Na začátku jara cestujeme do Rakouska, bohužel díky neobvykle teplému počasí začaly tratě tát, takže bylo možné lyžovat jen na velmi krátkých úsecích. Přesto jsme si dobře odpočinuli a užili si to.
StravaSnídaně byla v pořádku, ale večeře se opakovaly přibližně každé dva dny a byly dost chudé. Na to bych nálepku All-Inclusive nedal.
UbytovanieV cestovní kanceláři jsme si rezervovali pokoj s balkonem a výhledem na jezero Hallstatt, ale když jsme dorazili, ukázalo se, že tento pokoj je již obsazený a hotel neměl žádné informace o tom, jaký pokoj jsme si rezervovali. Později nám slíbili, že balkonový pokoj přece jen dostaneme, ale o pár hodin později se ukázalo, že ne. Samozřejmě to není tragédie, ale takovéto přetahování působí dost zvláštně. Navíc v pokojích nebyl internet. Škoda, protože jsem měl vyřídit pár pracovních záležitostí a právě kvůli Wi-Fi jsme si toto ubytování vybrali. Jedna recepční dívka se chovala velmi povýšeně, někdy jsme na ni museli čekat hodiny, než jsme se mohli na něco zeptat nebo dostat klíč.
SlužbyNevím o tom, že by hotel měl nějaké služby.
ŠportKdo touží po klasickém skialpinismu, tomu může trať na Krippensteinu přinést překvapení, ale podle mě rozhodně stojí za to zde strávit jeden den. Dachstein-West je také v pořádku, ale na dlouhý víkend bych zde určitě nestrávil více času, tratě jsou krátké a rychle se dá omrzet spousta ježdění na vlecích.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate