Celkový dojem z dovolené pozitivní, ubytování a strava bez výhrad.
Horší to už bylo s autobusem, označení luxusní bylo přehnané...polámané opěrky na ruce, špinavé a zatuchlé závěsy na oknech, při dešti zatékalo oknem dovnitř, kávovar cestou tam nefungoval, stropní víko v zadní části autobusu nedoléhalo a celou cestu nám hrkotalo nad hlavami, což určitě nepřispívá k pohodové jízdě, zejména když trvá 11 hodin !
StravaSnídaně formou bohatých švédských stolů obsahujících míchaná vajíčka, teplé párky či klobásky, přes studené obložené talíře až po zeleninu, ovoce, sladké pečivo, cereálie, jogurty...myslím, že opravdu každý si vybere, co má nejraději ...čaj, káva, nealko jsou samozřejmostí.
Večeře 3-chodové, opět se zeleninovou oblohou nebo ovocným kompotem, dezert, velmi chutné.
UbytovanieHotel Renusz nabízí hezké ubytování, pokoje i veškeré další prostory útulné a čisté, úklid na pokoji probíhal i v průběhu našeho pobytu.
SlužbyHotel hezký, čistý, personál milý a ochotný...nemám co vytknout.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate