Paradise Hodnotenie: 2/5 Grécko, Kos, Kos
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel se nachází přímo naproti rušnému baru, kde probíhají dlouho do noci "zábavné" kvízy, bingo a karaoke, tudíž okna na tuto stranu jsou jen pro velmi odolné povahy. Vybavení pokoje odpovídá cenové kategorii, hotel je čistý a uklizený. Snídaně je opravdu minimalistická.
Hotel se nachází přímo naproti rušnému baru, kde probíhají dlouho do noci "zábavné" kvízy, bingo a karaoke, tudíž okna na tuto stranu jsou jen pro velmi odolné povahy. Vybavení pokoje odpovídá cenové kategorii, hotel je čistý a uklizený. Snídaně je opravdu minimalistická.
Petr L.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 441 € za os.
Pavel Baudyš
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byl jsem zde již podruhé, to svědčí o tom, že Pantheon byla sázka na jistotu. To, co nabízí odpovídá mým požadavkům na bezproblémovou dovolenou. Spokojenost,v porovnání s minulým pobytem ještě větší.
Byl jsem zde již podruhé, to svědčí o tom, že Pantheon byla sázka na jistotu. To, co nabízí odpovídá mým požadavkům na bezproblémovou dovolenou. Spokojenost,v porovnání s minulým pobytem ještě větší.
volba dvou pláží resp. dvou moří, lze najít i prázdné a romantické pláže
StravaLepší než v roce 2015. V okolí další velmi kvalitní možnosti.
UbytovanieBez problémů, na ostrově výpadky elektřiny v důsledku veder zvládal personál dobře.
SlužbyPříjemný a vřelý přístup majitelů a personálu, velmi vstřícný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tereza Švecová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel úžasné situovány, pozor účtují si klimatizací za den 8euro! Hned jsme po příjezdu doplaceli 32euro. Na pujceni maji autíčko za 25euro. Málo lidi, v bazénu jsme byli sami, vse čisté uklizene, jídlo chutné.
Hotel úžasné situovány, pozor účtují si klimatizací za den 8euro! Hned jsme po příjezdu doplaceli 32euro. Na pujceni maji autíčko za 25euro. Málo lidi, v bazénu jsme byli sami, vse čisté uklizene, jídlo chutné.
Krásná s pískem a málo lidi, more studené
StravaOdpovídala ceně, snídaně toust sunka sýr chleba marmeláda nutela jogurt musli
UbytovanieUklizeno čisto
SlužbyVelice milá recepční, vse zařídila, nic nebylo problém, dala dobre tipy na výlety
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 482 € za os.
Hana Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prví dojem nebyl dobrý. Po příletu se nás sice ujala delegátka, která však, jak jsme se později dozvěděli, nebyla naše. Vysadila nás přímo na rozpálené ulici u nějakých zamčených vrat a řekla, že je divné, že tam nikdo není a odjela. Stáli jsme tam s dvěma malými dětmi a ještě dalšími dvěma cestovateli. Bylo to velmi nepříjemné, nevěděli jsme, kam máme jít a co dělat. Nakonec jsme objevili kuchyň, kde byla nějaká paní, která však neuměla anglicky a jen krčila rameny a vrtěla hlavou. Ale byla tak hodná, že nás tam nechala pod střechou. Asi za 1/2-3/4 hodiny přišel člověk, který se velmi omlouval a který se nás ujal. Po této přijezdové nepříjemnosti šlo všechno jak po drátku. Ubytování super, obsluha taktéž. Nebýt prvotní nepříjemnosti s delegátkou byl by dojem z této dovolené super. Později dorazila naše delegátka, která se nám omluvila a podala nám všechny potřebné informace.
Prví dojem nebyl dobrý. Po příletu se nás sice ujala delegátka, která však, jak jsme se později dozvěděli, nebyla naše. Vysadila nás přímo na rozpálené ulici u nějakých zamčených vrat a řekla, že je divné, že tam nikdo není a odjela. Stáli jsme tam s dvěma malými dětmi a ještě dalšími dvěma cestovateli. Bylo to velmi nepříjemné, nevěděli jsme, kam máme jít a co dělat. Nakonec jsme objevili kuchyň, kde byla nějaká paní, která však neuměla anglicky a jen krčila rameny a vrtěla hlavou. Ale byla tak hodná, že nás tam nechala pod střechou. Asi za 1/2-3/4 hodiny přišel člověk, který se velmi omlouval a který se nás ujal. Po této přijezdové nepříjemnosti šlo všechno jak po drátku. Ubytování super, obsluha taktéž. Nebýt prvotní nepříjemnosti s delegátkou byl by dojem z této dovolené super. Později dorazila naše delegátka, která se nám omluvila a podala nám všechny potřebné informace.
Pláže na první pohled krásné, když jste se dívali na moře. Při podrobnějším pohledu byly pláže dosti špinave. Všude se válely igelity. Někde byla lehátka se slunečníky natěsnány příliš blízko u sebe, že jste měli dojem, že ležíte v posteli s úplně cizím človekem))))))))). Myslím, že tak krásné pláže by si zasloužily úklid. Chyběly mi odpadkové koše, které jsme museli doslova hledat a když se nám to podařilo, tak přetékaly odpadky.
StravaCesta byla bez stravy, ale přímo v areálu byla restaurace, kde se bylo možné pohodlně stravovat.
UbytovanieUbytování bych oznámkovala známkou velmi dobré. Čisté, denní úklid. Během týdne dvakrát výměna ložního prádla a ručníků.
SlužbyHotel byl čistý, pohodlný, pěkně vybaven. Denní úklid, výměna ručníků a ložního prádla několikrát za 12denní pobyt.
obsluha v hotelu a restauraci velmi příjemná a ochotná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 490 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Irena M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou jsme byli vcelku spokojení. První pohled do pokoje nás trochu rozladil, ale pak jsme si zvykli. Moře, městečko, památky, jídlo - vše OK.
S dovolenou jsme byli vcelku spokojení. První pohled do pokoje nás trochu rozladil, ale pak jsme si zvykli. Moře, městečko, památky, jídlo - vše OK.
Pláž je dost daleko od hotelu cca 20 minut chůze uličkami města. Všude na pláži jsou slunečníky a lehátka, které patří přilehlým restauracím. Lehátka jsou bez poplatku, ale předpokládá se, že si něco objednáte. Moře je krásně čisté, vstup do vody je prudší, pláž z hrubšího písku.
StravaZájezd byl bez stravy
UbytovanieHotel z venku vypadá dobře, ale pokoje a jejich vybavení jsou v dost špatném stavu. Asi vzhledem k prázdninám byli v hotelu ubytovaní samí mladí lidé, takže v noci dost hluk. Pro rodiny s dětmi by to asi vhodné ubytování nebylo.
SlužbyKaždodenní úklid, velice pěkný a čistý bazén s barem, ve kterém je možno zakoupit pití i něco drobného k jídlu, příjemný personál, požadovali jsme drobnou opravu v pokoji, byla ihned zajištěna.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Olga Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petr Odehnal
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborná klidná dovolená v řeckém stylu.
Výborná klidná dovolená v řeckém stylu.
Hned u hotelu. Vstup do klidné vody po schodech - poněkud nepříjemné, zato je ve voda spousta života, krabů a ryb je co pozorovat.
StravaVlastní a okolních tavernách
UbytovanieZákladní provedení studia, vše účelně zařízené
SlužbyDovolená v řeckém stylu s řeckým přístupem. Když něco potřebujete mají na vše čas, většinou Vám přislíbí hned zítra a pak opět zítra.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsme si užili přesně podle našich představ
Dovolenou jsme si užili přesně podle našich představ
Hotel není na pláži ale v rozumné dostupnosti. Tato pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody. My jezdili po celém ostrově, tak jsme si nakonec oblíbili kamenné pláže na druhé straně ostrova.
StravaSnídaně v hotelu byly bufetové. Nejsou tak bohaté jako třeba ve Španělsku, ale každý si určitě vybere co má rád. Večeře jsme si v hotelu také zaplatili. Jsou sice servírované, ale vaří sám majitel a co dává hostům, jí i jeho rodina. Jen porce jsou obrovské. Během dne jsme se stravovali různě po ostrově a 100%tní jedničku dáváme restauraci na pláži za Mastichari - Delfin Bay. Udělejte si čas a navštivte je, nebudete litovat - ryby, mořské plody, řecká kuchyně nebo i jiné dle přání...
UbytovanieKvalita odpovídá ceně. Pokoj útulný, dřevěný interiér, nemá klimatizaci, ale s vrtulí na stropě je vzduch v pohodě. Chladnička na pokoji je výborný doplněk na vychlazení nápojů nebo ovoce, fén jsme ani nevyužili. Každý den perfektní úklid, čisté ručníky i povlečení dle potřeby asi každý 2.den.
SlužbyHotel je rodinného venkovského stylu u farmy kde jsou koně, osel, slepice, ovce, kozy, krůty, a tato "havěť" vás ráno budí a večer "zdraví" svým hlasem přes zídku hotelu. Kdo nehledá luxus, ale venkovský klid a pohodu, netouží po organizovaných programech = značka ideál. Pozor jen večer na komáry - doporučuji spray a na noc zatahovat sítě na balkon.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana Blažková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
dovolená super
dovolená super
pláž krásná, málo lidí, moře krásně čisté
Stravastrava vynikající
Ubytovanieubytování super až na závěs ve sprše, který nedržel a pozor na komáry
Službyslužby super
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Regina S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Příjemná dovolená, klidné prostředí, milí lidé.
Příjemná dovolená, klidné prostředí, milí lidé.
Blízko hotelu jsou dvě oblázkové pláže v zátoce blízko malého přístavu, v části jedné z nich písčitý pozvolný vstup. Byla tam poměrně klidná hladina i když se jeden den zvedl vítr a v okolí se nedalo koupat. Za 15 minut se dá pro
změnu autobusem dojet na známou bublinkovou Paradise Beach.
Měli jsme v apartmánu k dispozici vybavenou kuchyňku, ale většinou jsme se stravovali v místní taverně, jídlo nám
chutnalo.
Prostorný apartmán, kvalitně vybavený, jedinou nevýhodou pro nás byla nedělená matrace na dvoulůžku.
Pokojská uklízela denně odpadky, dvakrát za pobyt vyměnila prádlo, byla ochotná a milá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené je vynikající. Užila jsem všeho, co jsem chtěla a snad i něco navíc.
Celkový dojem z dovolené je vynikající. Užila jsem všeho, co jsem chtěla a snad i něco navíc.
Určitě nerní 50 metrů od hotoelu, alespoň nikoliv od té naší části. To spíš 300 m. Maličká ale moc hezká obláízkovo - písečná pláž v koutku za přístavem,
Stravabez stravy.
UbytovanieUb\ytování je jediná menší skvrnka na tomto výletě. Andreas má nejméně dva objekty, s různým vybavením. Hlavní objekt s bazémem, restaurací, pokoji s televizí a přístupem na internet. Tam jsem myslela že budu bydlet. Nestalo se. Sousední objekt Andreas je vzdálen asi 150 metrů a není tam nic, než právě jen pokoje, bez televize, bez připojení k internetu, na úzkém pozemku, kam se vešel opravdu jen ten objekt , chodník kolem něj a improvizované parkoviště. Z jedné strany olivový háj, výhled na moře kazilo právě to parkoviště a velký zanedbaný pozemek v sousedstí na této straně. Přistup k títi částu hotelu je nepříjemný, vede prašnu cestou z pustiny na konci vesnice. Pokoj samotný byl čistý a prostorný, pro řři osoby, což byl asi hlavní důvod, proč mi byl přidělen (původně semnou mělo jet i jedno dítě), nebot pokoje v hlavní budově se zdají menší. Pokoj byl vybaven starším oppotřebeným nábytkem, na dveřích a skříníi polepen řadou vyhlášek, upozornění a nařízení. Na kuchynské lince už vedle vařiče nezbylo žádné místo k přirpravě jídla, ale kuchynka sama byla nádobím vybavena nadstandartně dobře. Velmi těsná kopelnička se záchodem a sprchovým prostorem vtěsnanžm jen tak - tak vedle něj, ale fungovalo vše. Ulomen byl jen držák na toaletní papír, který musel zůstat na podlaze a při trošce nepozornosti zmokl z vody od sprchy. Muselo se na to stále myslet a překládat sem a tam.. Klimatizace za poplatek, fén taky tak, což už se mi zdálo trošku navíc. Nepoužíla jsem. . Personál ochotný, usměvavý, úklid dobrý.
Já jsem se se službami hotelu dostala do styku jen co se týká úklidu a ten byl v pořádku. Ostatní personál se nezvdaloval z hlavního objektu, kde provozoval zmíněnnou restauraci a to se mi zdálo že pro ně byla priorita. Kdfyž nebyli v restauraci hosté tak zavírali. Půřipojení k internetu jsem pak musela hledat v tavernách a barech jinde po vsi, samožřejmě vždy s ne docela levnou konzumací. Celkové prostředí restaurace a kolem bazenu působilo velmi nevzhledně, jako skládka všeho možného. Pokud to nebylo třeba, nechodila jsem sem, v bazenu jsem se koupala snad jen jednou, když jsem tam na něco čekala.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marie K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem z dovolené byl velmi dobrý, nenechaly jsme si dovolenou ničím pokazit.
Celkový dojem z dovolené byl velmi dobrý, nenechaly jsme si dovolenou ničím pokazit.
Docela blízko, byl výběr z několika hezkých pláží, vstup do vody, někde přes velké kameny, ale dalo se to zvládnout. Voda úžasně čistá, trochu chladnější, ale to vůbec nevadilo, člověk se chce trochu osvěžit.
StravaStravovaly jsme se samy.
UbytovanieS ubytováním byl docela problém. Požadovaly jsme samostatné postele, přestože to paní majitelka věděla a jak jsme později zjistily v době našeho příjezdu byl jeden takový pokoj volný, nás ubytovala do pokoje, kde se mimo jiné nevětralo asi celou dobu než jsme dojely. Jsem alergička, takže různé plísně a prach cítím okamžitě. Po docela ostré slovní výměně a několika telefonáty s delegátkou, nás v pozdních nočních hodinách ubytovala v jiném studiu. Ten na nás bohužel neudělal o nic lepší dojem. Tyto studia mají totiž nové i starší apartmány, které se asi tak často nevyužívají a na nabídce CK nejsou vůbec k nahlédnutí.
SlužbyRučníky byly měněny obden. Povlečení jednou za pobyt a to hned druhý den po příjezdu, pak nic. Úklid a vynášení odpadků taky tak. Nakonec nám nezbylo nic jiného než to dělat samy. Hlavně koš s použitým toaletním papírem, paní se jaksi k tomu vůbec neměla i když donesla čisté ručníky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana Horáčková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme spokojeni, vše bylo skvělé.
Byli jsme spokojeni, vše bylo skvělé.
Písčitá pláž s kamínky, krásná čistá voda.
StravaBeze stravy.
UbytovanieVýborné.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování v čistém a pečovaném studiu.Majitelé hodně starostlivý,pravovití a na škodu někdy moc ...................
Vasiliki velice pěkné místo,neškodilo by lepší spojení na pláže ležící na severu.
Ubytování v čistém a pečovaném studiu.Majitelé hodně starostlivý,pravovití a na škodu někdy moc ...................
Vasiliki velice pěkné místo,neškodilo by lepší spojení na pláže ležící na severu.
Jana Cutychová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel byl pěkný v zahradě s bazénem, ale na dost odlehlém místě, uprostřed pastvin, stavenišť apod.,
cca 10-15 min od hlavní komunikace, 20 min od pláže, 30 min od centra města. Na druhou stanu tam ale byl
v noci klid a dobře se spalo.
Hotel byl pěkný v zahradě s bazénem, ale na dost odlehlém místě, uprostřed pastvin, stavenišť apod.,
cca 10-15 min od hlavní komunikace, 20 min od pláže, 30 min od centra města. Na druhou stanu tam ale byl
v noci klid a dobře se spalo.
Pláže jsou kolem Kosu krásné, celkm čisté, šnorchlování je ale celkem zbytečné, nic zajímavého k vidění tam není. Výhodné mi připadá, že slunečník a lehátka jsou "zdarma", pokud si něco dáte v kavárně, které ty slunečníky a lehátka patří, stačí káva (EUR 2) nebo voda (EUR1). Jinde ta sestava 2 lehátka + slunečník přijdou na EUR 5. Tady to bylo levnější a ještě bylo frappíčko. Byli jsem tam ale mimo sezonu, kdy bylo celkem poloprázdno.
StravaMěli jsme pouze snídani. Někdo si stěžoval na jednotvárnost, ale mně to připadalo přiměřené: šunka, sýr, vejce, jogurt, muesli, med, marmeláda apod., několik druhů pečiva, káva, čaj, juice.
UbytovanieMenší hotel, zařízení a nábytek standard jako jinde. Všude čisto, úklid každý den, za týden nám asi třikrát vyměnili ručníky a povlečení. Sympatické bylo, že tam měli pěkné kočky ve velkém množství (r.2013 14 zdravých koček), tedy žádná týraná podvýživa.
SlužbyPersonál příjemný. Když jsme něco potřebovali (např. snídani o trochu dřív, když jsme jeli na výlet), tak vyhověli.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 492 € za os.
Anna Adámková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou jsme byli spokojeni. Zaskočil nás na pláži vstup do vody /kamenitý vstup/
Chodili jsme na písčitou pláž asi 1 km od hotelu, ale nám to nevadilo.
Personál hotelu ochotný a milý, jídlo dobré.
Ostrov Kos malý ale hezký, celková spokojenost.
Delegátka cest. kanceláře se o nás ochotně starala.
S dovolenou jsme byli spokojeni. Zaskočil nás na pláži vstup do vody /kamenitý vstup/
Chodili jsme na písčitou pláž asi 1 km od hotelu, ale nám to nevadilo.
Personál hotelu ochotný a milý, jídlo dobré.
Ostrov Kos malý ale hezký, celková spokojenost.
Delegátka cest. kanceláře se o nás ochotně starala.
Nejbližší pláž u hotelu byla písčitá ale vstup kamenitý. Museli jsme chodit asi 1 km kde byla písčitá pláž i písčitý vstup
moře čisté.
Se stravou jsme byli velice spokojeni. Bohatý výběr jídla a pití.
UbytovaniePokoj splnil očekávání, byl prostorný, vybavený lednicí, klimatizací a televizí.
SlužbyHotel čistý, každý den uklizený pokoj. Personál ochotný a příjemný.
Hotel Mamouzelos v klidné části města Kardamena.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Kardamena příjemné městečko ,doporučuji půjčit si třeba auto -nebo bugynu a objet ostrov.Zajet si do termálního pramene , který vytéká do moře , Kefalos je moc pěkný , po cestě tam sjedete na úžasné pláže , hlavní město Kos- přístav, památky,....vesničky v horách...nádhera
Kardamena příjemné městečko ,doporučuji půjčit si třeba auto -nebo bugynu a objet ostrov.Zajet si do termálního pramene , který vytéká do moře , Kefalos je moc pěkný , po cestě tam sjedete na úžasné pláže , hlavní město Kos- přístav, památky,....vesničky v horách...nádhera
nejblíže u hotelu pláž písčitá ale vstup do moře kamenitý,doporučuji boty do vody.Když se vydáte dále vpravo i vlevo dojdete na krásné pláže s písečným dnem
Stravastrava v hotelu Moo (asi 100m od Mamouzelos)-snídaně dobré , velký výběr . Oběd večeře- jediná slabina hotelu.Maso brzo došlo , museli jsme čekat , až něco dodělají , většinou rybí prsty apod, . pizu...Jinak pokud jsme přišli hned na začátku , byla různě zapečená zelenina s masem i bez , dobrá ryba , musaka,,,,jen toho bylo málo pro všechny,
Pivo dobré , víno jsme ochutnali bílé-taky dobré-taky jeden den nebylo.Na baru barel s vodou ochucenou mátou a citronem , okurkou , pomerančem.Automat na kávu čaj i víno přístupný kdykoliv- i po 23 h,
denně uklizeno,čisto,příjemný majitel ,na pokoji lednice , klimatizace zdarma
Službynevyužívali jsme
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra Kettnerová
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byla čistá, pěkná, jen ty kameny ve vstupu do moře a v moři to kazily. Jinak krásné moře, hezké pláže.
StravaStravu jsme na hotelu neměly, dostupnost obchodů a taveren byla, ikdyž nebyly úplně blízko. Velice nás překvapilo, že markety zavírají již v 21h a v neděli je zavřeno. Taverny začaly otevírat až dost odpoledne, jídlo bylo dobré.
UbytovanieJely jsme tam s jistými informacemi a spousta věcí byla jinak. Dost věcí na pokoji chybělo (hlavně vybavení kuchyně), nefungovalo nebo bylo nějakým způsobem poničeno. Se šváby a žebrajícími kočkami lezoucími do pokoje v1.patře jsme opravdu nepočítaly.
SlužbyÚklid probíhal celkem v pořádku, sehnat ovšem majitele z důvodů domluvy, potřeby výměny rozbité věci bylo celkem složité, ovšem spí dáno povahou Řeků.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Donef
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž severní v Lambi (ze studia vpravo asi 500 m) nedoporučuji. Neustálý vítr a vysoké vlny. Pod slunečníkem je zima na slunci hrozí spálení! Lepší pláž severovýchodní směrem do Kosu (ze studia vlevo asi 15 minut). Písčitooblázková pláž, čistá s průzračnou vodou, pohodlná lehátka s nastavitelným slunečníkem a perfektí obsluhou (občerstvení). Doporučuji Hellenas beach!
StravaV areálu není restaurace, více jak stovka taveren je k dispozici v okolí, hlavně ve městě Kos.
UbytovanieUbytování vskutku jednoduché, klimatizace není potřebná (věčný vítr), pokojská denně (kromě neděle) uklízí. Recepce prakticky neexistuje, nikdo vás nikterak neomezuje, majitel věčně dobře naladěný. Většina ubytovaných (Nizozemci, Angličané...) jsou turisté poznávající ostrov. Pouze jeden pokoj pro Čechy (zatím)... Bazén bez sprchy, hodně teplá voda. Lehátka a slunečníky starší. Bar v provozu podle poptávky, slabý výběr nápojů.
SlužbyKromě bazénu a baru, denně úklid pokoje, po týdnu výměna ručníku.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Simona F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 488 € za os.
Martina Sýkorová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do Řecka létáme již několik let, protože jsme si ho zamilovali. Lokality střídáme a letos jsme byli na ostrově KOS.Malinký, ale opěk krásný ostrov. Na pobřeží kde jsme byli ubytovaní, je poměrně dost zeleně, což nebývá vždy. Co se týká památek je rozhodně na co koukat. Mile nás překvapila i místní MHD.Říká se o jižních národech že jsou "maňána", což je pravda a čas příliš neřeší.Autobus do hlavního města jel prostě přesně.Než jsme odlétali hledala jsem info o této destinaci (jako snad všichni) a narazila jsem na "ztěžující" si turisty - v moři je hodně řas! Ale proboha, vždyť je to příroda, pokud to někomu tak moc vadí, tak ať jde do bazénu" a ne k moři. Kdo někdy v Řecku byl, tak ví, že obyvatelé jsou milí a vstřícní.Zkrátka a dobře dovolenou jsme si opravdu užili
Do Řecka létáme již několik let, protože jsme si ho zamilovali. Lokality střídáme a letos jsme byli na ostrově KOS.Malinký, ale opěk krásný ostrov. Na pobřeží kde jsme byli ubytovaní, je poměrně dost zeleně, což nebývá vždy. Co se týká památek je rozhodně na co koukat. Mile nás překvapila i místní MHD.Říká se o jižních národech že jsou "maňána", což je pravda a čas příliš neřeší.Autobus do hlavního města jel prostě přesně.Než jsme odlétali hledala jsem info o této destinaci (jako snad všichni) a narazila jsem na "ztěžující" si turisty - v moři je hodně řas! Ale proboha, vždyť je to příroda, pokud to někomu tak moc vadí, tak ať jde do bazénu" a ne k moři. Kdo někdy v Řecku byl, tak ví, že obyvatelé jsou milí a vstřícní.Zkrátka a dobře dovolenou jsme si opravdu užili
Pláž?.......co říct, jako všude, samé slunečníky, lehátka a spousta lidí. Pořádek? to je o lidech, bud se chovaj a nebo nechovaj. My jsme objevili pláž kousek dál od toho hlavního "tábořiště". Bylo to na rozhraní TIGAKI a MARMARI. Kdo chtěl byl v plavkách, kdo nechtěl tak v nich prostě nebyl. Lidé byli vůči sobě tolerantní, pokud byl někdo na nuda, tak prostě ti lidé se k nim přiblížili tak na třicet metrů, aby zachovali soukromí. Nám tato pláž učarovala i přes trošku delší cestu. Pěšky to bylo cca 30minut a na kole za 5minut. Ale když je jeden na dovolené, tak má prostě čas si tam zajít. Tam pláže udržované nebyly, ale pokud tam lidé nenechali po sobě nepořádek, tak tam byly jen produkty přítody - mušle, sepiové kosti (hooodně), mořské řasy, kamínky atd.
StravaDo Řecka jezdíme vždy bez stravy. Tak nám to vyhovuje. Vadí mi časové omezení - hlídat abychom byli včas na snídani, obědě, večeři.
Spokojeni jsme samozřejmě byli, protože jsme jedli kdy jsme chtěli a co jsme chtěli. Tamější kuchyně je výtečná a nám vyhovující. Vaříme si některá jídla i doma v Čechách.
P.S. Objevili jsme tam i bar, kde byla obsluha slovensky hovořící, což vždycky potěší a hlavně měli tam strašně dobré frapé.
Ubytovaní jsme byli ve studiu FILITSA. Před odletem jsem opět hledala recenze, ale bohužel , nic jsem nenašla. Všichni ví, že v katalogu to bývá nafocené trošku jinak, než je potom zkutečnost.
Rozhodně zklamání neproběhlo! Studia jsou skromě, leč čistě zařízená - ale k moři jedu abych si užila vodu a slunce a ne komfortně zařízené ubytování.Klimatizace byla sice za poplatek, ale.....na pokoji byl i stojanový ventilátor (což je pro mně přijatelnější - nehučí). Paní "bytná" byla naprosto neopakovatelná - každý den úklid, ob den čisté ručníky a jednou za tři dny převlečené postele. Každý den otázka: Jak se máte a je vše OK? " Malá příhoda - rozbila se nám sprcha, když jsme jí to nahlásili tak nám to sama do pěti minut opravila. S takovou péčí o klienty jsem se ještě nesetkala.
Jediné co jsme postrádali, bylo prkýnko na krájení potravin. Pro nás zanedbatelný nedostatek. Maximální spokojenost.
Služby hotelů neznám, ale musím pochválit i "naše" kluky delegáty, kteří se o nás velmi dobře starali.Pokud má ck samé takové zaměstnance, tak musí mít jen spokojené klienty.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michael K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi