StravaStrava hrozná,polévky silně přesolené ,omáčky k masovým pokrmům hořké ,výběr snídaní každý den stejný a malý výběr .vejce nebo slanina nikdy.pivo,víno a jiné nápoje si platíte.je třeba s tím počítat k pobytové taxe a platbám za tunely.
UbytovanieKvalita ubytování neodpovídá fotografiím,měli jsme pokoj tak ze 80'let,koupelna nová.Postele čistě povlečené každý den.podlahy silně vrzají. Z cestovky jsme dostali info že zde bude přítomen delegát kvůli jazykové bariéře,nikdy jsme ho neviděli.Telefonní kontakt ale funguje bezvadně do ČR.i v sobotu.rozhodně to není 4 hvězda.
SlužbyWifi pouze na požádání s použitím pouze pro android či OIS.ntb nepřipojíte ani náhodou.pokrytí minimální,jen u vstupu kde si není kde sednout a je tam zima.Na baru není pokrytí,částečně pouze v první jídelně.Ve chvíli kdy na chvíli vypnete tel.se nepřipojíte protože heslo už jste použili a musíte požádat o nové.sauna prý fungovala taky ale to nesmí tam děti do 14 let.Marketing opravdu nic moc.
ŠportKvalita sjezdovek slušná po nasněžení pěkně upravené rolbou .Když není sníh je problém se zasněžováním protože není voda.Dojezd k spodní části lanovky je silně obtížný a pro zdatnější lyžaře.Permanetky pro 2+1jsou velmi drahé a bez cestovky se nedoplatíte.Lanový vláček je výborný a bubliny na 4 sedačce jsou super při špatném počasí.Dojezd od hotelu je kolem 10km celkem po rovině,jezdí i skibus ale ten jsme zaznamenali pouze u sjezdovky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate