Aqualina Hodnotenie: 4/5 Severné Macedónsko, Sveti Stefan
Ewa Ś.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Příjemná obsluha. Výtahy fungují. Dobrá lokalizace. Co lze zlepšit, je pozornost věnovaná technickému stavu zařízení a čistotě. Žádná renovace. Drobnosti: dotažení pantů ve skříňkách. Oprava sprchových válečků, přelakování radiátoru v koupelně. Opravte utržené opěradlo pohovky. Odstraňte skvrny z koberce v předsíni. Suma sumárum: drobné vady, které je potřeba odstranit a bude to perfektní.
Příjemná obsluha. Výtahy fungují. Dobrá lokalizace. Co lze zlepšit, je pozornost věnovaná technickému stavu zařízení a čistotě. Žádná renovace. Drobnosti: dotažení pantů ve skříňkách. Oprava sprchových válečků, přelakování radiátoru v koupelně. Opravte utržené opěradlo pohovky. Odstraňte skvrny z koberce v předsíni. Suma sumárum: drobné vady, které je potřeba odstranit a bude to perfektní.
Úzký. Prázdný, protože všichni leží v bazénu.
StravaCca. Chutný. Čerstvý. Žádné bláznivé věci. Množství je tak akorát.
UbytovaniePostele byly pohodlné, povlečení a ručníky čisté. Pokoje na straně jezera jsou hezčí.
SlužbyDáma si můžete pronajmout nebo si objednat taxi.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2024
Hotelový komplex se zdá velký a dobře navržený, kromě silnice, která vede mezi hotelem a ulicí Boska nebo pláží. Kvalita hotelu a výzdoba říkají, že tento hotel býval pěkný, podle mého názoru by měl být zrekonstruován. Je tam spousta nedokonalostí, t.j. díry ve zdech, uvolněná omítka, plíseň v koupelně, zatékající strop. Způsob fungování klimatizace je velký vtip, při teplotách nad 30 stupňů je v místnostech horko! Osobně jsem několikrát intervenoval u personálu - nejen já, bez výsledku.
Hotelový komplex se zdá velký a dobře navržený, kromě silnice, která vede mezi hotelem a ulicí Boska nebo pláží. Kvalita hotelu a výzdoba říkají, že tento hotel býval pěkný, podle mého názoru by měl být zrekonstruován. Je tam spousta nedokonalostí, t.j. díry ve zdech, uvolněná omítka, plíseň v koupelně, zatékající strop. Způsob fungování klimatizace je velký vtip, při teplotách nad 30 stupňů je v místnostech horko! Osobně jsem několikrát intervenoval u personálu - nejen já, bez výsledku.
V hotelové restauraci se podávají (částečně) místní jídla, většinou se obědová jídla neopakovala. Často se druhý den objevily výtvory z předchozího dne - tady byly hitem klobásy na smetaně. Kávovar naservíroval nápoj velmi rychle, až mě napadá, zda se nejedná o čerstvě namletou kávu. Bylo to rozhodně dost silné, aby nerozpoznalo chuť instantní chuti. K snídani káva a nápoje z automatu (voda, pomerančový a jablečný džus). K obědu a večeři zásadně jen voda (do automatu nepřidávají sirup, aby se z vody stala šťáva). I když tady situaci zachraňuje all inclusive bar, kde si můžete dát pomerančový džus. V podstatě bar v této variantě nabízí 3 místní nápoje: vodu, vodku, rakiju, pomerančový džus, kolu, kávu a vodu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate

