Minas studio Hodnotenie: 1/5 Grécko, Kefalónia, Lassi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Budeme se vracejícími hosty.
Budeme se vracejícími hosty.
Nejlepší část Lassi je 3-4 minuty chůze
Stravavlastní stravování
UbytovanieMaximální pohodlí pro 2 osoby, pohodlná postel, čistá koupelna, bezchybná kvalita a četnost úklidu, upravený dvůr a parkovací místa, milý majitel
Službynevyužili jsme službu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Adrienn M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi jsme si to užili. Ostrov je opravdu nádherný a velmi rozmanitý. Doporučil bych ho jak rodinám, tak mladým párům. Poloha vesničky Lassi je velmi ideální. Malá obec má také 3 opravdu dobré pláže. Výhodou je také to, že je ostrovnímu hlavnímu městu Argostoli velmi blízko, dokonce je možné se tam dostat pěšky.
Službami cestovní kanceláře, která zajišťovala cestu, jsme nebyli zcela spokojeni, bohužel jsme cestovali autobusem, který nebyl vhodný na takovou vzdálenost, takže cesta byla ještě o něco nepříjemnější, než jsme očekávali. Práci průvodce, který byl nasazen, nemůžeme moc hodnotit, protože jsme se nezúčastnili žádného fakultativního programu. Ostrov jsme si projeli sami na skútru. Většinou nedoporučují půjčovat si skútr o objemu 50 ccm k objevování ostrova, ale podle mě, pokud má někdo trochu zkušeností s motorkou, může se na skútru po ostrově vydat klidně, protože je to mnohem větší zážitek než jezdit autobusem. Navzdory velkým horám jsme s naším skútrem neměli žádné problémy :) Dokonce na mnoha místech bylo auto možná nebezpečnější kvůli ostrým zatáčkám a špatné kvalitě silnic než skútr.
Velmi jsme si to užili. Ostrov je opravdu nádherný a velmi rozmanitý. Doporučil bych ho jak rodinám, tak mladým párům. Poloha vesničky Lassi je velmi ideální. Malá obec má také 3 opravdu dobré pláže. Výhodou je také to, že je ostrovnímu hlavnímu městu Argostoli velmi blízko, dokonce je možné se tam dostat pěšky.
Službami cestovní kanceláře, která zajišťovala cestu, jsme nebyli zcela spokojeni, bohužel jsme cestovali autobusem, který nebyl vhodný na takovou vzdálenost, takže cesta byla ještě o něco nepříjemnější, než jsme očekávali. Práci průvodce, který byl nasazen, nemůžeme moc hodnotit, protože jsme se nezúčastnili žádného fakultativního programu. Ostrov jsme si projeli sami na skútru. Většinou nedoporučují půjčovat si skútr o objemu 50 ccm k objevování ostrova, ale podle mě, pokud má někdo trochu zkušeností s motorkou, může se na skútru po ostrově vydat klidně, protože je to mnohem větší zážitek než jezdit autobusem. Navzdory velkým horám jsme s naším skútrem neměli žádné problémy :) Dokonce na mnoha místech bylo auto možná nebezpečnější kvůli ostrým zatáčkám a špatné kvalitě silnic než skútr.
Velmi dobré, krásně čisté. Skvělé místo, všechny tři pláže jsou dostupné pěšky do 5-10 minut. Vedle je skvělá taverna s živou hudbou! Supermarket je také asi 5 minut chůze.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate






































