Nouvel Hodnotenie: 3/5 Španielsko, Barcelona, Barcelona
Simona Kronusová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel Nouvel je starý hotel v centru asi 50m od hlavní třídy La Rambla, má své kouzlo, pokoje jsou malinké, ale zcela dostačují.
Je zde čisto, každý den uklizeno a vše doplněno. Skvělá je na něm hlavně poloha, kdy je vše poblíž.
Hotel Nouvel je starý hotel v centru asi 50m od hlavní třídy La Rambla, má své kouzlo, pokoje jsou malinké, ale zcela dostačují.
Je zde čisto, každý den uklizeno a vše doplněno. Skvělá je na něm hlavně poloha, kdy je vše poblíž.
Pláž nemohu posoudit, nebyla to dovolená na pláži, ale poznávací zájezd, jezdili jsme tedy hlavně po památkách.
StravaPoznávací zájezd jsme měli jen se snídaní, která zde byla jedním slovem katastrofa, ještě nikde jsme nezažili, abychom museli 1. z šesti dnů nahlásit, co budeme jíst každý den v nabídce nebyla žádná slaná snídaně, jako vajíčka párky uzeniny atd. výběr byl jen ze sladkých pokrmů, jako croissanty, donuty, toasty s marmeládou a toto každé ráno, nejsem na sladké a tak 3. den už mi nebylo úplně do zpěvu, všimli jsme si i jiných hostů, kteří si přinášeli i např. vlastní šunku ze supermarketu :( škoda to byla jediný kaz na kráse celého pobytu.
UbytovaniePokoje v hotelu jsou malé, nicméně čisté, útulné s čistou a moderní koupelnou, chyběla nám zde jen malá lednička na zakoupené ovoce, či cokoliv dobrého.
Co je ale v pokoji velkou výhodou, je k dispozici trezor, který je zdarma a klimatizace také bez poplatku.
Mohu posoudit jen služby úklidové, po zapsání do stavu hostů na recepci jsme již nic s recepčními neřešili.
Úklid byl v pořádku, bylo uklizeno každý den, vyměněné ručníky a doplněná mýdla, toal. papíry a sprchové šampony.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásný hotel s výborným umístěním v centru. Od stanice metra a autobusů je to cca 4 minuty a na pláž a k památkám kolem 20 minut. Personál v hotelu byl velice ochotný a hotel čistý s moc hezkým prostředím. Jen snídaně by mohly být chuťově trochu lepší, ale byl velký výběr.
Krásný hotel s výborným umístěním v centru. Od stanice metra a autobusů je to cca 4 minuty a na pláž a k památkám kolem 20 minut. Personál v hotelu byl velice ochotný a hotel čistý s moc hezkým prostředím. Jen snídaně by mohly být chuťově trochu lepší, ale byl velký výběr.
od 696 € za os.














