Oasis Viva Hodnotenie: 4/5 Mexiko, Cancún
Radka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 2 153 € za os.
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Radka K.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 2 153 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Denisa H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Agnieszka G.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Chyby v zaslaných dokumentech do poslední chvíle vyzývají k opravě chyb, zaplacené zavazadlo nebylo zadáno, nebyl na něj žádný exim zástupce v přímém přenosu ani kontakt. Při rezervaci mi byl po telefonu přislíben pokoj s výhledem na moře .... naživo se ukázalo, že je to obyčejné s hlasitým větrným mlýnem s výhledem na parkoviště .... hotel uvedl, že si budu muset připlatit změna ... i když jsem psal na úřad, nedostal jsem žádný kontakt na obyvatele, kromě byrokracie zaslané opět s polskými tel. čísly mi nikdo ani nepotvrdil, zda se nezměnily zpáteční hodiny!!! Nejhorší zákaznický servis v celé mé cestovní historii totální selhání a chmýří zákazníků. Jak to teď má vypadat, budu si dovolenou kupovat vždy sám bez vás, protože si díky tomu ušetřím spoustu nervů a chyb, počínaje zkreslením jména a započítáním dalších 1200 PLN za zavazadla, která stejně nebyla zahrnuta do konečných dokumentů pro sparťanskou hlukovou místnost v ní, přes nejhorší umístění až po úplné znemožnění kontaktu s rezidentem, ducha, o kterém nikdo neslyšel ani neviděl, a dodnes nevím, jestli tam byl takový člověk tam vůbec je.
Chyby v zaslaných dokumentech do poslední chvíle vyzývají k opravě chyb, zaplacené zavazadlo nebylo zadáno, nebyl na něj žádný exim zástupce v přímém přenosu ani kontakt. Při rezervaci mi byl po telefonu přislíben pokoj s výhledem na moře .... naživo se ukázalo, že je to obyčejné s hlasitým větrným mlýnem s výhledem na parkoviště .... hotel uvedl, že si budu muset připlatit změna ... i když jsem psal na úřad, nedostal jsem žádný kontakt na obyvatele, kromě byrokracie zaslané opět s polskými tel. čísly mi nikdo ani nepotvrdil, zda se nezměnily zpáteční hodiny!!! Nejhorší zákaznický servis v celé mé cestovní historii totální selhání a chmýří zákazníků. Jak to teď má vypadat, budu si dovolenou kupovat vždy sám bez vás, protože si díky tomu ušetřím spoustu nervů a chyb, počínaje zkreslením jména a započítáním dalších 1200 PLN za zavazadla, která stejně nebyla zahrnuta do konečných dokumentů pro sparťanskou hlukovou místnost v ní, přes nejhorší umístění až po úplné znemožnění kontaktu s rezidentem, ducha, o kterém nikdo neslyšel ani neviděl, a dodnes nevím, jestli tam byl takový člověk tam vůbec je.
od 1 193 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Róbert Kis
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 427 € za os.
Ilona Radics
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
.
.
Peter Vaštík
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojnosť
Spokojnosť
Príjemná prechádzka
StravaNo mohlo by byť pestrejšie
UbytovanieNormálne
SlužbySpokojnosť
od 1 036 € za os.
Alena Hanáková
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 490 € za os.
Markéta Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Melinda Zsófia Forró
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobře organizované. Hladká administrace. Byl tam včas na přesun. Místní touroperátor byl milý a dobře připravený. Problém je ale v tom, že v případě výletů je check-in v 7 hodin, takže jste v tu dobu nemohli snídat. V jedné z kaváren dělali řízek, ale nedali nám ho vzít, protože je k mání až po 7.
Dobře organizované. Hladká administrace. Byl tam včas na přesun. Místní touroperátor byl milý a dobře připravený. Problém je ale v tom, že v případě výletů je check-in v 7 hodin, takže jste v tu dobu nemohli snídat. V jedné z kaváren dělali řízek, ale nedali nám ho vzít, protože je k mání až po 7.
Lehátek bylo málo, ručník se stěží dal sehnat, musel se „lovit“. Neustále jste mohli žádat o občerstvení, což bylo velmi dobré.
StravaBylo to v pořádku.
UbytovanieKaždý den se neuklízelo, museli jste zvlášť říct obsluze, aby alespoň odnesla odpadky. Když přišli, bylo ještě pozdní odpoledne kolem 18. hodiny. Ze stropu nad umyvadlem kapala voda. Sprcha se nedala přepnout na ruční sprchování, spínač nefungoval.
SlužbyBylo to v pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 1 691 € za os.
Olga Sedláčková
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bohužel jsme měli smůlu a problémy od začátku, ale co nás hodně překvapilo a bylo hodně nepříjemné, byla po celou dobu nefunkční klimatizace, kvůli které jsme si hotel vybrali. Při teplotě nad 30 stup. a vlhkosti 75% je to hodně nepříjemné!!! Bylo nám řečeno, že nejde po celém hotelu? Na plážích byly neustále řasy, i když se je snažili uklízet (zahrabáváním do písku???) Nevím, jestli je to tak stále, ale foukal zde po celou dobu dost silný vítr, což způsobuje velké vlny, takže plavat se nedalo po celou dobu, ale zase jsme se skvěle vyřádili ve vlnách. Moře bylo nádherné. Je vidět, že hotel už je starší. Škoda, že celkový pobyt nám hodně kazila nefunkční klimatizace.
Bohužel jsme měli smůlu a problémy od začátku, ale co nás hodně překvapilo a bylo hodně nepříjemné, byla po celou dobu nefunkční klimatizace, kvůli které jsme si hotel vybrali. Při teplotě nad 30 stup. a vlhkosti 75% je to hodně nepříjemné!!! Bylo nám řečeno, že nejde po celém hotelu? Na plážích byly neustále řasy, i když se je snažili uklízet (zahrabáváním do písku???) Nevím, jestli je to tak stále, ale foukal zde po celou dobu dost silný vítr, což způsobuje velké vlny, takže plavat se nedalo po celou dobu, ale zase jsme se skvěle vyřádili ve vlnách. Moře bylo nádherné. Je vidět, že hotel už je starší. Škoda, že celkový pobyt nám hodně kazila nefunkční klimatizace.
Na pláži po okraji byly neustále řasy, snažili se je uklízet, zahrabáváním do písku, což nebylo moc účinné! Když jste si ráno nepřivstali, tak jste museli být na pláži na horkém slunci bez slunečníku - moc dlouho se to vydržet nedalo. Nám se to za celou dobu nepodařilo.
StravaStrava byla hodně pestrá a chutná.
UbytovanieZařízení je už starší, ale vše bylo čisté.
SlužbyZaměstnanci hotelu jsou velice příjemní a služby velmi dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jaroslav K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemná dovolená, kde poměr cena/kvalita cca odpovídala našim představám
Příjemná dovolená, kde poměr cena/kvalita cca odpovídala našim představám
Kromě mírného nedostatku lehátek a dost odfláknutého čistění pláže od vyplaveného bordelu, vše v pohodě
UbytovanieCelkem slušné, jen jsme nepochopili, proč trezor není v ceně...
SlužbyVelmi příjemné, za Dolík Vás i poponášejí...:-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemný resort, pěkná pláž.
Příjemný resort, pěkná pláž.
Pěkná.
StravaStrava chutná. Bez možnosti si jídlo dochutit. Nedostatek míst v restauraci, dlouhé čekání.
UbytovaniePřes požadované ubytování rodiny v pokojích vedle sebe, nebylo vyhověno. Velmi zatuchlý pokoj. V koupelně bez možnosti odvětrání.
SlužbyV pořádku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lucie Vitásková
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nejhorsi hotel co jsme kdy zažili.
Nejhorsi hotel co jsme kdy zažili.
Špinava.
SlužbyHrozne, zadne.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Helena Afonin-Livinska
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená na celý život, cítila jsem se jako v ráji
Dovolená na celý život, cítila jsem se jako v ráji
Pláž čistá, lehátek dostatek, s ručníky žádný problém, bazény báječné, voda teplá, žít neumřít!!!!
StravaŘada restaurací na výběr a rozmanitá jídla , vše chutné , krásně servírované , příjemná atmosféra , velmi přátelská obsluha , ochotná pomoci
UbytovanieCelkově pozitivní
SlužbyLíbilo se mi všechno, hlavně kulturní atrakce, skvělé koncerty a výlety
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 1 393 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Renata B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Lukáš P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 329 € za os.