privát SK1335 Slovensko, Veľká Fatra
Branislav Saxa
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Branislav Saxa
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naděžda Žáková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolená se vzdařila , protože počasí , až na poslední den , bylo super.
dovolená se vzdařila , protože počasí , až na poslední den , bylo super.
termální koupaliště navštěvujeme každý rok a jsme spokojeni
UbytovanieČekali jsme více, nebyla tv a lednice byla opravdu velmi malinká i pro dva lidi, mikrovlná trouba by byla také vhodná. Kladem je připojení wifi.
SlužbyZlepšila bych výměnu ručníků , jeden na celý týden je opravdu málo, chyběly i osušky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Magda R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
ubytování odpovídá tomu, co je nafoceno; personál usměvavý a ochotný, od termálního koupaliště 900 m, asi 50m od letního kina - to však hlučností nerušilo
ubytování odpovídá tomu, co je nafoceno; personál usměvavý a ochotný, od termálního koupaliště 900 m, asi 50m od letního kina - to však hlučností nerušilo
možnost vařit si na pokoji, stravu pension nezajišťuje
Službyvelmi jsme ocenili půjčování jízdních kol zdarma
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Barbora Mišo
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Moc hezké ubytování
Moc hezké ubytování
Tatiana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všetko super ..
Všetko super ..
Ubytovanie krasne ciste ,vonave,
Alexandra L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená splnila očekávání
Dovolená splnila očekávání
výborná, první dva dny ale nebyly rauty z důvodu malé obsazenosti hotelu
UbytovaniePěkně, akorát proležená postel, první den netekla teplá voda a zcela chyběl úklid pokoje (vysypání koše, čisté ručníky)
Službyblízko na vlak, autobus, i do obchůdku
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zdeňka P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jela jsem si odpočinout ,jezdíme tam již 12 let ,jelikož jsem poprvé jela s dítětem ,vybrala jsem si jiné ubytování a bohužel ,jsem velice zklamaná ,zaplatili jsme plno peněz a nakonec jsme přijeli unavený a zklamaný ,myslím si ,že cena neodpovídala tomu co jsme zaplatili ,bylo mi řečeno ,že za malé dítě musíme zaplatit plnou taxu ,a pak jsem zjistila že ubytování a ani úhrada koupaliště ,se pro dítě opravdu počítá levněji ,proto nesouhlasím s přístupem CK MTM ,moc mě to mrzí opravdu .
Jela jsem si odpočinout ,jezdíme tam již 12 let ,jelikož jsem poprvé jela s dítětem ,vybrala jsem si jiné ubytování a bohužel ,jsem velice zklamaná ,zaplatili jsme plno peněz a nakonec jsme přijeli unavený a zklamaný ,myslím si ,že cena neodpovídala tomu co jsme zaplatili ,bylo mi řečeno ,že za malé dítě musíme zaplatit plnou taxu ,a pak jsem zjistila že ubytování a ani úhrada koupaliště ,se pro dítě opravdu počítá levněji ,proto nesouhlasím s přístupem CK MTM ,moc mě to mrzí opravdu .
vyhovovalo nám ,že jsme bydleli ,blízko koupaliště .
Stravastravovali jsme se sami
UbytovanieByla jsem nespokojena ,na to ,že jsme jeli s 3 letým dítětem ,nám cestovka ,mohla upozornit ,že v chatce jsou velice příkré schody a zabradlí bylo dost daleko od schodu ,postel pro malou byla právě naproti schodům a tak jsme si zažili velké strachy ,jelikož wc bylo v přízemí ,a muselo se tedy i v noci ze schodů dolu i pro nás dospělý to bylo co dělat abychom schody zvládli ,musela jsem nakonec s malou spat dole na gauči ,na to ,že jsem zaplatila za malé 3 lete dítě plnou taxu jako za dospělého ,mě to velice naštvalo ,byly tam totiž i jiné tipy chatek a tak stačilo ,aby nám byla nabídnuta ,zaplatili jsme myslím si dost peněz .
Službynevyužili jsme všechny nabízené ,ale na recepci ,byly velice hodný a ochotny .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ladislav B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme celkově velmi spokojeni !
Byli jsme celkově velmi spokojeni !
Ocenili jsme, že na pláž jsme to měli blízko.
Stravastravu jsme měli vlastní
UbytovanieChatka byla super
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marek B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkovo spokojny, vybavovanie crz inviu vsak zabralo prilis vela casu.
Celkovo spokojny, vybavovanie crz inviu vsak zabralo prilis vela casu.
plaz tam nebola
Stravaspokojny
Ubytovaniespokojny - trochu malo priestoru v casti kde sa podavali ranajky.
Službyna urovni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miriam Szőkeová
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Téměř výborné. V uvedené době (Silvestr.pobyt) byl velký nával hostů v hotelu a malinko pokulhávalo množství personálu (zejména u snídaně).
Téměř výborné. V uvedené době (Silvestr.pobyt) byl velký nával hostů v hotelu a malinko pokulhávalo množství personálu (zejména u snídaně).
V pořádku, a ž na nedostatky s množstvím personálu - nestíhalo se doplňovat jídlo, příbory...V kavárně nebyl výběr koláčů - jenom 1 druh ke kávě, což je dost málo a odrazuje to další hosty z venku.
UbytovanieVýborné. Krásně čisté, uklízelo se denně, prostorově nám nevadilo, že welness nebyl přímo v našem holetu, ale ve vedlejším- bylo to naprosto v pořádku.
SlužbyVýborné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Kateřina Řehořová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michal K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené nám zůstává lehce pozitivní nad neutrálním.
Tatranská lomnice je krásné, utulné městečko. Nabízí hodně atrakcí. Líbilo se nám muzeum. Vyhlášený vitální svět se zrovna opravoval.
Měli jsme krásné počasí - to hodně ovlivňuje výsledný dojem do pozitivna a s sebou dost eur (300 na 4 dny)
Bohužel jsem nedostali to, co jsem chtěli - kromě fotek jsme žádali romantický výhled z okna na hory a tichý hotel / apartmány. Ani jedno z toho se nesplnilo, ačkoliv to s námi zástupce Invie 3 řešil přes telefon a měli jsem to ve smlouvě.
Celkový dojem z dovolené nám zůstává lehce pozitivní nad neutrálním.
Tatranská lomnice je krásné, utulné městečko. Nabízí hodně atrakcí. Líbilo se nám muzeum. Vyhlášený vitální svět se zrovna opravoval.
Měli jsme krásné počasí - to hodně ovlivňuje výsledný dojem do pozitivna a s sebou dost eur (300 na 4 dny)
Bohužel jsem nedostali to, co jsem chtěli - kromě fotek jsme žádali romantický výhled z okna na hory a tichý hotel / apartmány. Ani jedno z toho se nesplnilo, ačkoliv to s námi zástupce Invie 3 řešil přes telefon a měli jsem to ve smlouvě.
Stravu jsem neměli. V Lomnici je ale dostatečné veliký (ačkoliv starší) obchod a spousta restaurací, rychlých občerstvení. Je tam i lékárna a lékař.
UbytovanieCelkový dojem z ubytování je průměrný. Oceňuji, že je vše nové. Na fotkách nejde vidět, že hotel stojí mez železnicí a hlavním tahem. Přesto jsem dostali docela tichý apartmán (tichý před vnějším okolím)
Kuchyň malá, ale nám stačila. Vybavení vše 4x. Mikrovlnka, lednička, rychlovarná konev. Chybí ostré nože. Zásuvky jsou špatně řešené a pokud chcete zapnout druhý spotřebič, musíte vypnout předchozí.
Koupelna měla supr vyhřívanou podlahu! Tohle hodnotím velmi kladně.
Krásně ustlané postele - pouze první den. Postele pohodlné. Ale málo úloženého prostoru!
Obývací pokoj - satelit s TV. Pohovka pohodlná není. Stolík pro 4 lidi + 4 židle.
Skvěle funguje topení a to stále 24h, což jsem ocenili.
Jinak se celou dobu nikdo o Vás nestará. Vše si zařizujete sami. Odpadky apod.
Hotel/apartmány se dostavují, takže ze zdi čouhají natvrdo dráty, zejí díry apod. V průběhu dne se stalo, že nám chodili dělníci dodělávat právě tyto vady, někdy bez zaklepání. Na chodbě byl přes den rámus. Bohužel stěny jsou velmi tenké, takže doslova jsem slyšeli, co si říkají lidé v vedle Vás a nad Vámi. Což dojem z klidného ubytování, které jsem žádali a měli ve smlouvě absolutně zkazil a jsem tím zklamáni.
Výhled na Tatry zde nedostanete, hotel je situován tak, že toho nelze docílit. Tím jsem zklamáni, měli jsem ve smlouvě, že chceme právě takový výhled a dostali jsem výhled na hlavní silnici a dvorek nějaké staré budovy - v noci rušila světla aut.
Pěkná recepce a obsluha se snažila. Teda do doby, kdy měli vše nacvičené.
Krásně nám popsali, jak vše chodí, ukázali mapy. Můžete si vzít. Vytiskli nám i něco navíc.
Když jsem začali chtít nestandardní věci, tak jsem se potýkali s vnitřím nespokojením/vnějším tlakem, jakoby jsem nebyli vítání apod., což si za ty peníze na noc představuji zcela úslužné chování.
Byli jsem ihned informování, že pokud budeme chtít něco mimo pracovní dobu, tak máme zvážit povahu závady. Např. to že nejede zrovna internet hlásit nemáme, museli by kvůli nám do práce. Hm...
Např. jsem měli ve smlouvě, že dostaneme Tatra card - 20% sleva např. na výjezd lanovou Lomnický štít. Tu jsem si museli dodatečně nechat udělat. Musel jsem předkládat důkazy, že máme ve smlouvě apod. Takové věci jsem na dovolené řešit nechtěl, zkazilo mi to dojem.
Tyto negativní detaily ve výsledku udělali opravdu hodně a proto ne to nejlepší hodnocení.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Božena Jelínková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělá aktivní dovolená
Skvělá aktivní dovolená
Pláž žádná, ale okolí penzionu pěkné, hřiště i trampolina pro deti
StravaStrava jednoznačně fantastická, servirované snídaně i večeře, velmi chutné, paní majitelka uvarila i na přání. Přivezli jsme si kromě polévky i kila navíc ????
UbytovaniePenzion čistý, pokoje menší. My se chodili poté vyspat, takze pro nás vyhovující.
SlužbyNic nebyl problém, majitelka se snažila vždy vyhovět, jednoznačně je paní srdce celého penzionu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Radek Novotný
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování v klidné části Tatranské Lomnice, trochu dále od Vily Beatrice (velmi dobré a bohaté snídaně), kousek od lanovek na Skalnaté pleso a Lomnický štít. Spokojenost s ubytováním a vybavením ve Vile Ludmila i se službami ve Vile Beatrice.
Ubytování v klidné části Tatranské Lomnice, trochu dále od Vily Beatrice (velmi dobré a bohaté snídaně), kousek od lanovek na Skalnaté pleso a Lomnický štít. Spokojenost s ubytováním a vybavením ve Vile Ludmila i se službami ve Vile Beatrice.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Daniela P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
TOMÁŠ N.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
David Honců
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velice milý, ochotný a pohostinný majitelé. V ubytování je k dispozici naprosté vše pro pohodovou dovolenou. Možnosti na letní i zimní dovolenou je v okolí nespočet. Vysoké Tatry jsou dostupné za několik desítek minut po dálnici na kterou se najíždí na konci města. Nádherná příroda. Maximální spokojenost.
Velice milý, ochotný a pohostinný majitelé. V ubytování je k dispozici naprosté vše pro pohodovou dovolenou. Možnosti na letní i zimní dovolenou je v okolí nespočet. Vysoké Tatry jsou dostupné za několik desítek minut po dálnici na kterou se najíždí na konci města. Nádherná příroda. Maximální spokojenost.
Venkovní zapuštěný bazén a výřivka.
StravaMožnost snídaní.
UbytovanieNaprosto dokonalé ubytování, vše krásné nově a útulně zařízené, čistě uklizeno, perfektní posezení na terase v přízemí i v patře, perfektní posezení u krbového grilu, výřivka, která lze používat i v nepříznivém počasí. Krásné lokalita, všude blízko. Pěkná zahrada a navíc zvířátka. Přítulná a hravá fenka, kočka, korely, andulky a v ohradě koza a ovečka.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pohodově strávený víkend.
Pohodově strávený víkend.
Ubytování čisté a odpovídající nabídce.
SlužbyOchotný majitel.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Markéta B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi příjemný penzion
Velmi příjemný penzion
Výborná
UbytovanieDobré
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi