Vážená paní Margová,
dovolená byla nádherná.
PlážPláž byla pohádková.Tak úžasně čisté Středozemní moře jsem ve svém dětství,které jsem strávila v malém alžírském přístavu Beni-Saf nepoznala.Toto zjištění mne moc potěšilo.Moře vonělo,nebyly v něm žádné řasy a plavalo v něm dostatek ryb,které neustále lovili racci.Také ještěrek jsem potkala velmi mnoho.Jejich přítomnost dokazuje ekologickou rovnováhu.Navíc tam měli i žáby.Prostě dokonalý ráj.
StravaKdyž jsem poprvé vstoupila do jídelny na večeři,tak jsem byla pestrostí stravy naprosto ohromena.Byly zde dobře upravené mořské ryby,krevety,langusty,mořské plody a ančovičky.Také přílohy byly velmi zajímavé.Byl zde servírován velký výběr různých salátů. Vše bylo velmi chutné.Také zde byl dostatek ovoce jako jablka,hrušky,melouny,banány,mandarinky,broskve,meruňky,fíky,sušené švestky,sušené meruňky a ruzné druhy sušených rozinek.Zelenina byla upravována s velkou fantazií a také fantastická.Zejména zapékané baklažány byly úžasné.
Byl zde i velký výběr zmrzliny.Dále zde byly umístěny automaty na různé druhy kávy,čokolády,pomerančovou a ananasovou šťávu, na bílé a červené víno a dokonce i na pivo.
Výběr masa byl bezkonkurenční.Úprava úžasná.Zde jsem ocenila zejména skopové,hovězí,kuřecí,krůtí a vepřové maso. Vedoucím kuchařem byl Ital.Každé ráno byl přítomen na snídani a pozoroval své klienty.
Snídaně byly také fantastické.Byl zde dostatek různě ochucených jogurtů,ovoce,salámů,sýrů,vajec a sladkého pečiva.Prostě nádhera!!!
UbytovanieMůj pokoj v hotelu byl naprosto dokonalý.Měl balkon,kde jsem si večer ráda četla knihu.Výhled byl do překrásné zahrady,kde v současné době kvetly růže.
Veškeré zařízení bylo velmi vkusné.Okna byla zvukotěsná.
Koupelna měla velmi originální sprchový kout oddělený skleněnou deskou od zbytku koupely.Voda tekla studená i horká jak ve dne,tak v noci.
SlužbySlužby hotelu byly opět fantatické.Již přo vstupu do hotelu mi předala paní recepční seznam bezplatných výletů,které hotel pořádá.Vybrala jsem si zájezd do Santa Eulalie.Den předem jsem si zašla na recepci a tam požádala o lístek.Dostala jsem lístky dva.Jeden jsem odevzdala panu řidiči při odjezdu na výlet a druhý při nastupování na zpáteční cestu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate