Krásná dovolená, která splnila naše očekávání
PlážPísčitá pláž je vzdálena asi 15 minut pěšky. Dojít na ni můžete hlavní ulicí s obchody a restauracemi, nebo sejít na promenádu. Je to moc příjemná procházka s krásnými výhledy. Promenáda je lemovaná útesy, které jsou z části přístupné a dají se také využít ke koupání.
Pláž není příliš dlouhá, je umístěna v podstatě v zátoce, což je ideální např. pro děti, protože v části pláže je voda bez vln. Na začátku pláže je restaurace, a dále asi dvě menší občerstvení. K dispozici jsou lehátka a slunečníky za poplatek, k půjčení šlapadla.
Přístup do moře je pozvolný. Když doplavete kousek dál, narazíte na malé podmořské útesy, kde se výborně šnorchluje.
StravaVyužívali jsme jen polopenzi. Za nás byla dostačující, víc jsme vzhledem k ceně zájezdu ani nečekali. Jídlo bylo chutné.
U snídaní nám nechybělo vůbec nic, večeře byly trochu slabší, ale vždy jsme si vybrali. Kromě nabídky bufetu vždy jeden z kuchařů před hosty na požádání griloval čerstvé ryby a jeden druh masa, při snídaních pak palačinky a vaječné omelety.
Při polopenzi se při večeři doplácí nápoje, jako ve většině hotelů.
UbytovanieHotel byl v září poloprázdný, což bylo příjemné. U bazénu vždy jen pár lidí a stejně tak v restauraci.
Prostorný pokoj, částečně nově vybaven moderním nábytkem, který ještě voněl ,,novotou,,. Vše čisté. Úklid pokoje byl prováděn každý den a opravdu precizně.
Jediné, co nás z počátku lehce rozladilo byl výhled z balkonu, do zadních traktů protější budovy, pravděpodobně ,,ubytovny,, pro personál hotelu. Ten byl opravdu nehezký. Protější pokoje mají balkon směřovaný na bazén, což je určitě příjemnější. Ale nereklamovali jsme, využívali jsme jen večer, kdy už byla tma.
SlužbyPersonál hotelu byl milý a vstřícný, za celý pobyt jsme nenarazili na nikoho nepříjemného.
K dispozici je prostorný bazén s malým brouzdalištěm. Vnitřní wellness jsme nevyužili.
Na většinu večerů byl připravený nějaký program (minidisco, živá hudba), ale vzhledem k opravdu malému obsazení hotelu v září, se nesetkal s velkou účastí. V hlavní sezoně, kdy je hotel plný, je to určitě fajn zpestření.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate