Stálo za to dát této hotelu šanci. Poměr ceny a kvality je odpovídající. Personál dělá vše, co je v jeho silách. Výhodou je, pokud člověk mluví turecky nebo rusky, jinak je těžké se domluvit.
PlážJe třeba se připravit na náročnou procházku z kopce dolů a nahoru, což není tak rušivé, pokud člověk jí třikrát denně. Na pláži jsou lehátka poměrně často, ale jsou důležitá a zdarma. Vždy bylo volné lehátko. Pokud si člověk vybral místo vzadu, nebyl tam ani dav. Hotel má své vlastní malé místo na opalování s lehátky a slunečníky. Nápis Joker a tabule označují tento úsek pláže, který je téměř naproti policii.
Sám mořský břeh je písčitý, jsou tam obrovské vlny a velmi hladové ryby, které kousají pořádně. Pokud má člověk nohy v neustálém pohybu, nekousnou ho.
StravaPersonál baru byl velmi milý. V polozakryté restauraci byl obrovský chladicí box, odkud si hosté mohli brát balenou vodu. Důležitá informace! V Turecku je voda obvykle zásaditá, což může způsobovat průjem. Citliví hosté by si měli raději koupit vodu v obchodě a zkontrolovat její pH.
Mohu popsat především tři hlavní jídla. Mezi jídly jsem moc zvláštních svačin neviděl, jen nějaké suché pečivo kolem 16. hodiny. Výběr ovoce nebyl příliš velký. Meloun byl vždy, jablka zřídka, višňový kompot až od druhého týdne. Nemyslím si, že by se podávala typicky turecká kuchyně, ale vždy bylo co jíst. Nikdo nezůstal hladový. Bylo tam spousta druhů salátů. Byl tam nápojový automat a v baru také připravovali vše, co si host přál.
UbytovaniePrvní pokoj se mi nelíbil, ale druhý už ano. Prostorný pokoj s velkým balkonem, výhledem na bazén a moře. Kromě nábytku byl k dispozici trezor, televize, klimatizace. Úklid měl být denní, ale byly dny, kdy nikdo nepřišel, ale druhý den přišli i dvakrát. Ručníky se pravidelně měnily, postel byla pohodlná. Velikost a typ nábytku byly vhodné pro dovolenou. Wifi byla pouze na recepci!!
SlužbyKromě masáže nevím, jestli byla nějaká jiná služba. Možná bych mohl zmínit animaci, která byla hlavně pro ruské a turecké hosty. Ostatní jí vůbec nerozuměli, takže to nebylo příjemné. Škoda. Mohlo by to být také v angličtině a s nižší hlasitostí.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate