Apartmány Giorgio Taliansko, Arabba/Marmolada, Caprile
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří M.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lubomír V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marta Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jitka T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jelikož jsme vyjížděli 28.2.20, byl celý náš zájezd ovlivněn "akcí koronavirus". Rozhodovali jsme se, zda vůbec jet, info od CK že naše oblast (Civetta) není v oblasti karantény (i když se jednalo o region Benátsko), tudíž zrušení zájezdu se 100%ním stornem. Chápu postoj CK, ale my jsme měli hlavu také zamotanou.Nepočítáme se mezi ty, kterým by to bylo jedno, ale na druhou stranu to pro nás bylo dost peněz, o které jsme nechtěli přijít. I když jsme si celý zájezd užili relativně bez stresů z koronaviru, tak po návratu do ČR nás čekaly nepříjemné reakce. A to jme přesto, že nám to hygiena nenařídila, dobrovolně zůstali doma.
K dopravě - autobus tam i zpět - luxusní, pohodlné, hlavně s ohledem na místo mezi sedadly, ale to jsme s CK již zažili v loňském roce. Řidiči pohodoví, bezpečná jízda, k zakoupení nápoje.. Paní delegátka nám předala skipasy, pak jsme ji moc neviděli, o odjezdu informovala telefonicky - ale to není nic proti ničemu - neměli jsme pocit, že bychom potřebovali něco víc.
Jelikož jsme vyjížděli 28.2.20, byl celý náš zájezd ovlivněn "akcí koronavirus". Rozhodovali jsme se, zda vůbec jet, info od CK že naše oblast (Civetta) není v oblasti karantény (i když se jednalo o region Benátsko), tudíž zrušení zájezdu se 100%ním stornem. Chápu postoj CK, ale my jsme měli hlavu také zamotanou.Nepočítáme se mezi ty, kterým by to bylo jedno, ale na druhou stranu to pro nás bylo dost peněz, o které jsme nechtěli přijít. I když jsme si celý zájezd užili relativně bez stresů z koronaviru, tak po návratu do ČR nás čekaly nepříjemné reakce. A to jme přesto, že nám to hygiena nenařídila, dobrovolně zůstali doma.
K dopravě - autobus tam i zpět - luxusní, pohodlné, hlavně s ohledem na místo mezi sedadly, ale to jsme s CK již zažili v loňském roce. Řidiči pohodoví, bezpečná jízda, k zakoupení nápoje.. Paní delegátka nám předala skipasy, pak jsme ji moc neviděli, o odjezdu informovala telefonicky - ale to není nic proti ničemu - neměli jsme pocit, že bychom potřebovali něco víc.
Po několika letech italských polopenzí na lyžařských pobytech, toto bylo asi největší zklamání. S ohledem na cenu zájezdu jsme očekávali mnohem větší výběr studeného bufetu jak u snídaní, tak u večeří. Teplé večeře - skoro nic italského a úplně jsme si nepochutnali. Hlady jsme určitě netrpěli, ale těšili jsme se na lepší gastronomii.
UbytovanieV hotelu čisto, ale pokoje velmi malé, i když tam člověk netráví moc času, působí dost stísněně. Není moc kde rozvěsit a usušit mokré věci.
SlužbyV hotelu čisto, každý den vynesené koše, základní úklid - bez připomínek. Velmi milá paní v restauraci, ochotná, vstřícná, s našimi požadavky neměla problém.
ŠportI když nám nedopadlo typické italské azzurro, tak jsme si skvěle zalyžovali, sjezdovky poloprázdné, dobře upravené, velký výběr sjezdových tratí. Protože nám docela dost chumelilo, ocenili bychom více lanovek, nebo sedaček zakrytých "bublinou".
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi