Miraparque Hodnotenie: 3/5 Portugalsko, Lisabon, Lizbona
Roman S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celková spokojenost
Celková spokojenost
Snídaně rozmanitá
UbytovanieČisté, blízko centra, přímo na metru
SlužbyPersonální velmi milý a vstřícný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Adéla Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2020 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
v půlce března teplé slunečné počasí mezi 15 - 20 °C, u řeky trochu větrno, ale v tenkém svetru nebo lehké bundě ideální na chození po městě, nebo výlet k pobřeží; kvůli koronaviru většina památek, kostelů, tržnic apod. bohužel zavřená, ale i tak super výlet; z 4 dnů zájezdu jsme měly čistého času dva a půl dne - pátek odpoledne a celá neděle na centrum Lisabonu, v sobotu výlet vlakem do Sintry, pak autobusem přes Cabo da Roca do Cascais, vlakem zpět do Lisabonu přes Belém; nikde problém s angličtinou; 4 linky metra přes celé město, navíc všudypřítomné (nejen) žluté tramvaje a autobusy
v půlce března teplé slunečné počasí mezi 15 - 20 °C, u řeky trochu větrno, ale v tenkém svetru nebo lehké bundě ideální na chození po městě, nebo výlet k pobřeží; kvůli koronaviru většina památek, kostelů, tržnic apod. bohužel zavřená, ale i tak super výlet; z 4 dnů zájezdu jsme měly čistého času dva a půl dne - pátek odpoledne a celá neděle na centrum Lisabonu, v sobotu výlet vlakem do Sintry, pak autobusem přes Cabo da Roca do Cascais, vlakem zpět do Lisabonu přes Belém; nikde problém s angličtinou; 4 linky metra přes celé město, navíc všudypřítomné (nejen) žluté tramvaje a autobusy
na pláži jsme nebyly
Stravasnídaně v hotelu - bohatý výběr z pečiva, především sladké, nakrájené ovoce, ..; ve městě k večeři jejich treska a pečené jehněčí nic moc, ale dezerty a zákusky výborné - hlavně pastéis de nata a grinja (třešňový likér), v různých podnicích objednané capuccino bylo trochu vodové, ale asi ho Portugalci připravují jinak..
Ubytovaniehotel Miraparque krásný, vstup do metra hned za rohem, pokoj s výhledem do parku Eduarda VII., každý den ustlaná postel a čisté ručníky
Službyochotná milá recepční, barman, i obsluha při snídaních, s angličtinou nebyl problém, pokojová služba (jídlo na pokoj)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate







































