Faros C Grécko, Grécke ostrovy
Ivana Rakovičová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Ivana Rakovičová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S dovolenou jsme byli velice spokojeni. Výhrady máme pouze k delegátce Dagmaře K. Zřejmě razí heslo "Peníze hýbou světem"
S dovolenou jsme byli velice spokojeni. Výhrady máme pouze k delegátce Dagmaře K. Zřejmě razí heslo "Peníze hýbou světem"
Kousek od hotelu pěkná pláž buď s lehátky a deštníkem za poplatek nebo možnost využití pláže bez placení. Cca 8 min. chůze nuda pláž.
StravaBeze stravy.
UbytovanieUbytování pěkné. Škoda, že ve vedlejší budově, ve které jsme byli ubytovaní nejsou žaluzie.
SlužbyBez výhrad.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alena K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miloslava Jirakova
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vyborny
Vyborny
Pláž piscita dostupnost dobrá.
StravaDobrý menci výběr.
UbytovanieKrásné ubytování.
SlužbyDobrý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
SPokojenost
SPokojenost
René K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
László Karika
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2023 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Samotný výlet byl velmi dobrý a měli jsme se skvěle, takže se vrátíme i příští rok.
Samotný výlet byl velmi dobrý a měli jsme se skvěle, takže se vrátíme i příští rok.
Bylo hezky, po dešti trochu špinavé, ale do půlky týdne bylo příjemně
StravaNežádali jsme o výhody
UbytovanieUbytování je celkem dobré, ale sprcha je trochu špatná, protože není ani sprchový závěs, takže voda teče až do pokoje, kromě toho nebyl žádný problém
SlužbyTo opravdu nebylo
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ferenc Forgács
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše cesta tam byla v pohodě, na zpáteční cestě jsme museli čekat 1,5-2 hodiny na čerpací stanici EKO, než přijedou všechny autobusy a přeloží cestující do autobusu odpovídajícímu jejich cílové destinaci.
Naše cesta tam byla v pohodě, na zpáteční cestě jsme museli čekat 1,5-2 hodiny na čerpací stanici EKO, než přijedou všechny autobusy a přeloží cestující do autobusu odpovídajícímu jejich cílové destinaci.
Byli jsme soběstační.
UbytovaniePo obsazení pokoje nebyl toaletní papír a ani dálkové ovládání k televizi! Řekl jsem to průvodci na první schůzce, který mi řekl: předchozí obyvatel již nahlásil problém s televizí, ale ani my jsme během dovolené nemohli sledovat televizi!!!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Lukáš Orság
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž byla asi tak 1 minutu pěšky, obrovská a čistá. Moře klidné, jen jeden den pofukovalo, tak byly docela pěkné vlnky :) Pohodlný vstup do moře, perfektní pro rodiny s dětmi.
StravaStravu jsme volili vlastní, sem tam jsme si něco ukuchtili, ale většinou jsme se stravovali v místních tavernách, kterých bylo spoustu.
UbytovanieUbytování bylo úměrné k ceně zájezdu, nikdo za tyto peníze nemůže čekat pětihvězdičkový apartmán. Nemohli jsme si vynachválit balkón, na kterém jsme trávili nejvíce času - snídaně, odpolední kávička a večerní posezení. V okolí hotelu byl docela klid, na hliuk jsme si vůbec nemohli stěžovat.
Službyúklid během pobytu je vlastní, takže asi tak :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra Tomanová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Adrienn Negyedi
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měl jsem se velmi dobře, programy byly také velmi dobré, u ubytování mám však pár výtek, ale naštěstí jsme vše vyřešili. :)
Měl jsem se velmi dobře, programy byly také velmi dobré, u ubytování mám však pár výtek, ale naštěstí jsme vše vyřešili. :)
Po vyjití z pokoje jsme hned viděli moře, byl to nádherný pohled, slyšet i vidět.
StravaNežádali jsme o stravu, ale protože restaurace byly blízko a byly tam programy, nelitujeme, že jsme o ni nežádali.
UbytovanieUbytování je z hlediska umístění perfektní ze všech stran. Bohužel jsem měl pár výhrad k vybavení. Velmi mi chyběla mikrovlnná trouba a více nádobí. Ale lokalita vše vynahradila.
SlužbyO tom bohužel nemohu nic říct, nevyužili jsme to.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Judit Bombay
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Samotný pokoj je jednoduchý, ale místo a okolí jsou fantastické, bazén i moře jsou jen pár kroků od pokojů, stejně jako bar a restaurace, odkud je fantastický výhled ☺
Samotný pokoj je jednoduchý, ale místo a okolí jsou fantastické, bazén i moře jsou jen pár kroků od pokojů, stejně jako bar a restaurace, odkud je fantastický výhled ☺
Gergő Török
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to dobré až do bouřky! Po bouřce bohužel nebyla ani elektřina, ani voda! Takže jsme se dříve vrátili domů! ????
Bylo to dobré až do bouřky! Po bouřce bohužel nebyla ani elektřina, ani voda! Takže jsme se dříve vrátili domů! ????
20 m od moře, dobrá teplota,
StravaBylo to s vlastní stravou!
UbytovanieBylo to malé, ale účelné!
SlužbyKlimatizace!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Gábor Attila Bánáti
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Po počátečním špatném počasí se počasí poměrně rychle zlepšilo, kdy bylo možné si užít fakultativní programy, výlety a koupání. Ačkoli je v okolí Sarti málo památek, přesto je možné příjemně strávit čas v nádherném prostředí, třeba jeden nebo dva týdny.
Po počátečním špatném počasí se počasí poměrně rychle zlepšilo, kdy bylo možné si užít fakultativní programy, výlety a koupání. Ačkoli je v okolí Sarti málo památek, přesto je možné příjemně strávit čas v nádherném prostředí, třeba jeden nebo dva týdny.
Pláž byla přímo naproti ubytování, vzdálená jednu minutu. Příjemně se svažující, písečná část pláže. Vzhledem k pozdní sezóně bylo na pláži málo lidí, takže bylo pohodlné se tam usadit. Většina plážových bufetů už byla zavřená, takže lehátka, která tam zůstala, bylo možné používat zdarma. Slunečníky měly jen restaurace, jinak nebyl žádný stín, což je v hlavní sezóně problém. Je třeba si zajistit vlastní opalovací prostředky. Pláž i voda byly čisté, ale na pláži nebyly sprchy, převlékárny ani toalety. Infrastruktura potřebuje ještě zlepšení.
StravaCesta nezahrnovala, pouze ubytování
UbytovaniePokoj byl velmi malý, manželská postel prakticky zabírala celý prostor. Koupelna byla také nepohodlně malá. Apartmán je vybaven základními nástroji, ale skromně. Nebyly zde ručníky, toaletní papír, mycí prostředky. Nebyly žádné náhradní sáčky na odpadky. Po prvním dni přestal fungovat televizor, nedokázali ho opravit, ale jedna sledovatelná maďarská stanice nechyběla. WiFi byla v pořádku. K pokoji s výhledem na moře patřil velký balkon s sušákem na prádlo a kolíčky. Do patra se dá dostat pouze točitým schodištěm, což může některým lidem dělat problémy.
SlužbyNebyla žádná služba, protože ubytování bylo v apartmánovém domě
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslav Faruga
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dobré, až na počasí.
Dobré, až na počasí.
OK, občas vajgly, jako všude.
StravaBez stravy
UbytovanieMalé, ale hezké.
SlužbyÚklid OK, jinak žádné služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Michalík
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Písčitá pláž obsazena hlavně lehátky s deštníky, které si musíte pronajmout za penízky. Krásný postupně svažitý vstup do moře. Moře čisté, dá se plavat daleko. Vodní atrakce jsou možné.
StravaVlastní, tak v kuchyňce chyběly některé pomůcky. Třeba naběračka - šufánek. Jinak překvapil nedostatek zeleniny v jejich místních obchodech. Musí se najít ten správný obchůdek.
UbytovanieI když nebyl výhled na moře, velice krásné studio za danou cenu. Vše čisté, každý den úklid. Správce velice příjemný jako asi všichni Řeci.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Irena Oličová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Plaz je blizko, avsak 95 % ji je trvale obsazeno lehatky se slunecniky, ktere si lze za 6 eur na den pronajmout (2 lehatka+1 slunecnik). Pro ty, kteri toto nechteji akceptovat, je zde mala "vyhnanecka" plazicka u pujcovny slapadel a lodi. Jinak more ciste a teple - az prekvapive, na to ze byl teprve cerven.
Stravovani jsme meli zajisteno v blizkem hotelu Talea beach. Snidane byly dost spatne - jak zde jiz bylo uvedeno - pecivo, sunka, syr, marmelada + kazdy den neco jako "bonus" - parky, pomazanka apod.
Vecere byly o neco lepsi, vyber vetsi, ale stejne bylo videt, ze pouzite suroviny byly ty zcela nejlevnejsi mozne - obecne se zde moc nestaraji o to, aby si si zachovali prizen klienta kvalitnimi sluzbami i v dalsim roce, jde jen o to ho ted "rychle odbavit a jede se dal".
Co bylo celkem neprijemne, byly fronty na veceri - kapacita jidelny nedostacovala poctu hostu v hotelu. Trochu jsme litovali hosty se zaplacenym all inclusive - hotel jim nema co nabidnout.
Celkove shrnuto - nenarocnym klientum zdejsi strava na ten tyden nemusi vadit.
Ubytovani ve studiich Dorian bylo pekne a ciste, pokoj prostorny. V nasem pokoji byl navic prehravac dvd (coz neni v katalogu), avsak problemem bylo, ze tento prehravac mel prednastavenu pomerne nizkou maximalni hlasitost, takze nebylo stejne mozne jej pouzit. Vybaveni kuchyne vsak bylo horsi - pro ty, kteri maji zajezd bez stravy je moznost vareni vcelku spatna - je zde jen nekolik taliru (hluboke zcela chybi), 1 hrnec, nekolik sklenic a malych hrnecku a sitko. Vubec zde nejsou male lzicky a rovnez doporucuji vzit si s sebou uterku a houbicku na nadobi, pripravek na umyvani nadobi taktez chybi.
Prekvapila nas uklidova sluzba - pani domaci sem chodila uklizet kazdy den naseho pobytu.
Jak jsem jiz uvedla vyse - vubec se nesnazili ziskat si hosty trvale, resi se tu spis kvantita nez kvalita.
Po rozprave s hotelovymi hosty jsme nakonec byli radi, ze nejsme ubytovani primo v nem, pokoje pry spatne.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana Tošovská
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bydlení příjemné, pláž blízko, lehátka a slunečníky bez problému k dispozici, na pláži čisté WC, sprcha, obsluha od paní majitelky Márii přátelská - chodili jsme na část pláže vyhrazené hostům Márosu. Jediné co nám chybělo byl nějaký život v moři, při šnorchlování není na co koukat, jen tráva, pár rybek a ježků, ani mušličky, je to takové prázdné moře.
Bydlení příjemné, pláž blízko, lehátka a slunečníky bez problému k dispozici, na pláži čisté WC, sprcha, obsluha od paní majitelky Márii přátelská - chodili jsme na část pláže vyhrazené hostům Márosu. Jediné co nám chybělo byl nějaký život v moři, při šnorchlování není na co koukat, jen tráva, pár rybek a ježků, ani mušličky, je to takové prázdné moře.
Pláž je písečná, lehátka se slunečníky k dispozici zdarma, pouze se očekává konzumace na pláži, pivo 2,50 E, zmrzlina 1,50 E, frapé 2,50 E, džus, kola atd.
StravaStravu jsme měli částečně vlastní, jinak jsme chodili na večeře, dá se dobře najíst v místních tavernách sice za vyšší cenu, ale jde to.
UbytovanieUbytování jsme měli v apartmánu v 1. patře penzionu, prostorném, s dvěma balkony do ulice i do zahrady - maximální spokojenost i s úklidem a výměnou prádla. Nadohled je pláž, supermarket je pár kroků od penzionu - denně čerstvé pečivo. Trochu rušící byla zábava místní mládeže prohánět se na řvoucích motorkách třeba do dvou v noci kolem penzionů když jsou balkony u ložnice otevřené do ulice, ale dá se na to zvyknout, jinak je tam klid a pohoda.
SlužbyMáros je menší rodinný penzion, vše funguje dobře, majitelé jsou ochotní a příjemní lidé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana Provazníková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Díky špatně umístěnému pokoji=hlučnost a špatné sprše, avšak krásné moře a počasí, celkově hodnotím jako horší průměr.
Díky špatně umístěnému pokoji=hlučnost a špatné sprše, avšak krásné moře a počasí, celkově hodnotím jako horší průměr.
moře nádherné, přístup do moře pozvolný někde hrubopísčitý, jinde i pár kamenů, ale s mořem-velká spokojenost, pláž víceméně hrubopísčitá, i když na některých místech v moři byl jemný písek, za slunečníky a lehátka se platí formou konzumace např. nápojů z blízkých restaurací, podle toho komu slunečníky patří.
Stravaubytování jsme měli bez stravy, ale 20m byl mini market, kde se dalo nakoupit a také se dal koupit gyros pita za 2E-take away.
UbytovanieUbytování by nebylo až tak špatné, pokud se spokojíte s malým pokojíkem pro dva a miniaturním balkonkem a velmi omezenou nabídkou nádobí. Lednička, malý vařič, rychlovarná konvice, televize a fén byly k dispozici.Veselé povlečení a závěs v pokoji dodávali příjemnou atmosféru.
Špatnou zkušenost máme, že v našem pokoji byl tak malý sprchový kout, že nebylo možné se téměř do něho zasoukat-dveřní zasunovací otvor velmi malý a neustále se zasekávající. Žádné větrání. Proto jsme byli víceméně nuceni se sprchovat na pláži.Co bylo ale katastrofa, že náš pokoj byl v přízemí blízko kovového mostku přes koryto a vedle restaurační budovy. Neustálý hluk byl způsoben stále zapnutým agregátem z restaurace (ve dne to až tak nevadilo, ale v noci to bylo špatné), dále běhání dětí či dupotem dospělých přes kovový můstek (i v nočních hodinách), třískáním talířů z restaurace zejména kolem pozdních nočních hodin, a parkováním či tůrováním motorek, které byly parkovány hned za zdí pokoje. Dále za mostkem se nacházela farma, kde zejména časně ráno kokrhalo hejno kohoutů-toto mi až tak nevadilo, ale při rozhovoru s dalšími zákazníky v jiných pokojích, to bylo pro ně špatné. Člověk se chtěl na dovolené pořádně vyspat, ale tyto rušivé elementy, nedovolily mít klidný a nerušený spánek ! K moři asi 100m.
malá vesnička ANAXOS, turisté převážně Češi, neznám služby hotelů
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alexandra R.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše průvodkyně v autobuse i řidiči byli velmi milí a ochotní. :)
Naše průvodkyně v autobuse i řidiči byli velmi milí a ochotní. :)
Pláž je blízko ubytování, snadno dostupná. Voda je čistá, pláž nebyla přeplněná.
Stravanepožadovali jsme
UbytovanieByla tam čistota a pořádek.
SlužbyWi-Fi heslo jsme se dozvěděli těžko, až na konci cesty, protože vypsané heslo bylo chybné, takže jsme měli obtíže udržet kontakt s domovem. Televize nefungovala, byl jen zvuk, žádný obraz.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Árpád Papp
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Všechno bylo v pořádku, dostali jsme to, za co jsme zaplatili.
Všechno bylo v pořádku, dostali jsme to, za co jsme zaplatili.
Ladislav Ochrana
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Viz úvodní shrnutí.
UbytovanieNebylo podle našich představ, protože jsme si objednali pro obě děti postel a také jsme ji zaplatili a po příjezdu jsme zjistili, že ve vile žádný pokoj se čtyřmi lůžky není, takže nám muselo postačit lehátko, jako přístýlka.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Magdalena Zemanová
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláže špinavé,odpadky,naplaveniny,mrtvá zvířata.Hrůza!
UbytovaniePan majitel by si měl ujasnit jestli chce klienty "před sezonou",protože nebylo nic připraveno,zajištěno.!!!
Službyžádné,přestože Hellas nabízí v komplexu bazén,tak nebyl napuštěný,protože nebyla sezona!!!!!To je vrchol!
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tibor Pálné D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Apartmán s vlastním stravováním. V tomto pokoji bylo veškeré vybavení. Velký pokoj. Vždy jsme večeřeli v restauraci apartmánu, dostávali jsme bohaté jídlo, velký výběr. Máslo + čerstvé housky byly připraveny v košíku (to je zdarma), majitel je fantastický, po večeři překvapující nápoj nebo dezert.
Apartmán s vlastním stravováním. V tomto pokoji bylo veškeré vybavení. Velký pokoj. Vždy jsme večeřeli v restauraci apartmánu, dostávali jsme bohaté jídlo, velký výběr. Máslo + čerstvé housky byly připraveny v košíku (to je zdarma), majitel je fantastický, po večeři překvapující nápoj nebo dezert.
Přibližně 500 m od písečné pláže, která - i když jsme byli v hlavní sezóně - nebyla přeplněná. Cokoliv jsme na pláži nechali, tam jsme to také našli! Voda je dlouho mělká, i ti, kteří neumí plavat, mohou jít daleko do vody.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi