Pythos stúdiók Grécko, Kefalónia
Fajtáné Somogyi Zsanett
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo velmi dobré a krásné. Jednu věc jsme vytkli, a to že ubytování, kde jsme byli, nabízelo stravování za velmi vysokou cenu, takže jsme to samozřejmě nevyužili.
Všechno bylo velmi dobré a krásné. Jednu věc jsme vytkli, a to že ubytování, kde jsme byli, nabízelo stravování za velmi vysokou cenu, takže jsme to samozřejmě nevyužili.
Celý ostrov je velmi krásný!
StravaByla to vlastní strava.
UbytovaniePokoje byly čisté a během týdne je také uklízeli. I zde bych mohl napsat to, co do shrnutí. Doplnil bych jednu věc a proč si to myslíme. Ubytování bylo totiž 1 km od pláže a nejbližší restaurace byla také velmi daleko. Kdyby však restaurace ubytování nabízela jídlo levněji, mnoho lidí by raději platilo tam, alespoň my určitě.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate



