Apartmány Viola Slovensko, Južné Slovensko, Veľký Meder
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jarmila P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martina Gyöngyös Zachovalová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Malý,vlhký pokoj,který byl cítit zatuchlinou.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav Sklenár
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolenky skvelý odporúčam.
Celkový dojem z dovolenky skvelý odporúčam.
Dostupnosť na kúpalisko bola pešou chôdzou cca 10 min. Možnosť kúpania sa vo vonkajších studených aj teplých bazénoch a tak isto je tu možnosť využiť aj krytý bazénový svet.
StravaStrava na kúpalisku v Podhájskej je skvelá. Je tu veľa reštaurácií, ktoré ponúkajú široké spekrum jedál a uspokoja tým všetkých zákazníkov. Tak tiež čistota reštaurácií je na vysokej úrovni.
UbytovanieCelkový dojem z ubytovania v Penzióne Astra skvelý . Izba čistá, vybavená na úrovni a tak tiež aj kuchyňka. Čo sa týka exteriéru penziónu : veľmi príjemné prostredie , kopec zelene, príjemné posedenie, možnosť grilovania.
SlužbyBoli sme ubytovaný v penzióne Astra. Penzión je vybavený kompletnou kuchynkou a tak tiež je tam možnosť grilovania. Personál penziónu ako aj samotná Pani domáca boli veľmi milý a ústretový.
Miroslav P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Eva Sitárová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytovanie bolo čisté ako vnútri tak aj vonku,v kuchyni chýbal aspon pre nás tlčik na maso a doska na krájanie
Ubytovanie bolo čisté ako vnútri tak aj vonku,v kuchyni chýbal aspon pre nás tlčik na maso a doska na krájanie
Čistá pláž aj voda.
UbytovanieČisté a pekné.
Kamil H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marcela F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená dobrá,pěkné počasí,klid a pohada.
Dovolená dobrá,pěkné počasí,klid a pohada.
Pláž a bezény pěkné ,nové,čistá voda.WC celkem čisté.Na koupališti ale hodně lidí,byl problém někdy najít místo k ležení ve stínu.V areálu hodně atrakcí pro děti,dostatek občerstvení,animační programy.Jediným nedostatkem byla lehátka a slunečníky.Kdo přišel na koupaliště po 9 hod. neměl již šanci.
StravaStravovali jsme se sami,jídlo na naše poměry určitě dražší.
UbytovanieUbytovací zařízení v pořádku,čisté,doporučuji.
SlužbySlužby hotelů jsme nevyužívali.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ivana D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naprosto pro mne vyhovující.
Naprosto pro mne vyhovující.
Areál při takovém množství návštěvníků hodnotím jako čistý.
StravaPobyt byl bez stravy a jsem ráda, pochutnala jsem si denně výborně v Babičkynej kuchyni (asi to špatně skloňuji) a po obědě v restauraci U vodníka jsem dokonce šla poděkovat kuchaři za mé oblíbené jídlo : losos s grilovanou zeleninou a citronovou omáčkou. Asi jsem nikdy nejedla v dokonalejší úpravě. A co se týká Slováků, denně jsem si příjemně popovídala.
UbytovanieNikdy jsem se při ubytování v apartmánech nepotkala s dokonalejší čistotou. Celkově, i co se týká vstupní haly, chodeb. Nepochopitelné, jak někdo z ubytovaných dokáže bezohledně propálit v čisté voňavé hale u vstupu pohovku na dvou místech cigaretou. Den potom, co byla čerstvě vydrhnuta. Jasný naschvál. Personál příjemný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zdeňka P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jela jsem si odpočinout ,jezdíme tam již 12 let ,jelikož jsem poprvé jela s dítětem ,vybrala jsem si jiné ubytování a bohužel ,jsem velice zklamaná ,zaplatili jsme plno peněz a nakonec jsme přijeli unavený a zklamaný ,myslím si ,že cena neodpovídala tomu co jsme zaplatili ,bylo mi řečeno ,že za malé dítě musíme zaplatit plnou taxu ,a pak jsem zjistila že ubytování a ani úhrada koupaliště ,se pro dítě opravdu počítá levněji ,proto nesouhlasím s přístupem CK MTM ,moc mě to mrzí opravdu .
Jela jsem si odpočinout ,jezdíme tam již 12 let ,jelikož jsem poprvé jela s dítětem ,vybrala jsem si jiné ubytování a bohužel ,jsem velice zklamaná ,zaplatili jsme plno peněz a nakonec jsme přijeli unavený a zklamaný ,myslím si ,že cena neodpovídala tomu co jsme zaplatili ,bylo mi řečeno ,že za malé dítě musíme zaplatit plnou taxu ,a pak jsem zjistila že ubytování a ani úhrada koupaliště ,se pro dítě opravdu počítá levněji ,proto nesouhlasím s přístupem CK MTM ,moc mě to mrzí opravdu .
vyhovovalo nám ,že jsme bydleli ,blízko koupaliště .
Stravastravovali jsme se sami
UbytovanieByla jsem nespokojena ,na to ,že jsme jeli s 3 letým dítětem ,nám cestovka ,mohla upozornit ,že v chatce jsou velice příkré schody a zabradlí bylo dost daleko od schodu ,postel pro malou byla právě naproti schodům a tak jsme si zažili velké strachy ,jelikož wc bylo v přízemí ,a muselo se tedy i v noci ze schodů dolu i pro nás dospělý to bylo co dělat abychom schody zvládli ,musela jsem nakonec s malou spat dole na gauči ,na to ,že jsem zaplatila za malé 3 lete dítě plnou taxu jako za dospělého ,mě to velice naštvalo ,byly tam totiž i jiné tipy chatek a tak stačilo ,aby nám byla nabídnuta ,zaplatili jsme myslím si dost peněz .
Službynevyužili jsme všechny nabízené ,ale na recepci ,byly velice hodný a ochotny .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ladislav B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme celkově velmi spokojeni !
Byli jsme celkově velmi spokojeni !
Ocenili jsme, že na pláž jsme to měli blízko.
Stravastravu jsme měli vlastní
UbytovanieChatka byla super
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Je to takové levné ubytování. Nenadchneale neurazí. Na recepci se střídají velmi milé recepční, ovšem číšníce pro večeři vám dají jasně najevo, že je obtěžujete a nejsou příjemné. Pokoje jsou čisté, ale pokojská nepřijde ano vynést koš. Největší výhoda je umístěni hned vedle koupaliště. Parkování je pro ubytování před hotelem zdarma.
Je to takové levné ubytování. Nenadchneale neurazí. Na recepci se střídají velmi milé recepční, ovšem číšníce pro večeři vám dají jasně najevo, že je obtěžujete a nejsou příjemné. Pokoje jsou čisté, ale pokojská nepřijde ano vynést koš. Největší výhoda je umístěni hned vedle koupaliště. Parkování je pro ubytování před hotelem zdarma.
Hotel je hned vedle termálního koupaliště na které je výhled z balkonů.
StravaSnídaně byly opravdu nedostatečné. Švédský stůl, který se nedoplňuje a rozhodně nestačí pro všechny. Rána byly kvůli tomu velmi nepříjemné, někteří obyvatelé hotelu to brali jako boj, takže predbihali atd. Opravdu velmi nepříjemné. Večeře byly v pořádku. Den předem je možno si vybrat mezi klasickým nebo vegetariánskyn jídlem. Obě číšníce sice velmi nepříjemné ale jídlo chutné.
UbytovanieUbytovaní bylo v pořádku, v čistých pokojích. Balkon se sušákem na prádlo , lednička, TV. Jediné co bych vytkla je, že za celý týden nepřišla ani jednou pokojská, tzn koš byl poslední dny už přeplněný. Místo setu ručník a osuška jsme dostali každý dva ručníky,
SlužbyV hotelu je bazén s termální vodou. Je v tmavé místnosti. Voda je příjemně teplá a 6x denně se pouští na 39 min bublinky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gustav Minařík
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
termální koupaliště super
termální koupaliště super
na koupališti hlava na hlavě , je třeba změnit dobu návštěvy na jinou dobu .Únik je do uzavřené části koupaliště ( za vyšší cenu a na omezenou dobu) , ale to je na zvážení každého jedince.
Stravavýběr snídaně "švédské stoly" dostačující , i když stále stejný. Večeře málo teplé a bez nápadu (2x kroupy ,stejný vařený plátek vepřového masa k různým pokrmům , natlučená jablka) .
Ubytovaniepřiměřené k ceně
Službypersonál penzionu přívětivý a milý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové shrnutí - ubytování, lokalita a termální koupaliště hodnotím kladně. Spokojenost je na místě.
Celkové shrnutí - ubytování, lokalita a termální koupaliště hodnotím kladně. Spokojenost je na místě.
Strava - mimo ubytování.
UbytovaniePenzion přímo u termálního koupaliště. Ubytování čisté, útulné, krásná velká terasa.
Při ubytování jsme nebyli plně informováni o např. ukončení ubytování, úklidu,...
Úklid pokoje nebyl proveden za celou dobu naší dovolené.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaroslav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jozef Galis
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Iveta Bouzková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
cena byla příliš vysoká
očekávání nesplněno
cena byla příliš vysoká
očekávání nesplněno
vynikající snídaně
nadočekávání
normální
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
ubytovanie veľmi skromné
ubytovanie veľmi skromné