Hersonissos Beach Hodnotenie: 3/5 Grécko, Kréta, Chersonissos
Božena T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré
Dobré
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Božena T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré
Dobré
Zoltán D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jiří Kinkor
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Klára Annamária Kirschnerné Máthé
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování splnilo naše očekávání. Obvykle jsme trávili dovolenou v mnoha různých apartmánech, tento byl větší než předtím. V bytě jsme trávili nejméně času. Šli jsme tam skoro jen přespat.
Ubytování splnilo naše očekávání. Obvykle jsme trávili dovolenou v mnoha různých apartmánech, tento byl větší než předtím. V bytě jsme trávili nejméně času. Šli jsme tam skoro jen přespat.
Jednoduše, stačilo přejít hlavní silnici a byli jsme tam. Pláž je upravená a čistá, dobře, docela přeplněná, ale do moře jsme se pohodlně vešli.
StravaByli jsme soběstační.
UbytovanieČisté, upravené. Dvakrát to čistili, moc se nám to líbilo.
SlužbySlužbu jsme nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ferencné Tóth
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Cesta proběhla bez problémů od příletu na letiště až po rezervaci ubytování. Na Krétě nám paní průvodkyně řekla, do kterého autobusu máme nastoupit. A pán, který řídil autobus, dal všechny na parkoviště poblíž jeho ubytování.
Cesta proběhla bez problémů od příletu na letiště až po rezervaci ubytování. Na Krétě nám paní průvodkyně řekla, do kterého autobusu máme nastoupit. A pán, který řídil autobus, dal všechny na parkoviště poblíž jeho ubytování.
Neexistuje žádná písečná oblast ke koupání. Pobřeží je všude kamenité a vlny jsou často velké. Pobřeží je plné hotelů, kde se při troše štěstí /pokud možno/ dají pronajmout lehátka od 8 do 20 eur na den. Ale je tu také místo, odkud jsou milí rekreanti posláni. Nebyla to naše pláž.
StravaByli jsme soběstační.
UbytovanieByt se nachází na hlavní ulici. Přístup do pokojů je obtížný kvůli úzkému točitému schodišti. Do pokojů v patře se s kufry dost těžko dostává. Vybavení je velmi jednoduché. Byt je cca 150-200 m od moře.
SlužbyÚklid probíhal 2x týdně a měnily se i ručníky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lukáš K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kdyby ubytování nebylo tak daleko a ještě do strmého kopce, tak spokojenost.
Kdyby ubytování nebylo tak daleko a ještě do strmého kopce, tak spokojenost.
Hotel byl od pláže cca 1,5km a z toho 1km do strmého kopce, ale vážně do kopce. Po 2 dnech se nechtělo nikomu chodit na hotel.
StravaStravování jsme měli vlastní a spokojenost (ceny jako u nás) jak s v supermarketu, tak v restauracích.
UbytovanieUbytování bylo slušné, věci čisté, každý den byl úklid pokoje. Vybavení kuchyně nedostačující.
SlužbyJsme nevyužili.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Pavel Zamrazil
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Při příjezdu na Místo ubytování nám bylo zděleno že pro nás není pokoj , ubytovaly nás na dva dny někde jinde a potom jsme dostaly neadekvátní ubytování, pokoj který mněl jen malé okno cca 50 x 50 cm kde byly klimatizační jednotky á žádné jiné okno zde nebylo a jelikoš pokoj byl v přízemí tak nešlo mýt přes noc otevřené dveře po dohodě s Hotelem jsem si vyhádal aspon Klimnatizaci , mrzí mně že delegát se o nás ani nezajímal a věděl že nás přesunuly na dvy dny na jiný hotel , jediná kompenzace ze strany hotelu byla dvě Piva
Při příjezdu na Místo ubytování nám bylo zděleno že pro nás není pokoj , ubytovaly nás na dva dny někde jinde a potom jsme dostaly neadekvátní ubytování, pokoj který mněl jen malé okno cca 50 x 50 cm kde byly klimatizační jednotky á žádné jiné okno zde nebylo a jelikoš pokoj byl v přízemí tak nešlo mýt přes noc otevřené dveře po dohodě s Hotelem jsem si vyhádal aspon Klimnatizaci , mrzí mně že delegát se o nás ani nezajímal a věděl že nás přesunuly na dvy dny na jiný hotel , jediná kompenzace ze strany hotelu byla dvě Piva
Hana Večeřová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pro nenáročné klienty, plno komárů v pokoji, problém venku s odpadem.
Pro nenáročné klienty, plno komárů v pokoji, problém venku s odpadem.
Na pěkné pláže cca 45 minut pěšky.
StravaEvropská kromě řeckých jogurtů a oliv, nic moc.
UbytovaniePro skromné klienty.
SlužbyPan zřejmě majitel byl velmi příjemný, služby odpovídaly ceně.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Príjemne strávená dovolenka, cena zodpovedala kvalite služieb. Hernosisos je malebné mestečko, ktoré prekvapilo rozlohou, zaujímavosťami a možnosťami robiť výlety do blízkeho okolia. Nádherný Knossos, Heraklion i Aigios Nicolaus,ktoré sme samostatne navštívili. Bolo tam úžasne, nádherná architektúra aj história. Perfektná lokalita hotela, milí ľudia - ochotní poradiť a pomôcť. Výborné nákupné možnosti, len možno cvrlikanie cikád zo zadnej časti hotela bolo dosť hlučné ....
Príjemne strávená dovolenka, cena zodpovedala kvalite služieb. Hernosisos je malebné mestečko, ktoré prekvapilo rozlohou, zaujímavosťami a možnosťami robiť výlety do blízkeho okolia. Nádherný Knossos, Heraklion i Aigios Nicolaus,ktoré sme samostatne navštívili. Bolo tam úžasne, nádherná architektúra aj história. Perfektná lokalita hotela, milí ľudia - ochotní poradiť a pomôcť. Výborné nákupné možnosti, len možno cvrlikanie cikád zo zadnej časti hotela bolo dosť hlučné ....
Dostupnosť a dobrý prístup k pláži. Vystriedali sme ich viaceré, lebo boli aj kamienkové, aj piesočné .... Je tam dosť veterno, ale našli sme si pokojnú pláž s morom, kde bol dobrý prístup a dalo sa plávať.
StravaPolpenzia - večere výborné ukážky domácej gréckej kuchyne. Vynikajúce a chutné polievky, ale nevedeli podať informáciu o druhu a príprave. Raňajky jednostranná ponuka, menej ovocia, žiadne orechy, jeden druh musli...
UbytovanieStaršie ubytovanie, vyhovovalo, len zatekajúce umývadlo vadilo....
SlužbyPríjemný a ochotný personál. Pri odchode sme sa zasekli vo výťahu, ale ihneď to riešili a pomohli aj s batožinou.
Quang Tuyen D.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel nebyl moc podle našeho očekávání
Když jsme se vraceli čekali jsme na zavazadlo 2 hodiny což už je chyba Handlingové společnosti
Hotel nebyl moc podle našeho očekávání
Když jsme se vraceli čekali jsme na zavazadlo 2 hodiny což už je chyba Handlingové společnosti
Plážů v okolí bylo 3-4 1z toho byl celej z kamení takže to bylo na zlomení nohou a dalši byly písčité a někde byly i malé krásné kamínky.
StravaSnídaně: Celý týden stejné jídlo
Večeře: Celý týden brambory s masem
Klimatizace: Fungovala ale bylo tam namotované čidlo pokud se někdo projde kolem toho čidla tak se to zapne jinak je to vyplé většinou se to vypínalo po 45Min. pokud se nikdo nebyl v okolí
SlužbyPříkrývku jsme museli všechno měnit samy nevyměnili nám nic
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miluše Maňurová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velice nespokojená. S delegátem žádné spojení. První noc jsem musela spát na jiném hotelu za 60 euro.
Velice nespokojená. S delegátem žádné spojení. První noc jsem musela spát na jiném hotelu za 60 euro.
Sice 2minuty, pláž špinavá. Z bočních stěn trčí nějaké roury ze kterých vytékají splašky co hodinu.
Takže nikdo na tě pláži nemůže ležet.
Strava strašná, na snídaně dva salámy, vejce natvrdo, máslo, pomeranč, okurek, rajče.
Na oběd pouze jedno maso, dvě přílohy. Večeře co zůstalo z obědu..mix.
Hrůza a děs. Netekla nám voda, ručníky nemění mýdlo a sprchový děl není, záchod spláchne na 3 krát. Špína po celém hotelu. Pan majitel arogantní nekomunikuje.
SlužbyŽádné. Jedná velká katastrofa.
Nejhorší dovolená v mém životě.
Exlusive.. voda s citronem, v pet lahví ochucené vody. Káva v termosce, mléko žádné, víno v krabici a pivo se čepuje do 0,2l.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marcela K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Se zájezdem jsme byli celkově spokojeni. Trošku jsme se báli neznámé cestovky, protože neměla moc dobré recenze. Nakonec to bylo fajn. Delegáti se snažili, byli ochotní. Nepotřebovali jsme řešit žádný zásadní problém, takže víc nemohu soudit.
Nejsme moc nároční, co jsme potřebovali, to jsme si v okolí našli. Autobusy jezdí docela dobře. Do Heraklionu každých 20 miut. Tam jsme ale čekali docela dlouho na linku na Knossos.
Zaplatili jsme si jeden celodenní výlet. Istrukce jsme dostali včas, přehledně, totéž co se týče odjezdu z hotelu atd...
Výlet byl hezký, jen na lodi bylo trošku moc lidí. Chtělo by to ubrat, aby si lidi mohli všichni sednout a také se potom normálně najíst. Tohle byl trošku masakr. Až na tuto drobnost byl výlet moc hezký. Viděli jsme toho hodně, měli jsme i soukromý výklad v angličtině (což není běžné, většinou je jen v ruštině).
Se zájezdem jsme byli celkově spokojeni. Trošku jsme se báli neznámé cestovky, protože neměla moc dobré recenze. Nakonec to bylo fajn. Delegáti se snažili, byli ochotní. Nepotřebovali jsme řešit žádný zásadní problém, takže víc nemohu soudit.
Nejsme moc nároční, co jsme potřebovali, to jsme si v okolí našli. Autobusy jezdí docela dobře. Do Heraklionu každých 20 miut. Tam jsme ale čekali docela dlouho na linku na Knossos.
Zaplatili jsme si jeden celodenní výlet. Istrukce jsme dostali včas, přehledně, totéž co se týče odjezdu z hotelu atd...
Výlet byl hezký, jen na lodi bylo trošku moc lidí. Chtělo by to ubrat, aby si lidi mohli všichni sednout a také se potom normálně najíst. Tohle byl trošku masakr. Až na tuto drobnost byl výlet moc hezký. Viděli jsme toho hodně, měli jsme i soukromý výklad v angličtině (což není běžné, většinou je jen v ruštině).
S plážemi je to horší, většina je malá a obsypaná lehátky se slunečníky za poplatek. Nikde není předem napsáno, kolik si účtují a do kolika hodin. My jsme chodili trošku dál, kde byl písek a pláž byla oddělena od volného moře valy z pytlů. Dvě lehátka se slunečníkem stála 10 euro, což mi přijde fakt dost, protože všude jsem četla, že je to okolo 6-7 euro... Navíc jsme jednou přišli v půl páté, zaplatili a za půl hodiny už se neplatilo. Nedalo se moc koupat, protože byla červená vlajka, takže to zamrzelo.
Placené pláže byly čisté a udržované, s nabídkou jídla, pití či zmrzliny.
Měli jsme zájezd bez stravy. Kdyby to šlo, možná bysme si připlatili snídani, ale hotelová restaurace vůbec nefungovala. Beru to jako bonus, alespoň tam nikdo neřval.
Každopádně v okolí (do 10 minut chůze) je pekárna, 2x samoobsluha a spousta restaurací, taveren, bistra... Je tam toho vážně hodně, vyzkoušeli jsme ledacos.
Ubytování odpovídalo popisu, jen mi vadilo pár drobností. Například, že ve studiu pro 4 osoby byla spousta věcí jen 3x. Mělo by se to doplňovat, jako třeba 3 židle na balkonu, 3 čajové lžičky, tři malé talířky, tři přikrývky (teplejší ve skříni, my měli krásně, tudíž nebyly potřeba)... atd. Vybavení kuchyňky bylo skromné, ale dostačující. Spotřebiče v pohodě, spíš by to chtělo trošku víc nádobí na vaření. Byl zde jeden velký hrnec, jeden malilinkatý (na mléko) a pánev.
V pokoji bylo vždy čisto, uklízeli každý den. Za ten týden nám třikrát převlékli postel a čtyřikrát vyměnili ručníky, což bylo fajn.
Ulice je v klidnější části Hersonissu, ale někteří jiní hosté byli dost hluční. Tam si myslím, že měl zasáhnout personál. Především první dva dny nám o dva pokoje dál řvali nějaký němčouři skoro až do rána. Pro rodinu s dětmi nic moc. Pak se hosté vyměnili a šlo to.
Personál hotelu byl moc milý a vstřícný, hlavně paní na recepci. V hotelu bylo čisto. Jediné, co nás mrzelo, bylo, že hotelový bazén zavíral již v sedm večer.
Klimatizace stála kolem 6 euro na noc, trezor jsme nevyužili.
Na hotelu je síť wifi, místy slabší.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 479 € za os.
Vince T.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla celkově velmi dobrá.
Dovolená byla celkově velmi dobrá.
Pláž byla blízko, ale do vody se dalo vstoupit jen po velkých kluzkých kamenech, kde hned začínala hloubka.
StravaVyhověl.
UbytovaniePokoj a okolí byly čisté a uklizené.
SlužbyWi-fi bylo dostupné pouze dole.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Balázs Jánosi
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to fantastické! Kréta je pozemský ráj. Mentalita a pohostinnost řeckých lidí jsou příkladné.
Bylo to fantastické! Kréta je pozemský ráj. Mentalita a pohostinnost řeckých lidí jsou příkladné.
Nádherné. Střídají se písečné a štěrkové pláže.
StravaVe srovnání s 2 hvězdami je to skvělé. Snídaně je jednoduchá a není příliš rozmanitá.
UbytovaniePersonál je milý, pohostinný a ochotný. Každý den potěšili něčím malým.
SlužbyVe srovnání s dvouhvězdičkovým hotelem je to skvělé. Wifi, klimatizace.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vendula K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkná voda na nehezkém místě, příliš evidentně dlouho rozestavěných ploch, neupravené chodníky, silnice, příliš aut, příliš odpadků válejících se všude kolem, příliš zápachu. Různé pláže (písek, kamínky, kameny), krásná voda, ale na plážích žádná wc, stoleté sprchy (spíš zahradní hadice) a hlavně většinou nefunkční. Nikde žádné odpadkové koše.
Pěkná voda na nehezkém místě, příliš evidentně dlouho rozestavěných ploch, neupravené chodníky, silnice, příliš aut, příliš odpadků válejících se všude kolem, příliš zápachu. Různé pláže (písek, kamínky, kameny), krásná voda, ale na plážích žádná wc, stoleté sprchy (spíš zahradní hadice) a hlavně většinou nefunkční. Nikde žádné odpadkové koše.
Na několika kilometrech nejrůznější pláže. Někde jemný píseček, jinde hrubší, někde i oblázky. Někde také voda z velkými ostrými kameny a ježky. Ale vybrat se určitě dá. Jen pláže jsou poměrně úzké (jen pár metrů) a narvané placenými slunečníky, takže pokud nechce dát denně 8 eur, nemáte si kam položit vlastní deku ani odložit tašku. I lehátka jsou instalovaná tak, že spodní řady omývá voda.
StravaPřevážná část restaurací nabízí pouze smažená jídla - je to nejjednodušší, ale jíst se to třetí den nedá. Supermarkety jsou zásobobané dobře. Všude výborné víno, olivy a olivový olej. Nikde žádné trhy s čerstvým ovocem a zeleninou, na což jsme se těšili. Pokud vás ke stolu přijde víc a je šance, že bude utrácet, docela se o vás číšníci starají, jakmile dorazíte sám, nikdo si vás klidné půl hodiny vůbec nevšimne, i když jste v podniku sám. Hrůza.
UbytovanieApartán u hlučné ulice, kde auta a motorky jezdí nonstop, okolí neodpovídá fotografiím, které byly prezentované, např. místo dětského hřiště je jen staveniště. Nejprve se nás snažili ubytovat v suterénu (kuchyňka bez okna), evidentně staré vybavení, opadané kachličky, nefunkční dveře do koupelny, naprosto nevybavená kuchyňka (dva staré hliníkové rendlíky), pod dcerou se první noc rozpadla postel. Po ztížnosti jsme dostali ubytování v nejvyšším patře bez klimatizace. Okna z obytné kuchyně jen do hlučných světlíků, ale vybavení kuchyňky lepší včetně varné konvice. Bazén patřící k hotelu je nacpaný v proluce mezi dvěma domy, kam svítí slunce jen několik hodin po poledni, když jste většinou u moře. Otevírá se v 9 a zavírá v 18:00. Pokud si chcete zaplavat ráno nebo večer máté smůlu. Personál neochotný. Recepční, který nás v noci po příletu dovezl do sklepa, nás po stížnosti na pokoj už ani jednou nepozdravil.
SlužbyCelkový dojem z ubytování byl tak strašný, že jsme o žádné jeho služby nestáli. Ale ve skutečnosti nám nikdo nic nenabídl. Jediné, co uměli bylo nevybíravým způsobem vyhodit dceru z bazénu, když se přišla ovlažit před 9:00. Venku přitomu už v tu dobu bylo skoro 30 stupňů a nikdo na údržbě bazénu nepracoval. Mimochodem, u bazénu byla sprcha, instalovaná tak, že všechna voda ze sprchovaných tekla přímo do bazénu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vojtěch K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jakou si tu dovolenou uděláte, takovou ji budete mít. Není tedy nic moc co hodnotit, až na náš problém v den příletu, který se nakonec vyřešil. Chtěl bych touto cestou poděkovat delegátovi , který nám s problémem pomohl a další den přijel na příjemnou neformální schůzku.
Jestli vás nebude bavit ležet na pláží, vyrazte za památkami nebo do vnitrozemí. Jeden den jsem si udělal cca 100km okruh na skútru, po cestě od místních babiček nakoupil skvělou medovou raki (nesrovnatelnou s tím, co koupíte v supermarketech) a v jedné odlehlé taverně vysoko v horách jsme dokonce narazili na českého číšníka :)
Dovolená špičková, stejně jako celá Kréta.
A pokud budete hledat opravdu čerstvé mořské plody (v letovisku jsou většinou mražené), vydejte se do Sisi, kde není nic lepšího, než povečeřet v malém klidném přístavním městečku s minimem turistů a nádherným výhledem.
Jakou si tu dovolenou uděláte, takovou ji budete mít. Není tedy nic moc co hodnotit, až na náš problém v den příletu, který se nakonec vyřešil. Chtěl bych touto cestou poděkovat delegátovi , který nám s problémem pomohl a další den přijel na příjemnou neformální schůzku.
Jestli vás nebude bavit ležet na pláží, vyrazte za památkami nebo do vnitrozemí. Jeden den jsem si udělal cca 100km okruh na skútru, po cestě od místních babiček nakoupil skvělou medovou raki (nesrovnatelnou s tím, co koupíte v supermarketech) a v jedné odlehlé taverně vysoko v horách jsme dokonce narazili na českého číšníka :)
Dovolená špičková, stejně jako celá Kréta.
A pokud budete hledat opravdu čerstvé mořské plody (v letovisku jsou většinou mražené), vydejte se do Sisi, kde není nic lepšího, než povečeřet v malém klidném přístavním městečku s minimem turistů a nádherným výhledem.
Nejbližší pláž je nedaleko, ale je malá a kamenitá. To jsme ale předem věděli. Půjčili jsme si skútr, což taky všem doporučuju. Kréta je plná krásných pláží, obzvlášť severní pobřeží. Hned za bukem je např. Stalis a Malia, které sice bývají dost zalidněné, ale s tak jemným pískem a čistým mořem je to asi automatické :)
StravaŘecko jedině bez stravy, stravovací zařízení je na každém rohu a akutní hlad spolehlivě zažene i gyros za 3,50 EUR.
UbytovaniePři příjezdu (v cca 18:30) nás čekala prázdná recepce, nikde ani noha. Na pultu měli napsané telefonní číslo, na které máme volat v nepřítomnosti. Telefon vypnutý. Zkusil jsem WhatsApp, bez reakce. Následovala komunikace s delegátem . Po hodině čekání jsme ztratili trpělivost, našli ve sklepě uzamykatelnou místnost, kde jsme nechali kufry a šli do města na gyros. V cca 20:00 jsme se vraceli, na recepci seděl týpek našeho věku a bez jediného náznaku omluvy nám suše sdělil, že mezi 18. a 20. hodinou vždy spí. To, že měl čekat na náš příjezd nebo aspoň reagovat na telefon, jsem s ním radši neřešil. Cestovka tohle prý vyeskalovala až k jednateli a ten si to s hotelem asi vyřídil, protože recepční se na nás při odjezdu ani nepodíval, natož aby řekl aspoň "bye".
Jinak pokoje velké, vybavené vším potřebným. Jelikož jsme jeli ještě před sezónou, klimu za 6 EUR/den jsme nekupovali, ale v tomhle případě důrazně doporučuju vzít repelent. Jednou v 1 ráno jsem v ložnici pozabíjel 10 komárů, z toho 7 napitých. Nebo rovnou koupit tu klimu, což jsme ale nemohli, protože pár dní před odletem si přítelkyně prošla angínou tak silnou, že několik dní byla i v nemocnici.
Nevyužili jsme vůbec nic a po oné příjezdové zkušenosti jsme s nikým z hotelu ani nekomunikovali. Nebylo kdy a nebylo ani potřeba. Uklizečka chodí ob den, mění ručníky a toaletní papír. Když si vzpomene, vysype i koš.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 690 € za os.
Zoltán S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Přijatelný ubytování na okraji obce za nízkou cenu, relativně blízko k moři.
Přijatelný ubytování na okraji obce za nízkou cenu, relativně blízko k moři.
Vzdálenost 200 m od moře je i vzdušnou čarou drzým lhaním, což je zřejmé z mapy tohoto ubytování. Ve skutečnosti je pláž pěšky přibližně 1 km daleko, přičemž je třeba přejít přes rušnou hlavní silnici, kde v blízkosti není žádný vybudovaný přechod pro chodce. Pláže patří k přímořským restauracím a jsou velmi úzké. Během našeho pobytu foukal vítr, což způsobilo vysoké vlny. Koupání bylo možné, ale plavání ne.
StravaSlabá, ale za tu cenu přijatelná kvalita, s minimálními změnami stejná po celý týden.
UbytovaniePokoj byl bez oken, ale relativně velký. Čistota pokoje byla přijatelná, čistota koupelny byla sporná, kuchyňskou skříňku je lepší neotvírat. Vzhledem k absenci oken nebylo žádné větrání.
SlužbyKrásný bazén. Bez okna je pokoj nesnesitelný bez klimatizace, jejíž používání je naopak drahé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr R.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kateřina Novotná
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zklamání. V nabídce zájezdu se sice psalo o rušném způsobu života ve městě, ale to jsme netušily, že budeme přímo v jeho centru. Stanoviště mnoha taxíků přímo pod okny, klidu nepřidalo. Stravování formou all inclusive láká. V nabídce zájezdu se dokonce psalo - pestrý bufet. Ale co už se nenapsalo, že hotel nevaří, ale jídlo dováží cateringová agentura. Nejsme žádné citlivky, ale hotel se třemi hvězdičkami a plusem, by měl vypadat jinak. Cena zájezdu neopovídala nabízeným službám.
Zklamání. V nabídce zájezdu se sice psalo o rušném způsobu života ve městě, ale to jsme netušily, že budeme přímo v jeho centru. Stanoviště mnoha taxíků přímo pod okny, klidu nepřidalo. Stravování formou all inclusive láká. V nabídce zájezdu se dokonce psalo - pestrý bufet. Ale co už se nenapsalo, že hotel nevaří, ale jídlo dováží cateringová agentura. Nejsme žádné citlivky, ale hotel se třemi hvězdičkami a plusem, by měl vypadat jinak. Cena zájezdu neopovídala nabízeným službám.
No comment!
StravaDovážené jídlo cca 2 h před obědem či večeří bylo často studené. Pestrý bufet si představuji jinak. Snídaně: salám, sýr, vajíčko natvrdo, jogurt (stejné každý den). Oběd: 2 druhy masa, 2 přílohy, zelenina Večeře: viz oběd. Zákusek: nejčastěji vaničky velmi barevných rosolů. Nemůžu posoudit - neochutnala jsem. 2x baklava a 2x čokoládová pěna nemohla dojem napravit.
UbytovanieUbytování "nebylo špatné". Přesto jsme byly nucené vyměnit pokoj. Zápach se nedal vydržet - příčinou byly sardinky (?). Nové ubytování bylo v pořádku. Přesto jsme zvažovaly výměnu hotelu. Zaskočilo nás, že změna ubytování u takové společnosti jako je CK Fišer je sice možná, ale za poplatek 30 Euro/ososba + hrazení dopravy.
SlužbyHotel nenabízel pro své hosty nic. V baru, kde jsme v rámci all inclusive, mohly konzumovat alko i nealko nápoje, většinou nikdo nebyl. Zpestřením mohla být trocha zmrzliny. Byla vynikající, ale to jsme zjistily až po několika dnech, kdy jsme se konečně trefily do správného času jejího vydávání..... Dost neuvěřitelné!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alena S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michal M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme všichni velmi spokojeni až na výlet na ostrov Chrissi, který nás zklamal (velmi větrno a slibovaná bílá pláž včetně potápění a šnorchlování se nekonala).
Byli jsme všichni velmi spokojeni až na výlet na ostrov Chrissi, který nás zklamal (velmi větrno a slibovaná bílá pláž včetně potápění a šnorchlování se nekonala).
Dostupnost pláže cca 200 metrů, pláž užší, lehátka ve třech řadách, ale obsluha se vždy snažila najít nějaké místo. Možnosti šnorchlování žádné, moře čisté.
StravaJídlo velmi chutné, vždy dostačující výběr.
UbytovanieByli jsme opět velmi spokojeni, každý den výměna ručníků a ložního prádla. Velmi mile nás potěšila večeře na uvítanou když jsme dorazili (ve 01.35 hod !!!). Krásný moderní pokoj, malý útulný hotel s bazénem na střeše.
SlužbyVše fungovalo, tak jak má. Velmi vstřícný personál. Požadovaná Wi-Fi byla dostupná i na pokoji. Poloha hotelu výborná - ve středu města cca 5 min. od hlavní třídy.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Rostislav Šrůtek
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tuto lokalitu bych nenabízel ani nepříteli
Tuto lokalitu bych nenabízel ani nepříteli
Po 2 km dlouhé procházce se člověk dostal na pláž připomínající to co je jinde na ostrovech normální spíš horší pláž. Avizovaných 150 m by bylo u někoho v apartmánu či na ulici s mořem v nedohlednu.
StravaRozšíření na řeckou stravu se nebojím pokud na ní chodím do místních taveren, ale z toho co přijde od snídaně po večeři na hotelu jsem měl vcelku strach, ale po dvou dnech jsem pochopil, že změna repertoáru poživatelné stravy není jejich doménou.
UbytovanieKvuli ubytování na dovolenou do Řecka nejezdíme, ale může být odpovídající ceně a propagačním materiálům CK.
SlužbySlužby dobré, jen si myslím , že hejna komárů nebyla v ceně
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Henrieta Horucková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla jsem ve stejném hotelu po šesté. To vypovídá za všechno.
Byla jsem ve stejném hotelu po šesté. To vypovídá za všechno.
Pláže jsme střídali, jsou úžasné.
StravaMěli jsme pouze snídani, spokojenost.
UbytovanieS ubytováním jsem maximálně spokojena.
SlužbyDobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ilona P.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
vše dle popisu odpovídalo, velká spokojenost
vše dle popisu odpovídalo, velká spokojenost
když nefoukal vítr, úplně naprosto nádhera, voda teplá, lidí přiměřeně
Stravaod všeho trochu, každý si najde....
Ubytovanieskromné ale čisté, pořád uklízeli, výměna ručníku i lož.prádla už třetí den
Službypozornost, ochota
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Iva Opielová
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené kazilo jenom stravování. Jinak jsme byli spokojení.
Celkový dojem z dovolené kazilo jenom stravování. Jinak jsme byli spokojení.
Pláže byly super, našli jsme krásná místa. Voda čistá a teplota vody příjemná.
StravaNa jídlo jsme chodili do nedalekého hotelu Averinos, což nebyl vůbec žádný problém. Ale kvalita jídla byla přímo otřesná. Nejsme nároční strávníci, ale celý týden jíst pořád to samé dokola bylo strašné. Stravování v hotelu se nedá srovnat s jídlem v okolních restauracích.
UbytovaniePokoj byl vyhovující.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hajnalka Váradi
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Poměr ceny a kvality byl velmi dobrý. Ostrov je nádherný.
Poměr ceny a kvality byl velmi dobrý. Ostrov je nádherný.
Nejbližší pláž je docela přeplněná, ale během 1-2 minut chůze jsou dostupné i klidnější části. Slunečník s dvěma lehátky stojí 10 eur za den, platit lze i kartou. Jsou zde písčité i oblázkové části, o něco dál je i skalnatá oblast. Restaurace, obchody, toalety a sprchy jsou všude v dostupné vzdálenosti. Odpadky jsou pravidelně sbírány. Voda se pomalu prohlubuje.
StravaJednou byl problém se snídaní, ale rychle to vyřešili. Každý den je stejné jídlo.
UbytovanieHotel odpovídá své kategorii, sprcha je velmi malá. Úklid nebyl dokonalý, personál je těžko dostupný, protože pracují také v baru. Celkově velmi dobré ubytování za tuto cenu.
SlužbyKlimatizace je doplňková služba, ale bez ní se kvůli hluku nedá spát, říkali, že kvůli zábavním podnikům bude hluk až do rána. Kromě snídaně nebylo možné požadovat jiné stravování, ale dalo se to vyřešit. Nepoužívali jsme trezor, nic z pokoje nezmizelo, úklid a výměna ručníků probíhá každý druhý den.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi