Pullman Brussels Centre Midi Hodnotenie: 4/5
od 437 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
od 437 € za os.
od 459 € za os.
od 695 € za os.
od 1 436 € za os.
Graf ukazuje predpokladaný vývoj cien v nasledujúcich mesiacoch.
Jednotlivé stĺpce zobrazujú minimálnu cenu za osobu v danom mesiaci. Cena sa môže líšiť v zavislosti od dĺžky zájazdu.
Popisy, recenzie a fotografie uvedené v informáciách predstavujú subjektívne dojmy ich autorov a nie sú súčasťou oficiálneho popisu objektu zo strany organizátora zájazdu (cestovnej kancelárie). Skutočná podoba izieb a ich vybavenia sa môže od uvedených informácií líšiť, za čo spoločnosť Invia nenesie zodpovednosť. Oficiálny popis poskytnutý organizátorom zájazdu je dostupný na stránke vami vybraného zájazdu po zadaní termínu, o ktorý máte záujem.
Nehodnotené (na základe 1 hodnotenia)
Klára Laura Štaifová
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborné umístění hotelu 2 minuty pěšky od středu města, blízko ke všem pamětihodnostem. Recepční vždy ochotně poradily nebo zodpověděly dotaz. Na nočním stolku každý den nová kostička čokolády jako pozornost.
Výborné umístění hotelu 2 minuty pěšky od středu města, blízko ke všem pamětihodnostem. Recepční vždy ochotně poradily nebo zodpověděly dotaz. Na nočním stolku každý den nová kostička čokolády jako pozornost.
Místo pláže jsme měly k dispozici bazén o délce cca 8m. Voda čistá, cca 25oC, vedle udržovaná sauna a fitness, jen přístup k nim byl náročnější, 14 schodů do suterénu, výtah zřejmě z konstrukčních důvodů nešel umístit, protože hotel pochází ze 17. století.
StravaKe snídani byl velký výběr pečiva, čaj nebo káva, mléko, sýry, uzeniny, vajíčka upravená na různé způsoby, teplé párečky, slanina a dušené žampiony, plátky salátové okurky a rajčat, různé marmelády, med, ovocný salát (zde jsem ocenila jako milovnice melounů zvl. několik druhů melounů), broskvový kompot, müsli, jogurt, máslo i rostlinný tuk, cukr i sladidlo. Navíc nabídka čerstvého ovoce několika druhů.
V restauracích v okolí bylo menu od 17,50 euro výše, jídlo sice různé, ale dobré. Nejvíce mi chutnaly wafle na železničním nádraží v Gentu, vřele doporučuji, dostanete-li se tam.
Trochu těžší byla domluva s černošskou pokojskou, ale nakonec pochopila, že chceme ne jednu velkou společnou pokrývku, ale dvě malé, protože jsme nebyli milenci, ale dcera s matkou. Ručníky nám měnili každý den, i když jsme je neházely do vany či na podlahu, jak je zvykem, takže se nechovali moc ekologicky. Bylo ale vždy čisto a vše fungovalo. Na pokoji malá lednička a varná konvice spolu s hrnečky, sáčky čaje nebo instantní kávy, mlíčkem do kávy a cukrem.
SlužbyVšichni byli ochotní, domlouvat se dalo anglicky nebo francouzsky, další jazyky jsme nemusely zkoušet. K dispozici byly u recepce dva počítače, kde jsme se mohly podívat na novinky z domova nebo předpověď počasí, ev. na emailovou poštu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Filtrovať recenzie
Klára Laura Štaifová
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborné umístění hotelu 2 minuty pěšky od středu města, blízko ke všem pamětihodnostem. Recepční vždy ochotně poradily nebo zodpověděly dotaz. Na nočním stolku každý den nová kostička čokolády jako pozornost.
Výborné umístění hotelu 2 minuty pěšky od středu města, blízko ke všem pamětihodnostem. Recepční vždy ochotně poradily nebo zodpověděly dotaz. Na nočním stolku každý den nová kostička čokolády jako pozornost.
Místo pláže jsme měly k dispozici bazén o délce cca 8m. Voda čistá, cca 25oC, vedle udržovaná sauna a fitness, jen přístup k nim byl náročnější, 14 schodů do suterénu, výtah zřejmě z konstrukčních důvodů nešel umístit, protože hotel pochází ze 17. století.
StravaKe snídani byl velký výběr pečiva, čaj nebo káva, mléko, sýry, uzeniny, vajíčka upravená na různé způsoby, teplé párečky, slanina a dušené žampiony, plátky salátové okurky a rajčat, různé marmelády, med, ovocný salát (zde jsem ocenila jako milovnice melounů zvl. několik druhů melounů), broskvový kompot, müsli, jogurt, máslo i rostlinný tuk, cukr i sladidlo. Navíc nabídka čerstvého ovoce několika druhů.
V restauracích v okolí bylo menu od 17,50 euro výše, jídlo sice různé, ale dobré. Nejvíce mi chutnaly wafle na železničním nádraží v Gentu, vřele doporučuji, dostanete-li se tam.
Trochu těžší byla domluva s černošskou pokojskou, ale nakonec pochopila, že chceme ne jednu velkou společnou pokrývku, ale dvě malé, protože jsme nebyli milenci, ale dcera s matkou. Ručníky nám měnili každý den, i když jsme je neházely do vany či na podlahu, jak je zvykem, takže se nechovali moc ekologicky. Bylo ale vždy čisto a vše fungovalo. Na pokoji malá lednička a varná konvice spolu s hrnečky, sáčky čaje nebo instantní kávy, mlíčkem do kávy a cukrem.
SlužbyVšichni byli ochotní, domlouvat se dalo anglicky nebo francouzsky, další jazyky jsme nemusely zkoušet. K dispozici byly u recepce dva počítače, kde jsme se mohly podívat na novinky z domova nebo předpověď počasí, ev. na emailovou poštu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)
Zavolajte nám alebo spusťte live chat a my vám zabezpečíme dovolenku, na ktorú budete ešte dlho spomínať.
Sme k dispozícii Po-Pia 7:00-22:00, So-Ne 8:00-22:00.