Mořské Legendy Hodnotenie: 2/5
od 282 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 282 € za os.
od 515 € za os.
od 526 € za os.
od 496 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 6 hodnotení)
Milada D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Standardní dovolená v Bulharsku, člověk nemůže očekávat dokonalou čistotu, ale celkově my máme Bulharsko rádi s ohledem na místní přijatelné ceny, pěkné moře a super vlny. Pro děti je to myslím velmi populární dovolená.V Kitenu je jedna pláž v menší zátoce bez vln pro malé děti vhodná (severní), kde je ovšem velká koncentrace lidí. My chodili na jižní pláž, která je větší a jsou tam také větší vlny.
Standardní dovolená v Bulharsku, člověk nemůže očekávat dokonalou čistotu, ale celkově my máme Bulharsko rádi s ohledem na místní přijatelné ceny, pěkné moře a super vlny. Pro děti je to myslím velmi populární dovolená.V Kitenu je jedna pláž v menší zátoce bez vln pro malé děti vhodná (severní), kde je ovšem velká koncentrace lidí. My chodili na jižní pláž, která je větší a jsou tam také větší vlny.
pláž čistá, cesta na pláž ovšem hrůza - opravdu bordel všude. Jižní pláž je dlouhá a nebylo tam vůbec narváno. Jemný písek, některé dny byly na moři vlny, jindy klid. Plavčíci hlídají bezpečí lidí. Možnost půjčit si šlapadlo nebo projížďka za motorovým člunem na nafukovacím člunu.
Stravasnídaně každý den stejná, ale pestrá, každý si vybral na co měl chuť
UbytovaniePokoj standard, super byl úklid - každý den nám paní uklízečka uklidila, stěny v hotelu trochu propouští zvuky od sousedů, na zemi se občas objevil mravenec, ale nic strašného. Koupelna by už asi zasloužila rekonstrukci, ale teplá voda tekla, klimatizace fungovala, balkon ok. Hotel nemá výhled na moře, ale pěšky je to kousek (7minut)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Denisa Kašparová Kolářová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Milada D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Standardní dovolená v Bulharsku, člověk nemůže očekávat dokonalou čistotu, ale celkově my máme Bulharsko rádi s ohledem na místní přijatelné ceny, pěkné moře a super vlny. Pro děti je to myslím velmi populární dovolená.V Kitenu je jedna pláž v menší zátoce bez vln pro malé děti vhodná (severní), kde je ovšem velká koncentrace lidí. My chodili na jižní pláž, která je větší a jsou tam také větší vlny.
Standardní dovolená v Bulharsku, člověk nemůže očekávat dokonalou čistotu, ale celkově my máme Bulharsko rádi s ohledem na místní přijatelné ceny, pěkné moře a super vlny. Pro děti je to myslím velmi populární dovolená.V Kitenu je jedna pláž v menší zátoce bez vln pro malé děti vhodná (severní), kde je ovšem velká koncentrace lidí. My chodili na jižní pláž, která je větší a jsou tam také větší vlny.
pláž čistá, cesta na pláž ovšem hrůza - opravdu bordel všude. Jižní pláž je dlouhá a nebylo tam vůbec narváno. Jemný písek, některé dny byly na moři vlny, jindy klid. Plavčíci hlídají bezpečí lidí. Možnost půjčit si šlapadlo nebo projížďka za motorovým člunem na nafukovacím člunu.
Stravasnídaně každý den stejná, ale pestrá, každý si vybral na co měl chuť
UbytovaniePokoj standard, super byl úklid - každý den nám paní uklízečka uklidila, stěny v hotelu trochu propouští zvuky od sousedů, na zemi se občas objevil mravenec, ale nic strašného. Koupelna by už asi zasloužila rekonstrukci, ale teplá voda tekla, klimatizace fungovala, balkon ok. Hotel nemá výhled na moře, ale pěšky je to kousek (7minut)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Denisa Kašparová Kolářová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Super dovolená na okraji městečka.
Super dovolená na okraji městečka.
Písek, vlny, pozvolný vstup... Bufety s občerstvením, dal se krásně potěšit i oběd.
StravaSnídaně jednoduché, rozmanitost nic moc, ale každý si vybral to své.
UbytovaniePokoje malé, jednoduché, utulné. Velkou výhodou klimatizace na každém pokoji.
SlužbyVelkou výhodou byla zeleň okolo hotelu, stromy u bazénu i malé hřiště pro děti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V Bulharsku jsme byli poprvé a nejspíše i naposledy. Bulharsko nás dost zklamalo. Hotel průměrný, čistota okolo příšerná, odpadky se válí všude. Cestou na pláž jsem si chvílema přišli jak na skládce. Naproti hotelu se nachází dětský tábor, tak se připravte na hlučnější prostředí.
V Bulharsku jsme byli poprvé a nejspíše i naposledy. Bulharsko nás dost zklamalo. Hotel průměrný, čistota okolo příšerná, odpadky se válí všude. Cestou na pláž jsem si chvílema přišli jak na skládce. Naproti hotelu se nachází dětský tábor, tak se připravte na hlučnější prostředí.
Pláž je písčitá, vcelku i uklizená. Každý den se jí snaží udržovat. Ale při návštěvě místních, či dětského tábora je to opět jak na smetišti.
StravaSnídaně byli typu švédský stůl, každý den to samé. Za celý týden neudělali jedinou změnu. A teplá míchaná vajíčka či párky tam také nečekejte.
UbytovanieHotel je průměrný, balkónek má malinký, že se tam nevejdou ani svě židle na sednutí. Do pokoje nejde celý den světlo, musí se svítit i ve dne. čistota hotelu byla ucházející, ale třeba ani skleničky na pití, či zubní kartáčky na pokoji nenajdete. U hotelu je moc pěkný bazén.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (1) (1)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.
Načítavam mapu a popis lokality...