Šachtička Hodnotenie: 3/5 Slovensko, Stredné Slovensko, Banská Bystrica
Martina B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Martina B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Bartušková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost
Spokojenost
Lázeňské procedury. Fajn.
StravaVíce méně dietní lázeňská. Nic moc.
UbytovanieVybavení odpovídající. V noci komáři !!!
SlužbySlužby fungovaly bez připomínek
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marie Honyschová
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla moc pěkná a Silvestr kvůli kterému jsme do lázní jeli proběhl tak jak jsme si představovali/silvestrovské menu i program - super/.
Dovolená byla moc pěkná a Silvestr kvůli kterému jsme do lázní jeli proběhl tak jak jsme si představovali/silvestrovské menu i program - super/.
Snídaně formou bufetu bych ohodnotila za 1*, horší byly obědy a večeře -výběr z pěti jídel totálně zklamal - maso se na jídelníčku vyskytovalo minimálně a když už tak ve formě 4-5 malých kousků v omáčce.Vzhledem k tomu že jsem byla ve více lázních-Jeseníky/Priznic/,Luhačovice/Palace/, tak bych jídlo v Relaxu ohodnotila za 3.
UbytovanieUbytování pěkné je vidět že hotel je starší ale všude je čisto.
SlužbyZaměstnanci hotelu byli milí přívětiví ale trošku uhonění a dezorientovaní.Jedna paní na celou jídelnu kdy rozdělovala jídlo, roznášela jej, sklízela ze stolu a dělala spoustu dalších činností byla málo.Dopředu nás upozornili že snídaně bude vyjimečně od 7 hod.,když jsme se po sedmé dostavili tak nás s omluvou poslali zpět na pokoj že snídaně bude od 8hod. Léčebné procedury byly připraveny k naší spokojenosti již dopředu, pouze nás recepční, která nám rozpisy předávala zapomněla upozornit že do bazénu můžeme každý den i když jej nemáme v rozpise...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslava D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt v lázních jsme si užili včetně výletů do okolí. Líbila se nám mincovna v nedaleké Kremnici i výlety do hor.
Pobyt v lázních jsme si užili včetně výletů do okolí. Líbila se nám mincovna v nedaleké Kremnici i výlety do hor.
Ubytování asi odpovídalo nižší ceně, ale umyvadlo a zrcadlo s poličkou ve sprchovacím koutě bych nečekala. Velmi nepraktické.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jozef R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvelé
Skvelé
Jarmila C.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vše základní a potřebné hotel splňoval.
Vše základní a potřebné hotel splňoval.
Jana Horáková
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Katarína V.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michal D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
celkový dojem dobrý, najmä možno vyzdvihnúť ústretový personál
celkový dojem dobrý, najmä možno vyzdvihnúť ústretový personál
rańajky v poriadku, chutné, ale na večeru bol výber len z dvoch jedál, resp. bez výberu len 1 jedlo
Ubytovaniedvojposteľová izba štandard mala len posteľ na šírku ako 1,5 lôžko, stiesnené pomery v izbe, izba de luxe vyhovuje štandardu
Službywelnes dobrý, ale 1 sauna a kaďa boli momentálne pokazené
Športzjazdovky boli OK
Jana P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Líbilo se nám
Líbilo se nám
O
StravaVýborná, strava
Doporučujeme je kam vyjít na výlet Tak i na posezení ke kave ........
Na pokoji uklizeno .jen koberec by už chtěl vyměnit.Byli jsme ubytování vedle prádelny kde nás rušil hluk pračky.
SlužbyDobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana Petrová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená jako celek se nám líbila. Okolí hotelu moc pěkné s splnilo naše očekávání.
Dovolená jako celek se nám líbila. Okolí hotelu moc pěkné s splnilo naše očekávání.
Strava byla výborná. Občas byl problém s doplněním, ale to se snažil personál zvládat.
UbytovaniePrvní dojem nebyl moc dobrý. Prošlapamý a ne moc čistý koberec a prosezená křesla jsme v čtyřhvězdičkovém hotelu neočekávali. I přesto, že jsme měli dovolenou placenou přes cestovní kancelář a ne přes Slevomat, tak ubytování neodpovídalo ceně. Dále nám chyběly na pokoji župany, které, věřím, měly být součástí wellnessu. O welcome drink jsme si nepožádali, nikdo nás na to neupozornil při příjezdu... Zřejmě je nutné si o všechno požádat...
SlužbyPokud jsme požádali o nějakou drobnost související s ubytováním, či s wellnesem, tak nám personál ochotně vyhověl.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate