Hotel Apartmán Dorita

Chorvátsko, Istria

Zákazníci zatiaľ nehodnotili tento hotel Hotel nie je hodnotený

Zobraziť všetky recenzie

Viac o ubytovaní

Pre tento hotel nie sú k dispozícii žiadne ponuky

Vybrať iný hotel

Ste flexibilný? Vyberte si lacnejší mesiac a ušetrite!

Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.

Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.

Vyberte si termín

Popis ubytovanie

Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.

Popis ubytovanie

Informácie o hoteli

  • Vzdialenosť od pláže Pláž 700 m
  • Vzdialenosť od centra mesta Centrum 600 m
  • Klimatizácia Klimatizácia áno
  • TV TV áno
  • Chladnička Chladnička áno
  • Domáce zvieratá povolené Domáce zvieratá povolené áno
  • Wifi zadarmo Wifi zadarmo áno
  • Kuchynský kút Kuchynský kút áno

Recenzia hotela

Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)

Informácie o overovaní recenzí

Martin P.

Hodnotenie 3,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.

Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláže jsou zde různé, každý si vybere tu svou. Hlavní je, že jsou čisté a upravené!

Strava

Bez stravy a nakonec i bez grilu

Ubytovanie

Ubytování bylo čisté, Paní domácí byla příjemná, až na okamžik kdy k nám vtrhla a začla prohledávat pokoje jestli nás není na ubytování o jednoho víc, jelikož jí u garáže stálo přes noc auto s Rakouskou poznávací značkou. Nechápu, ale nebylo to slušný ani na místě, když věděla že my jsme Češi.
Jedna rulička toaletního papíru pro 4 osoby na týden není zrovna moc..
Jeden pytlík do malinkého koše také ne...
Ani houbička na mytí nádobí nebyla standardem..
V blízkosti je ale konzum kde se vše dalo koupit.

Po příjezdu nám bylo zděleno že gril který měl být společný nesmíme používat, že je pouze pro ubytování 2+1. Po domluvě jsme si koupili vlastní gril.

Ubytování bych doporučil pro nenáročné dovolenkáře, kteří nechtějí trávit mnoho času na pokoji ale spíše na plážích

Služby

Vše popsáno v kolonce ubytování

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Filtrovať recenzie

Martin P.

Hodnotenie 3,1 / 5

Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi 

Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.

Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.

Ubytovanie 3,0 / 5

Okolie 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláže jsou zde různé, každý si vybere tu svou. Hlavní je, že jsou čisté a upravené!

Strava

Bez stravy a nakonec i bez grilu

Ubytovanie

Ubytování bylo čisté, Paní domácí byla příjemná, až na okamžik kdy k nám vtrhla a začla prohledávat pokoje jestli nás není na ubytování o jednoho víc, jelikož jí u garáže stálo přes noc auto s Rakouskou poznávací značkou. Nechápu, ale nebylo to slušný ani na místě, když věděla že my jsme Češi.
Jedna rulička toaletního papíru pro 4 osoby na týden není zrovna moc..
Jeden pytlík do malinkého koše také ne...
Ani houbička na mytí nádobí nebyla standardem..
V blízkosti je ale konzum kde se vše dalo koupit.

Po příjezdu nám bylo zděleno že gril který měl být společný nesmíme používat, že je pouze pro ubytování 2+1. Po domluvě jsme si koupili vlastní gril.

Ubytování bych doporučil pro nenáročné dovolenkáře, kteří nechtějí trávit mnoho času na pokoji ale spíše na plážích

Služby

Vše popsáno v kolonce ubytování

Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)

Nenašli ste zájazd, ktorý by spĺňal všetky vaše priania?

Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.

Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.

+421 2 3221 0451

Načítam

Načítavam mapu a popis lokality...