Příjemná dovolená, výborná organizace ze strany cestovní kanceláře a její partnerské kanceláře. Vhodné pro ty, kteří upřednostní hodně Čechů na pláži i v restauracích a to, že se česky domluví (pro nás to bylo trošku moc, ale věděly jsme, do čeho jdeme). Ubytování není největší luxus, ale je čisté a navíc se tam jde člověk jen vyspat.
PlážPláž čistá, obsluha fungující, lehátka za konzumaci. Pozvolný vstup, moře osvěžující, krásný výhled na Olympské pohoří.
StravaSnídaně jsme měli na pláži v baru Tresor. Každý den byla snídaně stejná, poměrně chudá, měnil se jen způsob přípravy vajec (omeleta, na tvrdo, míchaná...). Žádný výběr, ale dostačující. Večeře jsme měli možnost jíst na pěti místech, nejlepší byl pro nás fast food (s nabídkou fast foodu i taverenských jídelú Woodys. Obsluha měla večer opravdu co dělat, přesto se neustále usmívali, vše perfektně zmákli. Šéf nás dokonce i pozval na pivo (Mythos stojí za to vyzkoušet, je prý z českého chmele a ohodnoceno jako druhé nej na světě - po českém pivě :) Super bylo, že jsme mohly jíst oběd i přímo na pláži a večer pak ve městě.
UbytovaniePokoje byly čisté, vybavené. Vhodné i pro ty, kteří by si chtěli vařit (ale vyplatí se chodit se najíst, je to levné, hodně se najíte a ochutnáte skvělou řeckou kuchyni). Super je, že pokoje mají terasu či balkon, klimatizaci. Vše naprosto v pořádku, jednoduché ale čisté a praktické zařízení.
SlužbyUbytování nabízelo možnost grilování v zahradě. Nevyužily jsme.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate