VacationClub Szklarska Poręba Apartments Poľsko, Sudety, Szklarska Poręba
Elżbieta Konarska
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Elżbieta Konarska
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
DOPORUČUJI! Super komplex pro rodiny s dětmi. Velmi blízko hezká pláž. Spousta restaurací, stánků, potraviny atd. Postřehy:Všude jsou záchody za poplatek cca 2-3zl (14-20Kč), ale jsou ve skvělém stavu. Vždy čisté!
Pokud si dáte zmrzlinu (cena cca 3zl za malou točenou - množství asi jako naše 4 kopečky zmrzliny) či vafli nebudete schopni ji možná ani sníst. :)
DOPORUČUJI! Super komplex pro rodiny s dětmi. Velmi blízko hezká pláž. Spousta restaurací, stánků, potraviny atd. Postřehy:Všude jsou záchody za poplatek cca 2-3zl (14-20Kč), ale jsou ve skvělém stavu. Vždy čisté!
Pokud si dáte zmrzlinu (cena cca 3zl za malou točenou - množství asi jako naše 4 kopečky zmrzliny) či vafli nebudete schopni ji možná ani sníst. :)
Pláž kousíček od hotelu. Na pláži restaurace. Pokud chcete ležet přímo u moře, tak si musíte přivstat a zabrat si místo. :D Byl zde jediný bezbariérový přístup k moři široko daleko (měli jsme kočárek, tak se hodilo), všude jinde jsou schody.
StravaVelký výběr při snídani i večeři. Překvapilo mě, že večeře jsou spíše studené, vždy bylo na výběr pouze jedno teplé jídlo, ale spousta studeného. Salámy, sýry, pomazánky, ryby. Všeho dostatek.
Vybavení pro děti - jídelní židličky, plastové nádobí z Ikea.
V okolí spousta rychlých občerstvení. Vše za ceny jako v Čechách. Porce obrovské. Nečekejte však naši kuchyni. Hodně ryb, zapékanky (zapečené 50cm bagety), gyros, hamburgery, polévky, občas těstoviny. Ke všemu jedí hranolky, na brambory jsme narazili pouze jednou. Rýži jsem neviděla nikde.
Obrovské porce zmrzliny a vafle.
Ubytování nejslabší část celé dovolené. Malé starší válendy. Rozpadající se skříně. Plesnivá sprcha (na náš popud byla okamžitě uklizena). V bungalovu byla zástěna k moři a lehátka.
Škoda, že v nabídce CK nebyl i další typ ubytování v komplexu (apartmány a hotelové pokoje).
Super. Bazén na plavání a brouzdaliště, vnitřní a venkovní výřivka, sauny. Velké dětské hřiště, spousta prolézaček, pískoviště. Vše volně přístupné. Hlídané parkoviště. K zapůjčení kola a tenisový kurt.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
beata kubiakowska
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
budova velmi blízko pláže, krásně udržovaná, v moderním stylu
budova velmi blízko pláže, krásně udržovaná, v moderním stylu
pláž čistá,
Stravajídla na vlastní náklady, byla chutná
Ubytovanieano, apartmán byl čistý, uklizený, plně vybavený, s velkým balkonem
Službypříjemná obsluha, rychle jsme byli ubytováni, nebyl problém s parkováním, na výběr placené v budově nebo bezplatné, městské velmi blízko
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Teresa J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Urszula W.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výlet byl skvělý
Výlet byl skvělý
Pláž je blízko, kousek pěšky. Spousta větrolamů a "soukromých pláží" na pláži
StravaSnídaně byla průměrná, malý výběr, pokud jde o jídlo. Skvělé nápoje a obědy.
UbytovaniePokoj splnil moje očekávání
SlužbyS přístupem do jacuzzi a sauny nebyly žádné problémy, vše bylo skvělé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Krzysztof K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Eva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cestovní kancelář uvádí, že hotel je 200 metrů od pláže. To je sice pravda, ale bohužel je v jezeře zákaz plavání, protože se jedná o oblast NP. Nepovažuji tedy za korektní tuto informaci vůbec uvádět.
Cestovní kancelář uvádí, že hotel je 200 metrů od pláže. To je sice pravda, ale bohužel je v jezeře zákaz plavání, protože se jedná o oblast NP. Nepovažuji tedy za korektní tuto informaci vůbec uvádět.
“Pláž” byla vzdálena cca 200 metrů, se zákazem koupání. Velké zklamání.
StravaSnídaně dobré. Výběr dostatečný.
UbytovaniePokoj byl vybaven dostatečně. Velmi chyběla lednice. Úklid na pokoji velmi podprůměrný. Pod postelí byly zbytky jídla. Celkové koberec nebyl podle našeho názoru vysáván. Za celou dobu pobytu (9 nocí) nám nebyly ani jednou vyměněny ručníky, doplněn toaletní papír ani převlečeny postele. V koupelně chyběla předložka a sprchový závěs.
SlužbyV podstatě žádné služby jsme kromě parkování a zaplacených snídaní nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Renáta K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Leba je krásná, je zde mnoho vyžití pro dospělé i pro děti. Mnoho dobrého jídla a hlavně ryb za dobrou cenu. Určitě se zde někdy vrátíme.
Ale do tohoto ubytování nikdy.
Leba je krásná, je zde mnoho vyžití pro dospělé i pro děti. Mnoho dobrého jídla a hlavně ryb za dobrou cenu. Určitě se zde někdy vrátíme.
Ale do tohoto ubytování nikdy.
Pláž je od "hotelu" vzdálená 7 km !!!!!
Lidí je na ní mnoho, ale my jsme na pláž jezdili z ubytování na kole, které jsme si naštěstí přivezli z domu. Pěšky by se šlo na pláž vzdálenou 7 km dlouho. Mohlo by se jezdit i autem, ale platit za parkování!
Tím, že jsme měli kola, jezdili jsme dál po pláži, kde bylo lidí málo.
Pláže písčité, krásné, moře kupodivu teplé a čisté. Nebyli jsme v Polsku u moře poprvé. Hodně fouká, paraván je nutný.
Snídaně - ušly. Chystal je majitel, který neuměl ani odpovědět na pozdrav.
UbytovanieKatastrofa. Smrad zatuchliny. Pokoj malý, bez manželských postelí, povlečení každé jiné, propálené. Matrace špinavé. Malá skříň, do které si dá věci jen 1 člověk. Nejde celá otevřít, protože je před ní předsíňová stěna. Zrcadlo na ní zčernalé. Televize hrála jen někdy a to 3 polské programy. Jen jsme to zkoušeli, nedíváme se. Koupelna bez okna, spojená se záchodem, sprchový závěs prorvaný, takže voda teče všude. Ručník na zem nedostanete, jen 2 osušky na 12 dnů.Toaletní papír 1. Pokoj nikdo neuklízí ani nevynáší odpadky. Okno v pokoji nízké, hned u chodníku.Všichni vidí dovnitř, nemůžete ho nechat otevřené a vyvětrat ten zápach. Když ho otevřete, tak neotevřete dveře do koupelny. Na pokoji je jen varná konvice, lednici nehledejte, prádlo není kde sušít! Šňůru, kterou jsme si přivezli, není kde pověsit. Pokoj nemá žádnou terasu ani pro 2 židle, prostě si nemáte večer v soukromí, kde posedět.
Zdi pokoje jsou teňoučké, slyšíte všechno! Když jde někdo nad váma na záchod, sprchování........
Do tohoto ubytování jezdí děcka na tábor. Ubytujou je všude vedle vás. Běhají, řvou, třískají dveřmi od 5 hodin ráno! Pod našim oknem měli postavený stan, kde už před 6 ráno cvičili a dělali rámus! Do půl noci si promítali filmy na zeď našeho pokoje. Kravál pokračoval dlouho do noci. No co si víc přát??? Pokuď chcete na 12- ti denní dovolené být nevyspalí a neodpočatí, tak tam jeďte. Já už nikdy. Nejsme nároční, ale čisto a voňavo být musí!
Hotel to není. Služby žádné nenabízí, kromě snídaně. Nečepujou ani pivo, i když výčep mají.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marcin Falkowski
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Obecně se do tohoto resortu vracet nehodlám, podmínky v hotelu nejsou špatné, ale přístup k údržbě atrakcí a celého resortu nechává hodně stranou, což je škoda, protože má velký potenciál, víc to mělo. Spousta atrakcí na mapě uzavřeného střediska, tedy skákací hrad, motokáry.
Obecně se do tohoto resortu vracet nehodlám, podmínky v hotelu nejsou špatné, ale přístup k údržbě atrakcí a celého resortu nechává hodně stranou, což je škoda, protože má velký potenciál, víc to mělo. Spousta atrakcí na mapě uzavřeného střediska, tedy skákací hrad, motokáry.
Spousta lehátek a spousta práce, pokud je pěkné počasí, jinak je krytý bazén příliš malý na to, aby se do něj vešli všichni.
StravaJídlo je dobré, možná není nijak zvlášť rozmanité, ale vše je chutné a čerstvé
UbytovanieVelmi dobré podmínky. Nelíbilo se mi, že i přes dřívější příjezd, vzhledem k malým dětem a dřívější dostupnosti pokoje, paní z recepce neumožnila dřívější přihlášení na pokoj. Je známo, že jde většinou o slušný přístup ke klientovi, protože den začíná v 15 hodin, ale v dřívějších hotelech a resortech jsem s tím problém neměl.
SlužbySpousta zákazů. (pro zajištění svačiny dětem při využívání bazénu je nutné jít na pokoj, převléknout se, jít na svačinu, převléknout se zpět do úboru a županu, zkrátka zákaz vstupu do otevřeného baru v županu) stav takových atrakcí, jako je tělocvična, je tragédie ( veškeré vybavení podléhá úrazu a nehodě, ošoupané nebo nefunkční), vodní vybavení, tedy šlapadla, ještě větší tragédie, polovina nefunguje, druhá polovina polovina :) má vady jako nedostatek pedálů, nebo nečekaně nabírají vodu. Navíc spousta atrakcí pro děti, např. hřiště s rizikem úrazu, nezajištěné poškozené prvky. Animace pro děti, jak jsme na místě zjistili, pouze pro děti od 3 let, druhá věc jedete pouze s dětmi na atrakce, kam mohou s rodiči, žádné vymýšlení a hry pro děti.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gabriela cuber
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
velmi dobře
velmi dobře
čisté, upravené
Stravavelmi dobré - jen žádné ovoce
Ubytovanievelmi dobře
Službyvelmi dobře
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Małgorzata Bargieł
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Skvělé místo
Skvělé místo
Žádná pláž
StravaChutné snídaně formou bufetu. Večeře v restauraci s nabídkou místních delikates
UbytovanieVelký, prostorný pokoj
SlužbyRuská lázeň a sauna
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Marta Machulová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
ubytování dobré,chyběly ručníky.
ubytování dobré,chyběly ručníky.
pláže jsou velmi čisté a udržovné
Stravastravovali jsme se sami ve všudepřítomných restauracích a rychlých občerstveních.
Ubytovaniepokoj dobrý,WC nevyhovující těsně u umývadla
Službyparkoviště měl každý pokoj svoje,jinak jsme žádné služby nevyužívali
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marcin Woźniak
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Čistota pronajatého bytu potřebuje hodně zlepšit, nereagování pořadatele na hluk v bytech pořadatele vedle pronajatého bytu.
Čistota pronajatého bytu potřebuje hodně zlepšit, nereagování pořadatele na hluk v bytech pořadatele vedle pronajatého bytu.
Ladislav L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vyborné
Vyborné
Vyborná
UbytovanieVyborné,jediná vytka chyběla lednice.
SlužbyVyborné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme všichni moc spokojeni. Hotel se nachází v klidné části města, přitom do centra je to 10-15 minut. Je možné využít akce a atrakce ve městě či vyrazit do přírody. Doporučujeme výlet k jezeru Mořské oko. Úžasné.
Děkujeme vám za zprostředkování a zajištění ubytování. Paní Furstova zařídila i přes jistá specifika vše bezvadně.
Byli jsme všichni moc spokojeni. Hotel se nachází v klidné části města, přitom do centra je to 10-15 minut. Je možné využít akce a atrakce ve městě či vyrazit do přírody. Doporučujeme výlet k jezeru Mořské oko. Úžasné.
Děkujeme vám za zprostředkování a zajištění ubytování. Paní Furstova zařídila i přes jistá specifika vše bezvadně.
Jídlo podávané v hotelu bylo velmi chutné a porce velké. V restauracích byly ceny srovnatelné jako v Cechach.
UbytovanieUbytování bylo velmi příjemné, krásný výhled z pokojů.
SlužbySauna, bazén, posilovna, vstup do akvaparku ve městě, slevy do restaurace vedle hotelu - vyzkoušeli jsme a byli spokojeni
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Aleksandra P.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi dobrý dojem, hotel s dobrou dostupností tramvají do centra.
Velmi dobrý dojem, hotel s dobrou dostupností tramvají do centra.
Krásné, pláže v Gdaňsku rozhodně stojí za doporučení.
StravaInstantní káva podávaná k snídani rozhodně není dobrý nápad. Kávovar pro hosty by byl lepší volbou.
UbytovanieVše ok, čistota a příprava pokoje mé námitky nevzbudila. Měl jsem problém jen se zapnutím TV, i to podle návodu (bylo to na jiný ovladač).
SlužbyVelmi hezké.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate