Skvělá dovolená, byli jsme moc spokojení :)
PlážNa nejbližší pláži je hodně lidí a přes den tam vytrvale obcházejí prodejci s různým zbožím. Moře je nádherně čisté, příjemné. Někdy tam na některých místech vyhrávají skupinky s reprákem, pokud to člověku vadí, dají se s klidem obejít, místo se vždy najde.
StravaKdybych mohla dát více než 10 bodů, dala bych. V životě jsem nezažila tak obrovský výběr výborně připravených jídel, v rámci all inclusive jsme si pošmákli a ochutnávali úplně vše. Od různých druhů masa (kuřecí, vepřové, hovězí, krocan, jehněčí), přes nejrůznější druhy ryb (losos, žralok, makrela, ty ostatní už si ani nevybavím názvy :D), několik druhů a způsobů úprav těstovin, několik druhů úprav brambor, tuny ovoce a zeleniny, každý den na oběd i večeři na výběr z 5 - 8 různých dezertů, z nichž byste si na první pohled vybrali každý. Nejvíc mi chutnala španělská paella - v podstatě rizoto, ve kterém jsou škeble. Kdybych mohla a nebylo to divné, vzala bych si ji i domů jako suvenýr do krabičky :D Místní kuchaři prostě válí!
P.S. v rámci all inclusive si můžete v případě výletu vzít obědový balíček s sebou - skvělá nabídka, které jsme několikrát využili ♥
UbytovaniePěkné, čisté, s pravidelnými úklidy. Občas venku u bazénu pařili do noci Němci, tak byl hluk, ale nikdy ne nijak příliš dlouho. Hotel má tenké zdi a ze sousedních pokojů občas slyšíte i něco, co byste úplně slyšet nemuseli, ale opět výjimečně.
SlužbyPersonál hotelu byl velice milý, přátelský, vstřícný a pozorný. Nic nebyl problém, se vším poradili. Neviděla jsem nikoho, kdo by neměl za celý týden dobrou náladu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate