S ubytovanim v hoteli sme boli veľmi spokojné. Hotel bol čistý, izby tiež. Recepční boli vždy vysmiatí, ochotní pomôcť, poradiť v prípade nejakých otázok. Ak sme mali nejaký problém, okamžite ho riešili, nikdy nepovedali nie.
Taký postreh čo nás zarazilo bol fakt, že pokiaľ sme neboli na izbe a nezastrčili prívesok na kľuči z izby do zásuvky na stene, nemali sme elektrinu. To znamená, že počas dňa, kým sme boli prečo, nebolo možné nechať niečo v chladničke, pretože by to nechladilo.
A chýbal nám wellness. V recenziách sledovaných pred odchodom sme sa dočítali, že je možné využiť bazén a zaplávať si, ale keď sme ho chceli využiť, bolo nám povedané, že bazén je možné využiť jedine v susednom hoteli cez ulicu.
Inak celkový dojem: veľká spokojnosť.
StravaStrava ponúkaná formou bufetových stolov. Hoci denno-denne bola ponuka jedál, či nápokoj rovnaká, bolo na každom z nás vybrať si to vhodné, na čo sme mali aktuálne chuť a tým mať každý deň iné raňajky. Ponuka bola dosť bohatá a pravidelne dokladaná na taniere. Nestalo sa ani raz, že by zostal tanier prázdny. Stačilo, že bola polovica odobratá, čašníci v momente dokladali chýbajúce ingrediencie.
V ponuke bola zelenina, ovocie, mliečne výrobky, salámy, sladké pečivo, slané pečivo, káva, čas, voda, džús. Skutočne sa sťažovať nemôžeme. Maximálna spokojnosť.
UbytovanieUbytovanie bolo veľmi slušné, čisté a zodpovedalo štandardu 3-hviezdičkového hotela.
SlužbySlužby hotela zodpovedali štandardu 3-hviezdičkového hotela. Nemôžeme sa sťažovať. Každé ráno po príchode z raňajok sme mali vymenené komplet postelné prádlo, uteráky, osušky, vysypané koše. Všade bolo čisto.