Dionysis & Tonia Studios Grécko, Zakynthos
János F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
János F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
László Kovács
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Bylo to dobré
Bylo to dobré
pláž u hotelu je hodně kamenitá, ale 5 minut chůze ke stánku a už to bylo dobré
Stravasoběstačnost
Ubytovanielednička byla špinavá, jedno prostěradlo páchlo, na oknech chyběla moskytiéra, hluk z ulice byl silný
SlužbyOK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Erzsébet S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená se velmi vydařila.
Dovolená se velmi vydařila.
Během jednoho týdne, který jsme tam strávili, nám moře ukázalo všechny své "tváře". Převážně je pláž písčitá, s mnoha krásnými zátokami, voda je čistá, ale na jedné z největších pláží byl na pobřeží čistý řas (nebo mořská tráva?) a ten během celého týdne nikdy neuklidili.
StravaNebyl.
UbytovanieNež jsme odjeli, podívali jsme se na hodnocení a většinou psali o ubytování dobře. My jsme však měli ohledně ubytování negativní pocity. Poloha je opravdu perfektní, protože všechny zátoky a krásné pláže jsou velmi blízko, každou lze dosáhnout během několika minut chůze. Terasa patřící k pokoji je velmi pěkná, velká a je z ní výhled na moře. Koupelna a kuchyně v apartmánu jsou pravděpodobně stále v původním stavu z doby výstavby budovy, protože jsou velmi staré, což by ještě nebyl problém, ale ve sprše voda neodtékala z vaničky okamžitě, pouze po určité době, a když odtékala, prosakovala na podlahu ložnice – vytvářela menší kaluž na podlaze – a prosakovala skrz zeď, která byla úplně puchýřnatá kvůli neustálému zatékání. To bylo podle ostatních hostů stejné i v ostatních apartmánech. Voda z umyvadla také neodtékala, vracela se zpět přes odtok uprostřed koupelny. V kuchyni není mikrovlnná trouba, stůl je velmi malý, „sporák“ je pravděpodobně z pravěku, stejně jako kuchyňský nábytek. Bylo tam spousta komárů, ale na oknech a dveřích nebyly žádné moskytiéry, pouze v koupelně, ale ta byla roztrhaná.
SlužbyNebyl.
Dvůr je velký, ale není příliš náročný, s pronajatým autem se dá pohodlně zaparkovat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tomáš Pól
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pláž hezká, určitě vhodná pro děti ale i dospělí se tam vyřádí. Určitě doporučuji návštěvu jiných je to zážitek. Zvláště pak marble a paradise beach.
StravaVlastní.
UbytovanieCo k ubytování, no prostě katastrofa. Hodně přestárlý penzionek, postele vrzaly už při pohledu na ně. Kuchyňka: vařič jestli se tak tomu dalo říct špatně fungoval, zásuvky polátané lepící páskou. Nádobí taky nic moc kvalita. Koupelna strašně malinká. Jediné plus výhled na moře. Tohle ubytování bych v životě už nezvolil. Mluvím o horním patře, nevím jak na tom bylo přízemí ale i tak.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Julianna Bartáné Domokos
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytování bylo čisté, plně vyhovovalo, jen by tam nebyli komáři. Přesto se tam rád vrátím i příště.
Ubytování bylo čisté, plně vyhovovalo, jen by tam nebyli komáři. Přesto se tam rád vrátím i příště.
Část byla relativně čistá, kromě mořských řas, které by opravdu mohli ráno posbírat.
UbytovanieCena odpovídala kvalitě, kromě pozdního převzetí pokoje, na které jsme museli dlouho čekat. Komáři útočili, síť proti komárům nebyla.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Károly Bruder
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
velmi praktické a útulné
velmi praktické a útulné
3 minuty chůze od pláže mezi spoustou obchodů a restaurací :)
StravaNejedli jsme v hotelu
Ubytovaniedobře pohodlné, ale všude by měla být moskytiéra
Službynevyužili jsme službu
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Klaudia F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jsou lepší než názory na ně.
Jsou lepší než názory na ně.
Hezká pláž s restauracemi a nedaleko ještě jedna s lehátky a servisem.
UbytovanieVelký čistý pokoj. Velký balkon. Jedinou nevýhodou je koupelna, ve které je zápach.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Vladimír Klečka
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S celou dovolenou jsem byl velice spokojen.
S celou dovolenou jsem byl velice spokojen.
Cesta k pláži byla v dobré vzdálenosti, příjemné prostředí písečné pláže a úříjemný vstup do moře,( mělko a do delší vzdálenosti )
Stravazájezd byl bez stravy, takže jsme se stravovali individuálně.
UbytovanieUbytování v apartmánu bylo dobré, až na velké množství komárů, jež nepříjemně otravovali, hlavně při usínání (vyřešeno nákupem odpuzovače hmyzu)
SlužbyUbytování v apartmánu - bez připomínek
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Rezervovali jsme si apartmánové ubytování, které plně vyhovovalo našim očekáváním. Místní průvodci vykonávali své úkoly profesionálně. Velmi jsme si to užili.
Rezervovali jsme si apartmánové ubytování, které plně vyhovovalo našim očekáváním. Místní průvodci vykonávali své úkoly profesionálně. Velmi jsme si to užili.
Pláž je asi 150 metrů daleko. Když vyjdeme z hotelu, odbočíme doprava a jdeme po té ulici směrem k moři. Pláž je čistá, vybavená lehátky a slunečníky. Bylo tam hodně lidí, ale protože je pláž rozlehlá, nebylo to tak nápadné, že by byla přeplněná.
StravaStravování jsme nevyužili.
UbytovanieKvalita ubytování byla očekávaná. Jako apartmánový hotel má malou kuchyňku, ale je dostačující. Co chybělo v kuchyňském vybavení, bylo okamžitě doplněno. Krásný, čistý hotel v příjemném prostředí.
SlužbyJelikož se jedná o apartmánový hotel, kromě ubytování nejsou k dispozici žádné služby.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Marianna H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Toto místo máme velmi rádi, byli jsme zde už podruhé. Krásné, klidné prostředí, jednoduché, ale čisté a kultivované apartmány. V kuchyni jsou k dispozici základní nástroje pro přípravu jídla. Majitel je velmi milý.
Z balkonů s výhledem do ulice je nádherný výhled na Olymp.
Toto místo máme velmi rádi, byli jsme zde už podruhé. Krásné, klidné prostředí, jednoduché, ale čisté a kultivované apartmány. V kuchyni jsou k dispozici základní nástroje pro přípravu jídla. Majitel je velmi milý.
Z balkonů s výhledem do ulice je nádherný výhled na Olymp.
Písčitá pláž je každé ráno vyčištěna od případného nánosu. Voda je obvykle křišťálově čistá, ideální pro děti, protože se pomalu prohlubuje. Je také možnost pronájmu slunečníků a lehátek.
StravaByli jsme s vlastní stravou, v kuchyni jsou k dispozici základní nástroje pro přípravu jídla.
UbytovanieNachází se v klidnější části Paralie, v krásném prostředí. Perfektní pro odpočinek, blízko moře. Vyhovuje všem základním potřebám.
SlužbyJe zde klimatizace, pokud ji někdo potřebuje.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Helena M.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme spokojení z celkovým zajištěním celé dovolené, jak u pracovnice cestov. agentury Invia, tak zajištění veškerých služeb od cestovní kanceláře.
Byli jsme spokojení z celkovým zajištěním celé dovolené, jak u pracovnice cestov. agentury Invia, tak zajištění veškerých služeb od cestovní kanceláře.
Dostupnost k pláži byla dobrá, protože pláž se nacházela blízko, byla udržovaná, čistá. Přístu k vodě bezvadný mírný . V době ke konci srpna a na začátku září, již tam nebylo tolik lidiček, takže jsem si to pěkně užili. Obchůdky pěkné, lidičky vstřícené, prostě krásná dovolená. Děkujeme.
Stravadovolená byla bez stravy.
UbytovanieUbytovací zařízení odpovídalo skutečnosti, jak bylo uvedeno na obrázku u vybraného zajezdu , kuchyňka byla vybavená stroze, ale stačilo to.
SlužbyU ubytovací zařízení byl krásný čistý bazen s lehátky, vše bylo v pohodě a pěkné. Vše bylo dobré.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jana Matušková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pěkné místo - pěkné pohodlné ubytování - moře blízko - obchody a restaurace také blízko - Jsme rádi že nás last minute nezklamalo -určitě si touto cestou ještě nějaký zájezd zajistíme.Trošku náročné bylo cestování do Brna a pak pokračavat z Bratislavy ale dopadlo to dobře.Máme jednu připomínku - proč nejsou WC v autobuse k použití - že jsou rozbitá nám připadá jako výmluva
Pěkné místo - pěkné pohodlné ubytování - moře blízko - obchody a restaurace také blízko - Jsme rádi že nás last minute nezklamalo -určitě si touto cestou ještě nějaký zájezd zajistíme.Trošku náročné bylo cestování do Brna a pak pokračavat z Bratislavy ale dopadlo to dobře.Máme jednu připomínku - proč nejsou WC v autobuse k použití - že jsou rozbitá nám připadá jako výmluva
Pláž byla blízko a nebyla přecpaná - ostatní pláže byly pěkné , alespoň ty co jsme viděli
Stravabez stravy - vařili jsme si a když jsme měli chuť navštívili jsme restauraci
UbytovanieUbytování dobré - dostačující -krásný výhled na moře -Horší to bylo s vybavením kuchyňky - málo nádobí - litrový a a pětilitrový hrnec.1.pánvička dost poškozená.Ale přežili jsme to ve zdraví .Jezdíme hlavně za mořem a sluncem - vaření je jen okrajová záležitost....
SlužbySlužby - nebyly žádné - po celou dobu jsme si uklízeli sami - ložní prádlo se neměnilo a ručníky jsme měli svoje.Nevadilo nám to .
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Géza Hekker
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše dovolená byla pro naši rodinu plná zážitků, dobrodružná a nezapomenutelná.
Naše dovolená byla pro naši rodinu plná zážitků, dobrodružná a nezapomenutelná.
Pláž je velmi blízko, ale její čistota odpovídá průměrné řecké pláži. Pokud si chcete dobře zaplavat, je to ideální, ale na celodenní pobyt to nedoporučuji. Bylo to pohodlné a praktické, a samozřejmě byla na místě i restaurace.
StravaByl to samostatný pobyt, ale chtěl bych zdůraznit, že každý den si můžeme za přijatelnou cenu dát oběd v různých restauracích. Je zde také Lidl, takže jsme si vyřešili ostatní jídla. Zde bych poznamenal, že kuchyňské vybavení ubytování není nutně určeno pro každodenní vaření, vybavení je opotřebované.
UbytovanieKvalita ubytování nebyla nejlepší, postele byly hrozné. Na druhou stranu přístup k hostům byl velmi dobrý. Z popisu apartmánu nebylo jasné, ale každá místnost je zařízena tak, že terasa směřuje k moři. To je podle mě důležitá informace pro toho, kdo si vybírá ubytování.
SlužbyApartmán má skvělý bazén, který je ideální jak pro děti, tak pro dospělé. Je čistý a večer osvětlený.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Csaba Martini
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově jsme byli velmi spokojeni. Počasí mohlo být trochu lepší, ale nakonec to nebyl problém.
Celkově jsme byli velmi spokojeni. Počasí mohlo být trochu lepší, ale nakonec to nebyl problém.
Pláž, jak jsem psal, je velmi jednoduše a rychle dostupná. Pláž je písečná a pozvolna se prohlubuje. Nebylo tam mnoho lidí, lidé byli pěkně uvolnění, nebyl to žádný davový zážitek. Pláž je čistá a upravená. My jsme si nepůjčovali lehátka a slunečníky, protože jsme si přinesli "airbag" neboli "lazy bag", koupili jsme slunečník za 10 eur a bylo to vyřešené. Proto nevím, kolik půjčení stálo. Podél pláže jsou bary, kavárny a taverny. Místo je zcela obyvatelné. Na pláži je také převlékárna a sprcha.
StravaNebyli jsme ubytováni s plnou penzí. Naopak v blízkosti je mnoho dobrých taveren. Před 15 lety jsme byli na Korfu, ale tehdy jsme nezažili to, co nyní. V mnoha tavernách je jídelní lístek v maďarštině a na několika místech se také mluví maďarsky. Naše nejlepší zážitky byly v taverně "Mari-Lena", která je asi 100 metrů od ubytování. Majitel a kuchař v jedné osobě je Řek, který velmi dobře mluví maďarsky, jmenuje se Spiros. Jeho bývalá manželka je Maďarka, ale bohužel se rozvedli. U něj jsme jedli velmi chutně. Další velmi dobrá taverna je na hlavní silnici, jmenuje se "Three Sisters". Když jsme tam přišli, nikdo tam nebyl, ale byli velmi přátelští - také měli jídelní lístek v maďarštině - a vařili velmi chutně. Tam jsme se vrátili ještě jednou a už nás vítali jako staré známé. Byl to velmi dobrý zážitek. Naproti apartmánu, asi 20 metrů od něj, je taverna "Minore". Jídlo tam bylo také chutné, ale majitel byl protivný. Ptali jsme se, jestli můžeme dostat gyros, a on nás skoro sejmout pohledem, co si to myslíme, že to není rychlé občerstvení, a pokud chceme gyros, máme jít jinam, protože je to rybí taverna, tak ať jíme ryby. Pak se urazil a odešel, ale vrátil se a přijal objednávku, ale gyros neměli. Takže tam jsme už nikdy nevkročili. Stojí také za to zajít do Shop in Shop Super Marketu, protože když tam nakoupíte, nabídnou vám nějaký nápoj. Ať už ouzo, likér nebo cokoli jiného.
UbytovanieUbytování se nachází na ideálním místě. Blízko moře. Dá se k němu dostat několika způsoby. Je zde krátká cesta a delší cesta, ale žádná nepřesahuje 200 metrů. Z břehu bazénu i z bazénu samotného je vidět moře. Apartmán je typicky řecký. Jednoduchá, ale pohodlná postel. Základní vybavení v kuchyni. Na to, co bylo potřeba, to stačilo. Nevařili jsme, protože jsme kvůli tomu nepřijeli, ale kdybychom chtěli, myslím, že bychom měli trochu problém. Ubytování má klimatizaci, samozřejmě pokud za ni zaplatím 5 eur denně. Všechno je blízko, na dosah jsou taverny, obchody, kavárny atd.
SlužbyPouze bazén byl pěkně velký a udržovaný v čistotě. I když není mnoho lehátek, je jich dost, protože během dne je moc lidí nepoužívá.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Katarína Kristína U.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Tomáš Novotný
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Apartmán jsme vybrali, protože jsme si chtěli vařit. Bohužel k dispozici nebyla polovina nádobí, tudíž to nebylo možné. Budova je postavena na relativně klidném místě asi 100m od pláže, bohužel se v její těsné blízkosti nachází dětský tábor, který ruší klid a pohodu, za kterou jedete na dovolenou. Také budova sama o sobě je postavena z velmi levného materiálu s tenkými zdmi (slyšíte úplně vše z vedlejších pokojů (nejhorší je tekoucí voda). Nepříjemná je i realizace odjezdu, kdy vás v 10 vyhodí z pokoje a odlet máte v 9 hodin večer (přes den můžete sedět maximálně před budovou, kde paří celé odpoledne slunce)
Apartmán jsme vybrali, protože jsme si chtěli vařit. Bohužel k dispozici nebyla polovina nádobí, tudíž to nebylo možné. Budova je postavena na relativně klidném místě asi 100m od pláže, bohužel se v její těsné blízkosti nachází dětský tábor, který ruší klid a pohodu, za kterou jedete na dovolenou. Také budova sama o sobě je postavena z velmi levného materiálu s tenkými zdmi (slyšíte úplně vše z vedlejších pokojů (nejhorší je tekoucí voda). Nepříjemná je i realizace odjezdu, kdy vás v 10 vyhodí z pokoje a odlet máte v 9 hodin večer (přes den můžete sedět maximálně před budovou, kde paří celé odpoledne slunce)
celkem čistá, na některých místech (u barů) přeplněná, moře je krásně čisté a vstup do něj pozvolný
StravaNedostatečné vybavení k přípravě stravy, tudíž špatná možnost stravování (raději jsme jedli v tavernách)
UbytovanieJedinou světlou stránkou ubytování byla klimatizace v ceně. V koupelně chyběl závěs u sprchy, tudíž byla po sprchování koupelna plná vody. U toalety chybělo prkénko. Kuchyňská linka vypadala nově, avšak vybavení absolutně nevyhovuje potřebě vaření. K dispozici pouze jedna stará rezavá pánev, malý žejdlík na ohřátí vody a množství 300ml, hrnec, ve kterém by se daly uvařit 3 velké slepice (tzn že se absolutně nedal použít), 2 hrnky, 2 skleničky, asi 8 příborových nožů, 4 vidličky, 4 lžíce a jedna čajová lžička. Toť vše. Žádný ostrý nůž na krájení a prkénko na krájení, miska. K potřebě vaření je k dispozici pouze vařič, chyběla mi i třeba varná konvice, která se dá koupit za pár korun. Lednička sice fungovala, ale její hlučnost byla nesnesitelná a v noci rušila při spánku. Postele nesnesitelně tvrdé, nedalo se vůbec spát.
Službyžádné
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Dana Ř.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkový dojem velmi dobrý, byli jsme spokojeni.
Celkový dojem velmi dobrý, byli jsme spokojeni.
Pláž dobře dostupná,čistota nebyla nejlepší, mnoho nedopalků a úlomků větviček, moře skvělé
UbytovanieUbytování dobré, pár drobných závad by chtělo odstranit ( např. prasklá vanička ve sprše), jinak klidná část letoviska nám vyhovovala
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva U.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená byla super
Dovolená byla super
Na pláž jsme to měli kousek,pláž písčitá,moře krásné,teplé a čisté.Lehátka i slunečník na celý den za 3,50Eura,ale patřila k tomu káva podle přání,já si dávala frapé a malá láhev vody,která byla chlazená,takže super.
StravaNa obědy a večeře jsme chodili a byli jsme velmi spokojeni.Např.gyros neměl chybu :-) Ovoce spousty na stánkách a i prodej z auta stačil,výborné sladké hrozny vína,broskve,nektarinky,banány ,vše skvělé kvality.
UbytovanieKlasika,ale úplně stačilo.
SlužbyVe Steliosu žádné služby nebyly,ale naše delegátka Marie se o nás postarala na 1*
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ubytovani vyborne, ale Tsilivi jako takove je preplnene, na kazdem kroku hotely, restaurace, obchody, detske atrakce, z baru se rozleha do vecera hudba.
Ubytovani vyborne, ale Tsilivi jako takove je preplnene, na kazdem kroku hotely, restaurace, obchody, detske atrakce, z baru se rozleha do vecera hudba.
Ubytovani uspokojive. Bohuzel jsme byli ubytovani vedle pokoje, kde si i v zari, kdy neni takove vedro, pousteli na noc klimatizaci a ta celou noc hucela.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Barbora H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Eva Žejdlíková
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pohodové ubytování..jen trošku dal od moře ale příjemná procházka
Pohodové ubytování..jen trošku dal od moře ale příjemná procházka
Pozvolný vstup do moře. Kamínky..je dobré mít boty ldo vody..čisté moře ????lehátka po odchodu lidi dezinfikovaná.
StravaStrava výborná v Řecku.Kdekoliv..
UbytovanieKrásný pokoj velký. Naprostá spokojenost ????
SlužbyPříjemný penzión a srdeční majitelé..Spokojenost ????
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasná dovolená a velká spokojenost se službami. Rozhodně doporučuji!
Úžasná dovolená a velká spokojenost se službami. Rozhodně doporučuji!