Celkový dojem velmi smíšený. Odlet z Prahy se výrazně opozdil. Plánovaný odlet 14.10, skutečný odlet 18:20 (RYANAIR). Noční cesta metrem na hotel trochu horor - neskutečná špína, odpadky, opilci ... Jinak turistické služby poskytované městem Barceloná na velmi vysoké úrovni. Město samo o sobě super, avšak všude neskutečné množství turistů místních i ze všech koutů světa. Na všechny pamětihodnosti fronty. Při zpáteční cestě na letiště opět nepříjemnost, v metru nám byla odcizena peněženka se zbytkem hotovosti, platební kartou a kartičkami pojišťění.
StravaSnídaně odpovídala standardu hotelu. Potraviny byly průběžně doplňovány. Slušný výběr od cerálií, čerstvého ovoce, kompotu až po sýry, šunku, salámy, slaninu a vejce. Bohatý výběr nápojů: ovocné šťávy, různá mléka, káva, čaj. Bohužel poslední den se porouchal automat na kávu, tak se muselo čekat na ruční zpracování servírkou.
UbytovanieStandardní vybavení pokoje. Výhled z okna do světlíku. Na okně žaluzije, kterou bylo možno vytáhnout pouze o 1/3. Jinak čisto, každý den uklizeno a čisté ručníky.
SlužbySlužby hotelu na slušné úrovni. Personál recepce velmi komunikativní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate