Cestovka zapomnela informovat delegatku,ze prijedeme.Prijeli jsme v 16hod, cekali 2 hodiny nez jsme se mohli ubytovat. Na klíčích bylo napsáno číslo apartmánu 9, klíč nepasoval, museli jsme se vratit do agentury, kde nam delegatka vysvětlila,ze se jedna o apartman c.30 ve druhe budove.
I kdyz jsme prvni den museli xkrat do agentury, abychom reklamovali chybejici nabytek na balkone, nadobi, nesvitici svetlo, hodnotim pozitivne, ze vse bylo vyreseno nejpozdeji druhy den.
Poloha apartmánu je na konci Rosolina Mare v klidne casti, blizko velke verejne plaze. S vyhlidkou do lesa. Mistni market je kousek, vecer prijemna prochazka do centra nebo po plazi.
PlážChodili jsme na veřejnou, která byla 2 minuty chuze od apartmánu. Vedle kempu. Velka, malo lidi, mohli jsme si lehnout hned k mori. Neni uklizena, což znamena, ze jsou tam naplavene rasy, sem tam klaciky, nic hrozneho. na rozdíl od jiných veřejných plazich tu nebyly odpadky.
Čisté more, teple, nekdy vlny. Paráda, užili jsme si to.
StravaVlastni
UbytovanieUbytovani je pro velmi nenarocne. Starý nabytek, prosedeny gauc. Nejstupidnejsi je zachod cca 10 Cm pred sprchovym koutem, zadne misto na nohy, zato bidet je uprosted koupelny. Kdo tohle vymyslel...
Klimatizace je jen v obyvaku, nevychladi loznici. Nastesti nam kazdy vecer prselo, takze se spalo prijemne.
V kuchyni nebylo moc mista, nadobi spinave, ulepene. Doporucuji adaptery, vsude jsou jen italske zasuvky.
SlužbyK dispozici bazen, musite mit koupaci cepici.
Parkovaci misto je pridelene, ale mista jsou tak uzka, ze se na ne vejde mozna tak Piaggio. Normalni osobak zabere 1,5 mista.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate