Vila Elena Grécko, Thassos
Vít Kadlec
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pekna dovolena, pokoj byl slabsi, ale za tu cenu nebylo co resit, doporucujeme zajit vedle k Erikovi, my jsme tam chodili kazdy den, je to velmi prijemny pan. Skala potamias ma dlouhou promenadu kolem plaze , kde je fakt hodne taveren,ale to je tak vsechno:-) neni tam moc kam jit takze doporucuju pujcit si auto a projet si ostrov.
Pekna dovolena, pokoj byl slabsi, ale za tu cenu nebylo co resit, doporucujeme zajit vedle k Erikovi, my jsme tam chodili kazdy den, je to velmi prijemny pan. Skala potamias ma dlouhou promenadu kolem plaze , kde je fakt hodne taveren,ale to je tak vsechno:-) neni tam moc kam jit takze doporucuju pujcit si auto a projet si ostrov.
Plaz je piscita s velmi pozvolnym klesanim. Neni moc velka, takze je tam celkem hodne lidi. V Limenarii se nam plaz libila vic.
StravaNemeli jsme v cene pobytu, ale klasicky recky ceny. Pro cechy draho. Idealka davat gyros za 2,50, ale kazdej den vam to uz leze krkem, pak zbyva si uvarit neco na pokoji a nebo chodit na jidlo do taveren. Ceny tak okolo 8e a vic.
UbytovanieMeli jsme velmi maly pokoj, kde byla jen postel, jedna skrin a televize, kuchyn jsme meli pres chodbu, coz se nam moc nelibilo (mela byt ve vybaveni pokoje) , pro piti jste museli chodit pres chodbu atd...ale vzhledem k cene zajezdu jsme to lehce prekousli. Cistota pokoje dobra,balkon akorat velky. Celkove ubytovani proste odpovidalo cene zajezdu.Zaplatit 10 tisic, tak by byl vrchol dostat takovy pokoj, za cenu 3000 Kc to bylo ale v pohode.
SlužbyJednou za pobyt nam vymenili rucniky, ale mydlo nedoplnili. Za celej pobyt 10 dni jen 2 toaletni papiry, ale to je jen takova malickost, zase za tu cenu neni co resit, ale nevim, jak to meli ostatni, kteri nemeli last minute a platili za zajezd plnou cenu, tak to by mne vadilo.
Jinak u vily je krasna zahradka, posezeni pod pergolou je fakt pekny a celkove to tam maji pekne udelany. Vedle vily Eleny je dalsi hotylek s bazenem, kde se muzete koupat a odpocivat, kdyz si date drink. Doporucuju, je tam velmi prijemny majitel Erik.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate











































