Apartmán Salcbursko Rakúsko, Dachstein West
Pavel S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Pavel S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin Kulhánek
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lokalita bylo určitě zajímavá. Vesnička Heiligenblut a její okolí bylo krásné. Boužel jsme se nesetkali s nejlepším počasím, ale to nikdo neovlivní. Sjezdovky byly zajímavé a myslím, že by si každý vybral to své. Za dostatku sněhu to musí být paráda. Za více dní by se asi sjezdovky okoukaly, protože středisko není tak velké, ale na pár dní to bohatě stačí.
Lokalita bylo určitě zajímavá. Vesnička Heiligenblut a její okolí bylo krásné. Boužel jsme se nesetkali s nejlepším počasím, ale to nikdo neovlivní. Sjezdovky byly zajímavé a myslím, že by si každý vybral to své. Za dostatku sněhu to musí být paráda. Za více dní by se asi sjezdovky okoukaly, protože středisko není tak velké, ale na pár dní to bohatě stačí.
Strava dostačující.
UbytovanieUbytování bylo dostačující. Náš pokoj nebyl nějak extra moderně vybaven, ale přeci jen jsme v horském středisku a v místní klasické chalupě. Sociální zařízení bylo perfektně udržované a nové. Paní domácí byla velmi ochotná, na někoho možná až příliš. Někoho možná překvapí denně ustlaná postel a někdy i hezky vysušená a vyhřátá obuv.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
spokojen
spokojen
Vladimír B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dana Navratilova
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
jediné velké mínus je, že právě naše chata - Eisenhut má jednu ze dvou ložnic s oknem jen do světlíku. Jinak pohoda. Kamna k dispozici kdykoliv. Ložní není potřeba platit, lze vzít spacáky. Úklid se platí vždy a je hodně drahý. Třeba s tím počítat předem.
SlužbyNabídka průvodcovské služby, cykloturostiky..., dětský koutek a minizoo:-))
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Karol M.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Magdaléna Vančatová
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Odpovídající požadavkům, vše v pořádku.
Odpovídající požadavkům, vše v pořádku.
Tomáš B.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jarmila H.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martina Šupová
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nádherné místo, doporučuji
Nádherné místo, doporučuji
Eva Šefránková
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování bylo vyřešeno do 1 hodiny ale zytečný stres !!!
Super ubytování , jen nevýhoda že se musí na jídlo přes silnici . v Hotelu není žádný bufet na posezení při vínečku , kávě atp. Ale jinak super hotel , bazénem ,suana .... hezký
Ubytování bylo vyřešeno do 1 hodiny ale zytečný stres !!!
Super ubytování , jen nevýhoda že se musí na jídlo přes silnici . v Hotelu není žádný bufet na posezení při vínečku , kávě atp. Ale jinak super hotel , bazénem ,suana .... hezký
spokojenost a milá obsluha
Ubytovaniehezký a čistý
Službyspokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Daniel Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Róbert P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivo Vystrčil
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
tento hotel i lokalitu můžu doporučit
tento hotel i lokalitu můžu doporučit
Hana Ryšávková
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 696 € za os.
Benno K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Roman P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marie Kopalová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel se nachází na samém okraji městečka, v blízkosti hlavní silnice, ale pokoj jsme měli s výhledem na opačnou stranu, takže jsme provozem nebyli rušeni. Jako základna pro výlety je poloha vhodná jak pro letní, tak zimní období - pro zimní především, protože lanovka je v dosahu 200m a přece jen nosit zimní výbavu je náročnější, než v létě na výlet batoh -:)
Hotel se nachází na samém okraji městečka, v blízkosti hlavní silnice, ale pokoj jsme měli s výhledem na opačnou stranu, takže jsme provozem nebyli rušeni. Jako základna pro výlety je poloha vhodná jak pro letní, tak zimní období - pro zimní především, protože lanovka je v dosahu 200m a přece jen nosit zimní výbavu je náročnější, než v létě na výlet batoh -:)
V období naší návštěvy jsme koupání nevyužívali na koupališti v městečku, nelze tedy hodnotit.
StravaSnídaně od prvního dne úplně stejné - stejný salám, stejný sýr, stejná marmeláda, nic dalšího k výběru - př. míchaná vejce, teplé párky atd. (jako to většinou bývá -:)) a co nám vadilo, omezený počet kusů pečiva na osobu (2ks), což především mužům nestačilo a nevyhovoval nám stanovený čas na večeři od 17 do 18.30h, uvítali bychom vzhledem k výletům z místa ubytování pozdější čas (př. rozpětí 18-20h) a navíc nebyl žádný výběr ze 3jídel k večeři, nedostali jsme žádnou nabídku, co bychom si vybrali k večeři.
UbytovanieUbytování bylo čisté, vybavenost skromná, ale dostačující - nám se jedná o možnost přenocování, jelikož přes den podnikáme výlety, takže nevyžadujeme luxusní ubytování, kterého bychom si ani neužili -:). Pouze jedna výtka - byli jsme 3, ubytovaní sice v pokoji pro 4, ale pouze malý stoleček a 2! židličky, takže jeden musel sedět na posteli? ale poradili jsme si.
SlužbySlužby hotelu nelze hodnotit, protože jsme žádné nevyužívali, nic speciálního jsme nevyžadovali zajistit a ani nám nebyly nabízeny. Při ubytování jsme obdrželi slevovou kartičku, na kterou bychom dostali nepatrnou slevu na některé vstupy a místní lanovku (př.1 - 2 EUR z celkové ceny) a na místní dopravu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
FRANTIŠKA G.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobrá navigace do místa od CK, horší domluva s povlečením, ale vyřešilo se ke spokojenosti. Malá informovanost co se týká kuchyně – nebyla utěrka, drátěnka, houbička. Vzdálenost ke sjezdovkám deklarovaná v popise neodpovídá skutečnosti.
Dobrá navigace do místa od CK, horší domluva s povlečením, ale vyřešilo se ke spokojenosti. Malá informovanost co se týká kuchyně – nebyla utěrka, drátěnka, houbička. Vzdálenost ke sjezdovkám deklarovaná v popise neodpovídá skutečnosti.
Byli jsme lyžovat.
StravaByla vlastní – dle ostatních účastníků dovolené jsem vařila dobře.
UbytovanieUbytovací zařízení bylo slušné, vybavenost kuchyně trochu slabší, otlučené talíře, hrnek každý jiný, ale celkově se dalo.
SlužbyJednalo se o apartmán bez hotelových služeb, ale super byl internet, televize, rádio.
Bohužel lyžárna neměla vyhřívané držáky na boty, což bylo špatné. Systém vytápění přímotopy taky není ideální – velká spotřeba elektřiny, která se platí samostatně a přitom v apartmánu bylo vlhko – špatně zvolená rekonstrukce.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate