Vladimír M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2025
Dobré - dostatečné.
Dobré - dostatečné.
Pláž naprosto nedostatečná. Na straně ostrova v oblasti Sanur, jakýsi kamenný "val", za ním "divoké" moře atd. Za valem směrem ke břehu něco jako mělká "pseudolaguna" (cca 300 - 400 m). S odlivem hloubka (jen někde) necelý metr, spousta trávy a někde ježci (nebezpečí šlápnutí), při přílivu vody více, ale na řádné plavání to nebylo. Na druhé straně ostrova - Kuta, vysoké vlny 2-3 metry tak pro surfaře, ale o nějakém klidném plavání se rozhodně mluvit nedalo. Tedy prakticky se tam nedalo v moři koupat - plavat. Toto bylo dost špatné a v tomto směru tedy šlo o velké zklamání.
StravaK snídani sice výběr z 10 možností, ale šlo v podstatě o "vaječnou dietu". Téměř stále vejce s něčím. Výběr nebyl dobrý.
UbytovanieUbytování v pořádku, nebyl problém.
SlužbySlužba hotelu bez problémů, naopak na recepci byla žádána pomoc a bylo zdárně spolupracováno. Ovšem delegátka "Erika" nebyla k mání, když jsem se s ní chtěl kontaktévat. Svoji věc jsem si vyřídil sám na recepci hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Bola táto recenzia užitočná? (0) (0)







