Apartmány Filothei Hodnotenie: 2/5 Grécko, Kréta
Radka F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Radka F.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Martin S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jolanta Lehká
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Hotel čistý příjemný personál ale strava olinkluziv ve vedlejším hotelu amunda což docházení nám nevyhovovalo pláže neudržované na pláži servis s občerstvením špatný zažili jsme zemětřesení a delegátka neprojevila sebemenší zájem o klienty a podání informací k situaci možná by jsme ji museli kontaktovat Hotel amunda pěkný strava dobrá na letišti delegátka což chválím
Hotel čistý příjemný personál ale strava olinkluziv ve vedlejším hotelu amunda což docházení nám nevyhovovalo pláže neudržované na pláži servis s občerstvením špatný zažili jsme zemětřesení a delegátka neprojevila sebemenší zájem o klienty a podání informací k situaci možná by jsme ji museli kontaktovat Hotel amunda pěkný strava dobrá na letišti delegátka což chválím
Nic .moc neupravená servis dovazkou z hotelu
StravaVýborná
UbytovanieStork Clever odpovídá kvalitě 2 není zde jidllo amunda super
SlužbyDobrý
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Katarzyna Makowska
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
OK
OK
Pro mě super :)
StravaOK
UbytovanieOK
SlužbyOK
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veronika W.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Měl jsem se velmi dobře, Kréta se ukázala jako dobrá volba s mnoha možnostmi programů, nádherným přírodním prostředím a chutnými místními jídly. Stojí za to navštívit místa, která turisté méně navštěvují, například chodit do taveren oblíbených mezi místními. Jeden týden bohužel nestačí na prozkoumání celého ostrova, takže je důvod se vrátit! :)
Měl jsem se velmi dobře, Kréta se ukázala jako dobrá volba s mnoha možnostmi programů, nádherným přírodním prostředím a chutnými místními jídly. Stojí za to navštívit místa, která turisté méně navštěvují, například chodit do taveren oblíbených mezi místními. Jeden týden bohužel nestačí na prozkoumání celého ostrova, takže je důvod se vrátit! :)
Před apartmánem, za pobřežní promenádou, se táhla dokonalá písečná pláž. Za 7 eur si zde můžete pronajmout slunečník na celý den se dvěma lehátky. Pláž je udržovaná v čistotě, jedině silné vlnobití kazí zážitek, někdy se do vody ani nedá vstoupit (v takovém případě je vyvěšena červená vlajka). Na druhou stranu autem se snadno dostanete na krásné pláže, na jižní straně ostrova je moře mnohem klidnější.
StravaByla to vlastní strava.
UbytovanieBydlel jsem v suterénním apartmánu, který byl docela prostorný, kromě toho, že matrace byla trochu nepohodlná, bylo vše perfektní. Možná by mohla být kuchyň vybavena trochu lépe.
SlužbyMohu se vyjádřit pouze k úklidu, který nebyl příliš pravidelný, paní přišla uklízet jednou za týden a odpad také odvezla jen jednou. Úklid nezahrnoval čištění koupelny a toalety ani vytírání.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Éva Csima
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše dovolená nebyla „bezstarostná“, protože jsme se do objednaného apartmánu s výhledem na moře nemohli nastěhovat v sobotu, ale až v úterý v poledne. Do té doby jsme dostali pohodlný, ale pod úrovní ulice situovaný apartmán s odkazem na organizační problémy. Na výběr jsme měli: nastěhovat se, nebo sedět na kufrech. Nedělali jsme cirkus, protože jsme nechtěli pokazit dovolenou. Je však zvláštní, že se nikdo nijak nesnažil nás odškodnit, přestože jsme téměř polovinu času netrávili tam, kde jsme si objednali a zaplatili. Krétu mám velmi rád a přesto jsem se dobře bavil, ale do budoucna bych chtěl mít vážnější záruku, že skutečně mohu ihned po příjezdu obsadit objednané ubytování.
Naše dovolená nebyla „bezstarostná“, protože jsme se do objednaného apartmánu s výhledem na moře nemohli nastěhovat v sobotu, ale až v úterý v poledne. Do té doby jsme dostali pohodlný, ale pod úrovní ulice situovaný apartmán s odkazem na organizační problémy. Na výběr jsme měli: nastěhovat se, nebo sedět na kufrech. Nedělali jsme cirkus, protože jsme nechtěli pokazit dovolenou. Je však zvláštní, že se nikdo nijak nesnažil nás odškodnit, přestože jsme téměř polovinu času netrávili tam, kde jsme si objednali a zaplatili. Krétu mám velmi rád a přesto jsem se dobře bavil, ale do budoucna bych chtěl mít vážnější záruku, že skutečně mohu ihned po příjezdu obsadit objednané ubytování.
Pobřeží je několik kilometrů dlouhé, písčité, voda je křišťálově čistá a pozvolna se prohlubuje. Slunečníky a lehátka jsou k pronájmu. Bary a taverny přímo na pobřeží nejsou, jsou pouze na druhé straně silnice.
StravaStravu jsme nepožadovali. Okolí je plné lepších a lepších taveren a supermarketů, každý se mohl dokonale postarat o své potřeby.
UbytovanieUbytování se nachází vedle rušné přímořské silnice, která je frekventovaná i v září, a proto je zde "trochu" hlučno. Krásný výhled z terasy nás však to kompenzoval. Apartmány jsou malé, ale vyhovují účelu. Kuchyňský kout je vybaven velmi základně, ale je vhodný pro přípravu kávy a čaje.
SlužbyBydleli jsme v apartmánu, služba zahrnovala výměnu ručníků a vynášení odpadků každé 2 dny.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petra B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojnost
Spokojnost
V blizkosti hotela plaz plna, chodili sme na Olympic beach bola par min.chodze a bol tam omnoho lepsi klud
StravaOproti hotela je Lidl co bolo plus, strava v meste v pohode.Na konci mesta je rest. MOLOS ale tu neodporucam, neboli sme spokojny. V strede mesta je lepsie
UbytovanieIzba trochu mensia ale stacila, balkon fajn, bez uterakov ale to my nevadilo,radsej mam svoje:-)
Majitelia starsi man.par prijemny
Richard K.
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Snad jediná větší chyba a neprofesionalita CK se týkala odjezdu do Řecka. Vaší pracovnicí nám bylo sděleno, že odjezd je pouze z Bratislavy. Poté co jsme se tam v průběhu noci přesunuli a počkali do 6.00 na čas odjezdu přijel autobus a řidič nám řekl, že jel z Brna skoro prázdný. Bylo by lépe, kdyby se podobné situace neopakovaly pro lepší pohodlí a spokojenost vašich zákazníků.Budu rád za zpětnou vazbu, jestli byla chyba na straně CK nebo CA. Předem děkuji.
Snad jediná větší chyba a neprofesionalita CK se týkala odjezdu do Řecka. Vaší pracovnicí nám bylo sděleno, že odjezd je pouze z Bratislavy. Poté co jsme se tam v průběhu noci přesunuli a počkali do 6.00 na čas odjezdu přijel autobus a řidič nám řekl, že jel z Brna skoro prázdný. Bylo by lépe, kdyby se podobné situace neopakovaly pro lepší pohodlí a spokojenost vašich zákazníků.Budu rád za zpětnou vazbu, jestli byla chyba na straně CK nebo CA. Předem děkuji.
Pláž relativně čistá, jen občas připlouvaly nějaké rostliny, jen v moři nadprůměrné množství medúz.
StravaVařili jsme si sami a suroviny, zvláště zelenina byly velice kvalitní i levnější než v ČR
UbytovanieSpokojenost - kvalita ubytování a ochota personálu naprosto odpovídala ceně.
SlužbySpokojenost.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
LÁSZLÓNÉ VASKEBA
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S vším jsme byli naprosto spokojeni.
S vším jsme byli naprosto spokojeni.
Moře bylo možné dosáhnout 15 minutovou chůzí, a bylo vždy čisté a upravené.
StravaNa stravu si nemůžeme stěžovat. Splnila všechny požadavky.
UbytovanieVelikost pokoje byla vhodná pro letní dovolenou. Kvalita čistoty byla bezchybná.
SlužbyNaše požadavky byly splněny beze zbytku a co nejrychleji, a to vše laskavě, s úsměvem a zdvořile.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Éva W.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi pěkné, ale je třeba jít pěšky do kopce, nedoporučujeme pro starší osoby!
Velmi pěkné, ale je třeba jít pěšky do kopce, nedoporučujeme pro starší osoby!
Je to velmi daleko, po klikaté a stoupající cestě! Pobřeží je pokryté drobnými oblázky a pískem. Koupání je doporučeno i s dětmi, protože moře se pomalu prohlubuje. Pobřeží je dobře vybavené vším potřebným!
StravaByli jsme v apartmánu, je to samoobslužné, ale mají také restauraci, kde jsou porce hojná a majitelé jsou velmi milí!
UbytovaniePokoj je čistý, uklizený, úklid probíhá každý den. Koupelna je nesmírně nepohodlná, nedoporučujeme ji lidem s větší postavou!
SlužbyBazén a lehátka jsou skvělé, kvalitní.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 426 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
MONIKA B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2022 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
typický řecký hotel; pokud jedete s přístupem, že je to ubytovací základna, je to v pořádku
typický řecký hotel; pokud jedete s přístupem, že je to ubytovací základna, je to v pořádku
pár minut chůze po promenádě plné barů, obchodů a restaurací
Ubytovaniepokoje jsou skromné, ale vše v nich bylo a fungovalo ok: lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a dokonce i toustovač :) velké plus za to, že na pokoji bylo celý den chládek i bez klimatizace, mínus za čistotu - bílé dlaždice na podlaha vyžaduje každodenní mytí, my jsme byli uklízeni pouze jednou týdně
Službypersonál milý, diskrétní, velmi pěkný a čistý bazén, okolí za hotelem velmi zanedbané a plné odpadků, bylo to nápadné, v resortu velmi málo lidí, takže pohoda
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
LUKÁŠ ŠIMON
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Z požadované foto viz katalog by chtělo více aktualizovat studia jelikož dosti více je tento rezolt v pólo rozpadlem stavu a dosti tarostly jak ale které studia Asi nejlépe je dojem na bazén jinak nic více.
Z požadované foto viz katalog by chtělo více aktualizovat studia jelikož dosti více je tento rezolt v pólo rozpadlem stavu a dosti tarostly jak ale které studia Asi nejlépe je dojem na bazén jinak nic více.
Přístup dobrý pozvolny pláž ucházející.Travil jsem spíše dále pláže které nejsou součástí komleksu cca5km a dále.
StravaZadna
UbytovaniePrůměrné mohlo to být lepší.
SlužbyPrůměrný.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr Žižka
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pobyt pro nenaročné
Pobyt pro nenaročné
Plaž byla 3 km jezdili jsme autobusem na ostatni plaže
StravaStravovali jsme se sami
UbytovanieOdpovidalo ceně
SlužbyObětavy a hodny majitel
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Agnieszka Samborska
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nedoporučuji firmu
Nedoporučuji firmu
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Klidná dovolená
Klidná dovolená
Sice procházkou,ale příjemnou. Pláž čistá.
StravaNám chutnalo. Ovoce bylo méně, ale zeleninové saláty byly super.
UbytovanieOdpovídá popisu
SlužbySpokojeni
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Irena B.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Spokojenost
Spokojenost
krásná pláž písečná
Stravavýborná strava
Ubytovaniepěkné
Službywifi a perfektní personál
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Eva K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená splnila očekávání - odpočinek, sluníčko, moře, menší množství lidí než vsezóně.
S ohledem na to, že jsme kupovali na last minute mohu konstatovat, že takto odpovídala cena kvalitě. Za standardní cenu je to vůči nabízeným službám drahé.
Bydleli jsme v hotelu Joanna s tím, že jsme mohli využívat služby i hotelu Summertime (blíže k centru).
Dovolená splnila očekávání - odpočinek, sluníčko, moře, menší množství lidí než vsezóně.
S ohledem na to, že jsme kupovali na last minute mohu konstatovat, že takto odpovídala cena kvalitě. Za standardní cenu je to vůči nabízeným službám drahé.
Bydleli jsme v hotelu Joanna s tím, že jsme mohli využívat služby i hotelu Summertime (blíže k centru).
Nejbližší pláž Apotripiti cca 850 m od našeho hotelu, je malá pláž se dvěma řadami lehátek a možností půjčení šlapadel a kánoí. Voda je zde většinou nízká - dá se zde chodit dost daleko do moře (podél bójek vedle koridoru pro výjezd šlapadel je větší hloubka).
Voda je zde trochu více kalnější než jinde, což je způsobeno velkým množstvím jílu (když jste již dále od břehu - cca v úrovni ostrůvku co vyčnívá z moře, tak je voda již čistá).
Jelikož jsme zde byli na konci sezóny, tak tato pláž byla obsazena jen z poloviny, takže to bylo příjemné - dostatek místa v moři. Na pláži není kromě placených lehátek a slunečníku (a půjčovny lodiček) již nic k dispozici.
V moři se nacházejí rybičky, které koušou v případě, že jen stojíte a nehýbete se (vybírají si především bolavá místa - odřeniny).
Celkově se jednalo o nejlepší pláž v okolí.
Další pláž Canal d´amoure je velice úzká malá plážička. Momentálně byly na břehu vytahané řasy a chaluhy, které tam "hnili na hromadě", takže celkový dojem nic moc. Jindy možná lepší. Chodí se tam podívat řada turistů.
Nejvzdálenější hlavní pláž - zanechala na mě nejhorší dojem. Opět plno vytahaných řas a chaluh téměř po celé délce pláže (museli se přejít při vstupu do moře). Tato hlavní pláž je velice dlouhá, je tedy možné, že dále již byla pláž hezčí, ale s ohledem ke vzdálenosti této pláže od našeho hotelu jsme to již nezkoumali.
Strava byla průměrná, s ohledem na to, že byla na hotel Joanna dovážena s hlavního hotelu Summertime byl jednak menší výběr, tak některé jídlo bylo již staršího data (to co měli na Summertime jeden den, bylo dovezeno k nám na hotel Joanna druhý den).
Snídaně:
každý den stejná možnost volby z: volské oko, vajíčko natvrdo, smažená slanina, párky, fazole v rajčatové omáčce, salám, sýr, olivy, jam, med, okurky, rajčata, křupinky, jogurt, pečivo, buchta.
Obědy a večeře:
Výběr z různých jídel - většinou 2 druhy mas, ryba, velké množství příloh - hranolky, těstoviny, rýže, brambory. Dále byla k dispozici zelenina a ovoce (většinou jen jeden druh - byl buď meloun nebo jablko), zákusky také jeden druh k jídlu většinou kus želatiny, pudinku, nebo pěny (jako v indiánku).
Hotelový pokoj byl vybaven starším nábytkem a to vč. kuchyňky (byla pouze varná konvice a lednička, nepřipojená el. plotýnka a z nádobí pouze 1 hrnek) a balkonu.
S ohledem na konec sezony již byly deky na pokoji dosti špinavé.
Malá koupelná se sprchou, wc a umyvadlem.
V rámci nabízených služeb cestovní kanceláře měla fungovat i kyvadlová doprava směrem k centru (až na autobusovou zastávku cca 2 Km od hotelu - kousek od hlavní pláže). Tato doprava nejdříve nefungovala (auto v servisu), následně již v provozu, ale jezdilo celkově 3x za den (v 10:00; 13:50; 21:00) kdy přijelo auto, které mohlo vzít celé 4 cestující. (využili jsme akorát poslední den, kdy pršelo a svezlo nás s kufry k hotelu Summertime, kde jsme mohli využívat služby all inclusive.
Uklízečky chodili uklízet každý den (kromě neděle). Na začátku dokonce i ustlali postel, vymetli pokoj. Na konci týdne již vynášeli pouze odpadkový koš.
Měli v půlce pobytu vyměnit ručníky a převléct postele, to se však nestalo (špinavý ručník zahozeny na zemi pouze odnesli, ale nový již neposkytly po celý zbytek pobytu).
Hotel měl zajišťovat i službu all inclusive, která byla provozována, ale poslední den byla poskytnuta pouze snídaně, na další jídla jsme již museli využívat hlavní hotel Summertime vzdálen cca 850 m od našeho hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Radka Bodnárová
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená super. Krásné, čisté ubytování, kousek od moře, pláž čistá, ochotný personál, co se týče lehátek a slunečníků, při zakoupení nápoje či nějakého pokrmu, jste nemuseli platit žádný poplatek za slunečník a lehátka. Krásné moře, velmi pozvolný vstup do moře, hlavně super pro menší děti. Poblíž pláže řeka, kterou jste si mohli za přítomnosti průvodce sjet na kajacích, velmi doporučuji, krásný zážitek. Několik km od vesničky, kde jsme byli ubytovaní je větší město Parga, kam můžete za zábavou a nákupy, vodní sporty. Celkově shrnuto- super!
Dovolená super. Krásné, čisté ubytování, kousek od moře, pláž čistá, ochotný personál, co se týče lehátek a slunečníků, při zakoupení nápoje či nějakého pokrmu, jste nemuseli platit žádný poplatek za slunečník a lehátka. Krásné moře, velmi pozvolný vstup do moře, hlavně super pro menší děti. Poblíž pláže řeka, kterou jste si mohli za přítomnosti průvodce sjet na kajacích, velmi doporučuji, krásný zážitek. Několik km od vesničky, kde jsme byli ubytovaní je větší město Parga, kam můžete za zábavou a nákupy, vodní sporty. Celkově shrnuto- super!
K pláži max. 200m, pláž super, písčitá, čistá, lidí tak akorát, nebylo přelidněno, velmi pozvolný vstup do moře, moře čisté, obsluha u slunečníku super, nabízela nápoje a jídlo, které po chvilce přinesli, bez přirážky za donášku, stejné, jak cena v restauraci a navíc jste pak nemuseli platit za lehátka a slunečník.
StravaStravovali jsme se sami. Možnost stravování přímo na pláži, donese Vám dle menu přímo z restaurace zaměstnanec, co má na starost slunečníky s lehátky.
UbytovanieSpokojeni. Ze začátku byl majitel hotelu trochu nepříjemný, později super spolupráce. Čisté, jednoduše zařízená studia. Ubytovali nás téměř během chvilky po příjezdu ke studiím.
SlužbyBěhem 8 denního pobytu nám každý den vynášeli odpadky a 1x za pobyt úklid včetně čistého povlečení. Čistá, jednoduše zařízená studia.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Irena S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do studia Elva jezdím pravidelně i několikrát během léta, jsem naprosto spokojená
Do studia Elva jezdím pravidelně i několikrát během léta, jsem naprosto spokojená
pláž v blízkosti ubytování cca 60metrů, pláž udržovaná čistá již po několikáté oceněna modrou vlajkou, jako zajímavost bych uvedla elektrický pás pro spouštění handicapovaných do moře, široký chodník s dřeveného materialu že i vozíčkář si muže užít moře, samozřejmostí je i toaleta pro tyto klienty...
jezdím jsem často a jsem nadmíru spokojená
vlastní, kuchyňka má základní vybavení pro přípravu jídla , případně kávy čaje,
Ubytovaniečisté vkusné, paní majitelka je tam každý den stará se pečlivě o spokojenost svých ubytovaných klientů
Službyuklid se provaí pravidelně, ručníky jsou součástí , povlečení se mění pravidelně...
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nejlepší na celé dovolené byla strava. Travnatá pláž u hotelu super, pláže přímo u moře nesnesitelné. Na pokoji byla jenom jedna zásuvka.
Nejlepší na celé dovolené byla strava. Travnatá pláž u hotelu super, pláže přímo u moře nesnesitelné. Na pokoji byla jenom jedna zásuvka.
Margita H.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Veľmi vydarená dovolenka, spokojnosť.
Veľmi vydarená dovolenka, spokojnosť.
K moru bolo blízko, more bolo krásne čisté, len 2 dní boli vlny a nedalo sa kúpať, len pri bazéne, vynahradili to drinky.
StravaStrava výborná, veľký výber, veľa zeleniny a ovocia, koláčov, zmrzliny a samozrejme pitný režim.
UbytovanieNa dvojhviezdičkový hotel spokojnosť, izbu sme mali do dvora, bol kľud.
SlužbySlužby hotela boli dobré, hlavne pool bar pri bazéne a príjemná česká barmanka.
František B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
celkove velmi spokojeny
celkove velmi spokojeny
koupani je velmi prijemne po cele delce pobrezi od Agia Anna az po Mikri Vigla
je potreba zminit ze na ostrove je krome koupani i spousta mist k navsiveni (bazilika Panagia Drosiani, Dyonisuv chram a muzeum, Demeterin chram, rozbite kouroi na ceste z mramorovych dolu, jeskyne na hore Zas a mohl bych pokracovat...
v okoli Agia Anna a Plaka se clovek naji skvele vicemene v jakekoli taverne. ridke vyjimky se poznaji snadno, protoze je v nich vecer prazdno
ceny jsou na ostrove nastesti zatim nizsi nez na nekterych sousednich (divam se na tebe Mykonosi)
majitele hotelu velice mili a ochotni, pokud jsem na neco nekde cekal udelali mi frappe nebo nalili dzus, drobne problemy okamzite resili.
kazdy den ciste prosteradlo, kazdy druhy den ciste rucniky a koupelnova predlozka
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Libor Kubina
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
moc spokojen, mohu doporučit jako jednodušší ubytování, v klidném místě, čisté a s ideální polohou k moři i hlavnímu městu
moc spokojen, mohu doporučit jako jednodušší ubytování, v klidném místě, čisté a s ideální polohou k moři i hlavnímu městu
pláž do 100 m od ubytování, čisté, lehátka se slunečníky, možnost popojít i na pláž u skal, popř. na jinou, klidnější část pláže se slunečníky, která nebyla hned před restaurací
pláže i pro naturisty
stravovali jsme se mimo, nepřeberné množství možností se najíst v tavernách okolo, dle chuti a libosti
100 m od ubytování obchod
množství příjemných kaváren a barů v okolí
Ubytování v menším zařízení s domácí atmosférou, jeden menší pokoj s postelí a balkónkem, kuchyňský koutek, sociálka, čisté, denně uklízený, obden čisté prádlo
Službyúklid, možnost si nechat vyprat, parkování auta u studia
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ema Dvořáková
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Středisko Stalida-moc pěkné,krásná pláž i okolí,služby na pláži perfektní. Delegát Aron velmi příjemný.Výlet do Knososu nádherný,průvodkyně Marie v Knososu velmi milá,její výklad byl dokonalý.
Středisko Stalida-moc pěkné,krásná pláž i okolí,služby na pláži perfektní. Delegát Aron velmi příjemný.Výlet do Knososu nádherný,průvodkyně Marie v Knososu velmi milá,její výklad byl dokonalý.
Pláž nádherná,služby na pláži výborné, vše udržované,voda čisťounká.
StravaStrava průměrná,ale v každém případě dostatek a vždy se dalo vybrat.
UbytovanieUbytování velmi špatné, byli jsme v přízemí na pokoji č.8, klimatizace nebyla namontovaná,takže se nedala za poplatek(jak bylo uvedeno) doplatit,ono by stačilo pořádně větrat(byl větřík), ale vzhledem k tomu,že teráska se dala jednoduše přeskočit z venku,tak nebylo možné nechat otevřené. Také bylo napsané,že je to v klidné uličce,ale pár metrů od okna byla každou noc diskotéka do čtyř do rána.
SlužbyStudio Filothei neoplývalo zrovna čistotou, mimo lůžka a ručníků-to bylo v pořádku. Vybavenost kuchyňského koutu mizerná, 1x lžíce,skleničky žádné, hrnce zašlé,připálené. pokoj plný komárů.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Olga Vojtášková
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi