Hotel By Karaaslan Inn Hodnotenie: 4/5 Turecko, Kusadasi, Kusadasi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 373 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 373 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Roman K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bartłomiej K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 585 € za os.
Marcin Motus
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
špatná poloha hotelu, čistota samotného pokoje je v pořádku, ale v jídelně už ne nutně
špatná poloha hotelu, čistota samotného pokoje je v pořádku, ale v jídelně už ne nutně
malá, kamenitá
Stravaslabé
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anna K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla úspěšná, skvělá organizace, ale hotel byl nejméně příjemnou částí.
Dovolená byla úspěšná, skvělá organizace, ale hotel byl nejméně příjemnou částí.
Hodně lidí, málo místa.
StravaSnídaně byly velmi nezajímavé, avšak obědy a večeře výjimečně dobré.
UbytovanieHotel je opravdu pěkný, ale bazén a zóna lehátek jsou velkým mínusem.
SlužbyBazén velmi malý, pláž úzká s malým množstvím lehátek, a u bazénu žádná lehátka. Personál hotelu velmi milý a ochotný, ale nevrátila bych se tam.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 408 € za os.
Małgorzata Sarbinowska
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel nebyl čistý, na výslovnou žádost byl uklizen, musel jsem jít na recepci a požádat o výměnu ručníků, za celý pobyt byly ručníky vyměněny jednou, žádná informace o čase odjezdu a transferu, po mnoha telefonech hovory Podařilo se mi kontaktovat rezidenta a byl dán čas opuštění hotelu....což nás stálo spoustu nervů. žádný email ani sms...
Hotel nebyl čistý, na výslovnou žádost byl uklizen, musel jsem jít na recepci a požádat o výměnu ručníků, za celý pobyt byly ručníky vyměněny jednou, žádná informace o čase odjezdu a transferu, po mnoha telefonech hovory Podařilo se mi kontaktovat rezidenta a byl dán čas opuštění hotelu....což nás stálo spoustu nervů. žádný email ani sms...
Pláž využilo velmi málo lidí ... a pláž je pěkná :)
StravaChléb dostačující, chudý chléb, jen bageta, ale velký výběr zeleniny a sýrů... obecně ok
UbytovaniePokoj v pořádku, velká, pěkná koupelna
SlužbyPersonál hotelu je velmi přátelský a ochotný a pláž je také pěkná
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Réka Fodor
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Špinavé, páchnoucí, nehygienické pokoje, žádná čistota, flekaté mozky, nehygienická toaleta, jídlo plné much, v hotelu nepomáhají, nemluví jiným jazykem než hrdlem, kočky škrábaly na jídelní stoly, balíček nebyl plně naplněn... Pláž je mnohem dál od pobřeží, než je popsáno v nabídce a do večera není polévka, jídlo nalézám připravené ráno odpoledne a v večer se v baru podává pouze nepitelná vodka a nic jiného tu není! To nemá nic společného se 4hvězdičkovým all-inclusive resortem, nyní je pochopitelné, že protože neexistuje žádná furdorolová čepice, bylo toto místo pro tolik penzsege extrémně drahé!
Špinavé, páchnoucí, nehygienické pokoje, žádná čistota, flekaté mozky, nehygienická toaleta, jídlo plné much, v hotelu nepomáhají, nemluví jiným jazykem než hrdlem, kočky škrábaly na jídelní stoly, balíček nebyl plně naplněn... Pláž je mnohem dál od pobřeží, než je popsáno v nabídce a do večera není polévka, jídlo nalézám připravené ráno odpoledne a v večer se v baru podává pouze nepitelná vodka a nic jiného tu není! To nemá nic společného se 4hvězdičkovým all-inclusive resortem, nyní je pochopitelné, že protože neexistuje žádná furdorolová čepice, bylo toto místo pro tolik penzsege extrémně drahé!
Joanna K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslava Hrušková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla skvělá, je fakt že nám byl změněn hotel hned po příletu na letišti ale my jsme byly spokojeni .Myslíme si , že jsme si polepšily i když jsme původní hotel neviděly.
Dovolená byla skvělá, je fakt že nám byl změněn hotel hned po příletu na letišti ale my jsme byly spokojeni .Myslíme si , že jsme si polepšily i když jsme původní hotel neviděly.
Pláž taky dobrá, sem tam nějaký odpad, to bych ani neřešila jsou to jižani a voda sice chladnější ale vzhledem k zářijovému počasí to tak asi je.
StravaStrava byla výborná každý si vždy vybral podle své chutě, nejsme náročné. Jídla hodně a chutné, ovoce a dortíky výborné.
UbytovanieUbytování bylo dobré ani jsme si nenechávaly každý den uklízet , nepovažujeme to na dovolené za nutnost.
SlužbyPersonál ochotný, milý zkrátka kluci jsou fajn.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Roman S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří Dokoupil
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velice dobrá dovolená s dětmi. Nepříjemný, neosobní přístup delegátky.
Velice dobrá dovolená s dětmi. Nepříjemný, neosobní přístup delegátky.
Čistá, klidná. I o víkendu nebylo narváno. Písek. Nic, než písek, zapomeňte na mušličky.
StravaVynikající!
UbytovanieNutná výměna pokoje, špinavé povlečení, silně zanesené prvky v koupelně jako jsou vodovodní baterie, splachovač, celkově neútulné. Po výměně, kterou jsme si zařídili sami, zlepšení. Delegátka na naši informaci o výměně pokoje nijak nereagovala, prý je to normální, když jsme u moře! Přes velice solidní personál, nepříjemná zkušenost, ztráta klíče od trezoru v rámci rezortu. Klíč byl hozen na recepci v šuplíku mezi papíry, málem jsme nestihli letadlo. Delegátka v té chvíli absolutně nepoužitelná. I v nervovém vypětí s malými dětmi nebyla schopna pomoci například podáním informace o kontaktu na ambasádu. Vše dobře dopadlo. Taxi na letiště za 60 Euro z Kusadashi do Izmiru.
SlužbyVelice pestrý program animátorů, každý večer jiná akce.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 504 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel hrozně vybydlený, fotky neodpovídají již nynější realitě. Na pokoji špína a plíseň, animační programy slabé a jen pro děti, hosté 95% Turci. Personál neumí příliš anglicky, takže je těžké vyjednat nějakou velkou nápravu.
Hotel hrozně vybydlený, fotky neodpovídají již nynější realitě. Na pokoji špína a plíseň, animační programy slabé a jen pro děti, hosté 95% Turci. Personál neumí příliš anglicky, takže je těžké vyjednat nějakou velkou nápravu.
cca 20-30 minut pěšky vplacená veřejná pláž v přístavu - špinavá, nepořádek. Cca 40 minut dolmuší (staví přímo u hotelu) pláž Long Beach a Ladies Beach - moc hezké.
StravaNeustále to stejné dokola - kuře, rýže, hranolky, meatballs, 2 druhy dezertů, málo ovoce. Místní alkohol a nealko, pivo naléváno z lahve.
UbytovaniePokoj vybydlen - špína, plíseň, ulámané rohy u nábytku, vrzavé a proleželé postele, špatně zamykající dveře...
SlužbyNevyužila jsem žádných služeb.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Markéta Horská
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená hezká, bohužel pláž vzdálena 700 m od hotelu nebyla, jak bylo uvedeno. Doprava na pláže stála dohromady pro 4 lidi na 7 dní tak cca 70 euro.
Dovolená hezká, bohužel pláž vzdálena 700 m od hotelu nebyla, jak bylo uvedeno. Doprava na pláže stála dohromady pro 4 lidi na 7 dní tak cca 70 euro.
Chybělo maso.
UbytovanieZvenku moc pěkný hotel, i recepce krásná, bohužel pokoje už takové kvalitě neodpovídají. Koupelna je příšerná(upadlé dveře, zničené kachličky, špína). Zbytek pokoje celkově ušel. Ale ručníky a osušky nám byly i přes denodenní připomínání na recepci, vyměňeny až po 5 dnech ubytování!
Službywifi fungovala občas, stále problém.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vrátili jsme se domů s příjemnými zážitky! Ještě bychom tu rádi zůstali......
Vrátili jsme se domů s příjemnými zážitky! Ještě bychom tu rádi zůstali......
Snadno dostupné 10 minutovou chůzí. Pláž je poměrně přeplněná.
StravaByli jsme bez stravy. Ale na místě bylo možné si připlatit za snídani nebo večeři.
UbytovanieCena odpovídala poměru hodnoty.
Službyvhodný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kovács Bernadett
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená shrnuta nebyla špatná, v okolí hotelu není nic, město je daleko, pláž je velmi špinavá a nevkusná, což je okolí hotelu, tedy Long Beach!! Cesta, která byla spíše problémem, tam byla snesitelná, i když jsem už jel pohodlnějším autobusem na dlouhou cestu, zpáteční cesta na posledních 5 sedadlech byla pro 4 osoby velmi nepohodlná, nebylo místo pro nohy, motor pod mnou tlačil, bylo horko, klimatizace skoro nefungovala, za toto místo by mohli alespoň dát nějakou slevu!!!!! Hrubý řidič autobusu, nebylo možné rozumět, co říká, vzadu v autobuse jen mumlání! Hodně zahořklých starých dam celou cestu bručelo...... mladým to nedoporučuji, byl jsem velmi zklamaný! Loni jsme byli ve Španělsku autobusem, cesta, ubytování a strava se tomu ani zdaleka nevyrovnají!!!!
Dovolená shrnuta nebyla špatná, v okolí hotelu není nic, město je daleko, pláž je velmi špinavá a nevkusná, což je okolí hotelu, tedy Long Beach!! Cesta, která byla spíše problémem, tam byla snesitelná, i když jsem už jel pohodlnějším autobusem na dlouhou cestu, zpáteční cesta na posledních 5 sedadlech byla pro 4 osoby velmi nepohodlná, nebylo místo pro nohy, motor pod mnou tlačil, bylo horko, klimatizace skoro nefungovala, za toto místo by mohli alespoň dát nějakou slevu!!!!! Hrubý řidič autobusu, nebylo možné rozumět, co říká, vzadu v autobuse jen mumlání! Hodně zahořklých starých dam celou cestu bručelo...... mladým to nedoporučuji, byl jsem velmi zklamaný! Loni jsme byli ve Španělsku autobusem, cesta, ubytování a strava se tomu ani zdaleka nevyrovnají!!!!
Łucja Klorek
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel odpovídal našim očekáváním. Dostali jsme pokoj s výhledem na moře a bazény zároveň. Z balkonu se rozprostíral úžasný výhled na okolí (zejména v noci) a krásně upravený prostor s uličkami lemovanými palmami. Do centra to bylo trochu daleko, ale klidně se tam dalo dostat taxíkem přímo od hotelu nebo dolmušem z hlavní ulice.
Hotel odpovídal našim očekáváním. Dostali jsme pokoj s výhledem na moře a bazény zároveň. Z balkonu se rozprostíral úžasný výhled na okolí (zejména v noci) a krásně upravený prostor s uličkami lemovanými palmami. Do centra to bylo trochu daleko, ale klidně se tam dalo dostat taxíkem přímo od hotelu nebo dolmušem z hlavní ulice.
Písčitá pláž, pouze pro hotelové hosty, s dostatečným počtem lehátek.
StravaKromě snídaní pestrá strava splňující očekávání. Každý si mohl najít něco chutného pro sebe.
UbytovanieVelký pokoj s manželskou postelí a prosklenou skříní.
SlužbyObsluha byla milá a ochotná. Dbala o pohodlí odpočinku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 815 € za os.
József Lipták
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poloha hotelu je vynikající, je blízko Ladies Beach a centrum města je také snadno dostupné. Služby a snídaně (pouze ta byla v ceně) jsou průměrné.
Poloha hotelu je vynikající, je blízko Ladies Beach a centrum města je také snadno dostupné. Služby a snídaně (pouze ta byla v ceně) jsou průměrné.
V ceně byla pouze snídaně. Není žádný výběr.
UbytovanieKvalita pokojů je průměrná, podkrovní pokoje jsou ještě horší.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel odpovídá 3*,klientela se skládala z rumunů, poláků a tureckých rodin-nebyl s nimi žádný problém...animátoři se snažili dost vehementně,ale uměli jen trochu anglicky.Pozitiva: u bazénu ještě v 10hod. volná lehátka!! na pláži rovněž!
Hotel odpovídá 3*,klientela se skládala z rumunů, poláků a tureckých rodin-nebyl s nimi žádný problém...animátoři se snažili dost vehementně,ale uměli jen trochu anglicky.Pozitiva: u bazénu ještě v 10hod. volná lehátka!! na pláži rovněž!
Pláž asi 400m od hotelu/nikoli 200m/,prochází se prašnou ulicí,na pláži lehátka zdarma, písek neuklizený-větvičky,nedopalky cigaret a jiné pozústatky předchozích hostů,personál na pláži se staral pouze o rovnání lehátek do řady-písek ho nezajímal.Na pláži lehátka volná i v 10hod.!!!
Stravadle rozpisu daných CK čas neodpovídá,ale zvykli jsme si, hodinu po otevření jídelny se již strava nedoplňuje,minutky se už nedělají!!pečivo se nedoplňuje-prostě máte smůlu, že jste spali až v 8 hod!!odpolední snack:opět malé množství, zdaleka neodpovídal potřebám hostů...Barmani:polovina brigádníci, neuměli ani základní anglické názvy nápojů...
Ubytovaniepokoje čisté,denně uklízené, výměna ručníků,podlaha,s koupelnou si moc hlavu nedělají.......
SlužbyDle nabídky byly v provozu-masáže,sauna,turecká lázeň.....vyklizení pokoje do 12hod-pak již bez možnosti stravování All inclusiv/ odjížděli jsme až ve 20hod./SUPER!! v jiných hotelech v této oblasti byla strava až do odjezdu....
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate