Snažili jsme se mít se dobře, s několika menšími výhradami byl dovolená dobrá, ale je jisté, že na Korfu už nepojedeme. Pro mé známé to byla první dovolená v zahraničí a po tom všem nevím, jestli ještě někdy někam pojedou, protože to pro ně bylo trochu zklamání, nečekali to tak.
PlážPobřeží není tak krásné jako na obrázcích, protože naše první cesta po ubytování vedla tam, doufali jsme, že i když ubytování nebude, alespoň pobřeží bude dobré. No, ten pohled, který nás přivítal... všude hromady řas a spousta odpadků... naštěstí jsme prošli kolem a našli normální pláž, kde jsme se mohli koupat.
UbytovanieTohle jsme od našeho ubytování vůbec nečekali. Obrázek neodpovídal skutečnosti. Na zdech se místy odlupovala barva a byly plísnivé, několik dní jsme nemohli otevřít okno, protože se linula zápach z kanalizace, dva dny jsme neměli teplou vodu, což bylo trochu nepříjemné, z kuchyně a skříní se linul zatuchlý zápach a i když jsme umyli příbory, zápach z nich stále vycházel, takže jsme z toho talíře a příborů neradi jedli. Další nepříjemnost byla, že po příjezdu jsme si vybalili (ačkoliv upřímně řečeno by si každý nejraději odjel domů) a naše suché oblečení bylo druhý den všechno vlhké, takže jsme ho museli obléct. U mé kamarádky se zeď a podlaha tak promočily, že její nabíječka na telefon se oxidovala natolik, že přestala fungovat, což ji dost rozčílilo. I když jsme byli v části "vila", ostatní byli ve studiové části, zajímalo by mě, jak byli oni spokojení... stručně řečeno, to je vše.
SlužbyPokud jsme z nějakého důvodu oznámili, že něco není v pořádku, podařilo se jim problém vyřešit až na druhý večer.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate