Dovolená se nám moc líbila, až na vlny, kdy se nedalo 2 dny v moři koupat. Ještě že je u hotelu bazén. Velice se nám také líbilo loučení se sezonou, kdy celé město žilo, tančilo a jedlo skoro až do rána. Hrála tam i živá hudba. To jsme zažili poprvé a byl to pěkný zážitek.
Pláž Městská pláž je asi 200 metrů od hotelu, moc lidí tam nebylo, ale co se týče čistoty, mohlo by to být lepší. Měli jsme půjčené auto, tak jsme raději navštěvovali menší a romantičtější pláže, kterých je na ostrově několik.
StravaMěli jsme pouze snídani, ale byla velice pestrá, že se neopakoval stále jen sýr a šunka. Bylo i dost zeleniny, jak čerstvé, tak i tepelně upravené, ovoce, pizza a vajíčka na různé způsoby.
UbytovanieHotel je moc hezký, v řeckém stylu - bílá stavba a modré doplňky. Pokoje docela prostorné, dobře vybavená kuchyně. Pokoje, okolí bazénu i jídelna vždy čisté a perfektně uklizené.
SlužbyPersonál velice milý a vstřícný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate