Sumba/Borneo Hodnotenie: 4/5 Španielsko, Mallorca, Cala Millor
Karel B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petra Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Karel B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petra Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lucie H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělý hotel s výbornými zaměstnanci. Všichni byli velice milí a ochotní. Cala Millor je krásné klidnější místo s krásnou pláží - naproti hotelu Kyrat Amarac. V okolí spousty obchůdků a restaurací.
Skvělý hotel s výbornými zaměstnanci. Všichni byli velice milí a ochotní. Cala Millor je krásné klidnější místo s krásnou pláží - naproti hotelu Kyrat Amarac. V okolí spousty obchůdků a restaurací.
Pláž byla opravdu minutku od hotelu. Krásná, čistá. S možností pronájmu lehátek, slunečníků, šlapadel a paddle boardů.
StravaJídlo bylo velmi chutné. Široký výběr každý den. Formou bufetu.
UbytovanieHotel byl naprosto skvělý. Čisto, nově vybaven. Nádherný výhled z balkonu. Pozor ovšem na výber pokoje. Standartní pokoj je bez balkonu, což jsem bohužel nevěděla. Ale připlatili jsme si a dostali krásný pokoj s balkonem. Všechen personál byl velmi milý a usměvavý???? Do tohoto hotelu bych se rozhodně ráda vrátila. Bohužel hotel není pro děti. Ale zato oceníte osobní přístup.
SlužbyHotel má svou vlastní saunu, fitness a skybar v 6.patře se skvělým výhledem na moře????
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 553 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ondřej S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petra Žilková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
inzerovaná pláž 500 m není pěkná, krásné pláže jsou od hotelu dost vzdálené
Stravaall inclusive slabší, strava rozmanitá
Ubytovaniecelkem slušné, s vybavenou kuchyňkou ( vhodné i pro zájezdy bez stravy), apartmán 2+kk, 4 postele
Službybazén s lehátky a slunečníky kapacitně neodpvídá množství ubytovaných hostů, animační programy jednoduché, velmi ochotný personál na recepci
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Veronika Brodská
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
300 m od hotelu,špinava (nánosy chaluh). Na čistou,písečnou je to více než 2 km,ale po krásné promenádě podél moře.
StravaVýborná a rozmanitá.
UbytovanieDobré,neni to pro mě na dovolené tak duležité.
SlužbySpokojenost. Jen jedna vada,na hotelové informační tabuli jsem nenašla,že se pořádají Španelské večery. Málem jsem ho propásla.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva Panošová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moc hezká, jemný písek, příjemný vstup do moře, oceněná modrou vlajkou.
O to víc nás šokovalo, že přímo doprostřed pláže ústil odvod dešťové vody z místních komunikací. Při dešti se tak utvořila na pláži páchnoucí černá laguna s bílou pěnou na povrchu, ve které plavaly drobné odpadky. Viz foto. Trvalo cca půl dne, než odpadní voda do písku vsákla. A nečistoty na druhý den ráno (v 7,30 hodin!!!) zahrnul do písku traktor. Jezdil bezprostředně pod okny hotelu tak dlouho, dokud všechny hosty nevzbudil :-))))
U snídaně jsme vysoce ocenili chutnou kávu a čerstvé bagety. Sortiment jídla u snídaně i u večeře pro nás dostatečně široký, splnil naše nároky, přestože se nabídka jen málo obměňovala, po dobu 2 týdnů jsme si téměř každý den mohli dopřát něco jiného. Výhrady máme k úpravě některých druhů zeleniny a k úpravě ryb.
Naopak příjemným zpestřením byly sušené švestky, fíky a datle, skvělé olivy a pečená rajčata, dušené hrušky a jablka, moc nám chutnaly jejich sýry.
Jídelna ale nepěkná, neútulná, přestože navazovala na terasu a byla od ní oddělena pouze skleněnými francouzskými okny, nedala se otevřít. Škoda.
Hotel Santa Ana je velkým zklamáním. Neočekávali jsme žádný přepych, nicméně tak silný stupeň zastaralosti a zanedbanosti si hotel s luxusní polohou na pláži nezaslouží. Právě na výhodnou polohu asi provozovatel hotelu hřeší, protože stále mají plno, přestože hotely v okolí jsou poloprázdné. Takže - pokud vám nevadí rozpadající se nábytek v pokoji, téměř nehrající TV, týden nefunkční výtah, otrhané sluneční markýzy pokálené od ptáků a dalších X nedostatků - a naopak je pro vás jedinou prioritou hotel na pěkné pláži, určitě si tam zajeďte a možná budete spokojeni.
Oprýskanou fasádu hotelu Santa Ana začali místní pracovníci opravovat s pomocí motorové vysokozdvižné plošiny uprostřed sezóny - koncem července. Vinou velkého hluku byla relaxace u bazénu v době prací prakticky nemožná. Ale jsou dobří - stihli to za 2 dny....
Abych byla spravedlivá - pokojské byly vzorné - úklid na jedničku.
Bazén a bar u bazénu příjemný. Jen kdyby pivo nečepovali do kelímků od coca coly.......
Nedostatečná znalost anglického jazyka u personálu. Konkrétně u nás se to projevilo hned po příjezdu (o půl 11 v noci), kdy po nás recepční chtěl 140 eur a nebyl nám schopen vysvětlit anglicky, za co máme platit. Až později jsme zjistili, že to bylo za pokoj s výhledem (musím uznat, že opravdu velmi krásným) na moře.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaromír Morys
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
super, čistá a blízko
StravaBufetová-bohatý výběr
UbytovanieHotel Santa Ana je velice hlučný hotel,veškeré pokoje jsou s lodžiemi a posezením, pouze 9 pokojů z celkem 7 patrového hotelu je bez balkonu a do boku hned vedle výtahové šachty a hotelové klimatizace což má za následek že v těchto pokojích je naprostý rámus po celý den i noc !!!
SlužbyVše si musíte zaplatit, recepční neochotní zejména k čechům
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zdeněk Doležel
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Za cenu LM skvělý poměr mezi cenou a kvalitou, polopenze umožňuje za relativně slušnou cenu si pronajmout auto a podnikat výlety po ostrově.
Za cenu LM skvělý poměr mezi cenou a kvalitou, polopenze umožňuje za relativně slušnou cenu si pronajmout auto a podnikat výlety po ostrově.
Skvělá písečná pláž, pravidelně uklízená, može čisté a s písečným dnem. Dvě lehátka a slunečník na den za 12,- EUR je ale dost.
StravaVelmi chutná, skvěle servírovaná a v dostatečném množství, hodně zeleniny i masa a sladkostí a ovoce.
UbytovanieHotelové domy s cca 12 apartmány, starší nábytek, ale vyhovující, postele umožňují pohodlné vyspání.
Perfektní umístění - 50m do hotelové restaurace, 50 m do obchodu, 100 m na pláž.
Na obvyklé úrovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslava Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivana B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená splnila vše, co jsem očekávala. Byli jsme mimo sezónu, takže málo lidí všude, ani hlučný vedlejší hotel nevadil, jelikož po půlnoci už byl klid. A trochu zábavy k dovolené patří.
Dovolená splnila vše, co jsem očekávala. Byli jsme mimo sezónu, takže málo lidí všude, ani hlučný vedlejší hotel nevadil, jelikož po půlnoci už byl klid. A trochu zábavy k dovolené patří.
Pláž opravdu hodně blízko, upravovaná, pěkná, s toaletou, sprchou, celkem málo lidí.
StravaStrava byla dokonalá, nenapadá mě nic, co by tam ještě mělo být..
UbytovanieUbytování bylo velice fajn, hned u moře. Pokoje čisté, postele pohodlné. Akorát jediné co bylo trochu horší, že tekl hodně slabý proud vody v umývadle.
SlužbyNa recepci byli všichni velmi vstřícní a ochotní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi