hore a leží v Budvanskom zálive. Je stvorená pre všetkých, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku plnú zábavy, poznania niečoho nového a predovšetkým senzačného kúpania. Cez letnú sezónu se jazdí najviac turistov, pretože sú nadmieru spokojní.

V okolí mesta sa nachádza rozsiahle pohorie Lovćén a Paštrovići, vďaka tomu sú v Budve skvelé prírodné podmienky - ako je napr. skoro 230 slnečných dní za rok a pestré vegetačné podmienky.
Budva má bohatú históriu, je stará takmer 2600 rokov. Ako prvý sa o nej zmienil Sofoklés a po gréckej nadvláde sa mesto stalo dôležitou obchodnou cestou.

Miest, ktoré tu môžeme obdivovať je viac než dosť. K tým najnaštevovanejším patrí opevnené mesto a prechádza po hradbách z ktorých máte jedinečný výhľad na mesto, more a ostrov Sveti Nikola. Dochovali sa dve brány z 15. storočia - Morská a Pevninská, ktoré dávajú miestu tú pravú čerešničku na vrch. V blízkosti nádvoria je archeologické múzeum a ponúka nám predovšetkým artefakty z dôb antiky.

Symbolom Budvy je kostol sv. Jána, predovšetkým jeho veža, ktorá je vidieť z akéhokoľvek miesta v meste. Neprehliadnite fascinujúce benátske maľby a knižnicu. Tento kostol ale nie je jediný pozoruhodný. Keď sa vydáte po stopách minulosti, bol by hriech nenaštíviť i ďalšie miesta ako napr. kostol sv. Sávy, kostol Panny Márie a kostol sv. Trojice s grékymi maľbami.
Neďaleko Budvy sa nachádza i množstvo kláštorov(stanjeviči, Podostrog) a ostrov sv. Mikuláše so zrúcaninou kostola, ktorý bol obľúbeným útočiskom vládcu Petara.

Budva je srdcom Čiernej Hory predovšetkým vďaka 17-tim jedinečným plážam na ktorých nájdete oblázky, jemný i hrubý piesok a množstvo športových možností ako sú - vodné lyže, paragliding, lietajúce gumová loď, rôzne výlety a bungee jumping. Ten si môžete skočiť nad Slovenskou plážou, ktorá je najkrásnejšia v Budve. Jemné oblázky, priezračne čisté more a množstvo možností k zábave, to všetko je Slovenská pláž.

Odvážnejší z nás určite vyhľadajú pláž Mogren, na ktorú sa nedostanete len tak, ale len cez tunel v skale. Je to nezabudnuteľný a romantický zážitok. Mogren ako ďalšia sa chváli ocenením Modrej vlajky a určite k tomu prispieva preodvšetkým čisté more, krásne okolie a zrúcanina letohrádku. Na ňu sa napojuje cez kilometer dlhá, piesočnato-oblázková pláž Jaz a neďaleko od nej prekrásna pláž Trsteno.

Kam v Budve za zábavou? Všetci, ktorí si položia túto otázku budú príjemne prekvapení, pretože si budú môcť vybrať z niekoľkých miest. Začína to už na pláži, kde sú všade občerstvenia s pestrým výberom a muzikou. V meste i v jeho tesnej blízkosti sa nachádza množstvo klubov, kasín a diskoték. K tým najobľúbenejším patrí: Znak Pitanja, Pub Budva patrí všetkým, ale najviac si ho užijú tí čo hľadajú rušnú, spoločensky založenú a nezabudnuteľnú dovolenku.
 • Doba letu Doba letu z Bratislavy 01:20

Počasie

Aktuálne počasie

 • Teplota 31 °C v noci 12 °C

 • Teplota vody 24 °C

Predpoveď na ďalšie dni

 • Zajtra 34 °C v noci 15 °C

 • Piatok 36 °C v noci 17 °C

 • Sobota 35 °C v noci 18 °C

 • Nedeľa 34 °C v noci 17 °C

Najlepší čas pre dovolenku

 • Najlepší
 • Dobrá
 • Nízka sezóna
 1. Január
 2. Február
 3. Marec
 4. Apríl
 5. Máj
 6. Jún
 7. Júl
 8. August
 9. September
 10. Október
 11. November
 12. December