PlážVolná přímo pod hotelem, jen ne moc čistá, ale u hotelu Palm Beach čistá se sprchou a WC.
StravaTa jediná bez problémů,jelikož jsme se stravovali v jiném hotelu (Palm Beach).
Na snídani i na večeři velký výběr teplých i studených jídel, ovoce, zeleniny , pečiva... k večeři také zmrzlina.
A hlavně milá obsluha.
UbytovanieJediný první den se k nám majitelé chovali slušně, dokonce nám pan majitel ukázal,ať si pustíme rádio, které nám ale hned druhý den vypnul.
Napíši úplně vše, i když jinde bych skoro vše odpustila.
Cestovka uvádí plně vybavenou kuchyň, ale je tam pouze lednice, žádný sporák(jako na obrázku,ale s polopenzí to bylo jedno), rozbitá varná konvice(kterou nám vyměnili za pidikonvičku asi na 1/2 l,nefunkční digestoř, špinavý dřez, 3 minisklenky, 3 minihrnky, 3 lžičky,1 nůž. Mimochodem vše špinavé.
Jedna 1m skříňka pro 4 lidi s nedovírajícími dveřmi.
Pro maličkou jsme dostali, starou špinavou cestovní postýlku, která byla určená pro nejmenší, takže žádný klidný spánek, protože z ní malá v pohodě vylezla.
Já měla ještě tu smůlu, že jsem měla starou rozbitou matraci, takže každé ráno bolest zad.
Koupelna mini asi 1 x 2,5 m. U sprchového koutu žádný závěs, takže všude voda, která ani kanálkem neodtékala, protože neměl sklon.
Ani žádný mop nebo hadr, takže to bylo první, co jsem si šla koupit.
Když přijeli noví hosté, kteří využili klimatizaci, zjistili jsme, že dělá hrozný hluk a vytéká z ní voda, kterou chytají do PET lahví a z těch to potom vytéká na chodbičku, přes kterou my jsme museli chodit. Noví hosté neměli ani balkón, takže židle se stolkem a sušák na prádlo měli také na chodbě, kde už se nedalo skoro projít, zvlášť s kočárkem a naštěstí jsme si ani nic nezlomili z té vody na klouzající dlažbě.
Jinak: klimatizace 4 eura/den
trezor 1 euro/den
slunečník+2 lehátka 4 eura/den
SlužbyPeklo začalo druhý den, protože se mládež šla koupat do bazénu, kde měly být lehátka a slunečníky zdarma (podle cestovky), ale pán přišel, že koupání v bazénu je zdarma,ale lehátka se slunečníkem jsou za 4 eura. Jenže ty mi jsme nepotřebovali a ani dalších 5 hostů, tak pán večer všechna lehátka složil a vzteky s nimi házel, že to muselo být slyšet kilometry daleko. Další dny rozložil 2 páry, a vždy mu jeho asi 10-letá dcera žalovala, jestli je náhodou někdo nepoužil.
Druhý den byly najednou na dveřích změněny instrukce ohledně pobytu a také jsme měli izolepou přelepené pojistky, asi aby jsme tam něco nevykoukali.
Čtvrtý den jsem si sama zametla, protože jsem dole ve vestibulu našla koště a už jsem v té špíně nechtěla být.
V poledne, když jsme s maličkou odpočívali, tak tam paní vtrhla a dalo by se říct, že nám vynadala, co tam děláme, že je uklízecí den, a když jsem se zeptala, jestli tedy vymění alespoň ručníky, tak ne, prý až zítra.(5. den a pak nepochopitelně 8. den večer-9. den jsme odjížděli).
Koš jsme si vynášeli také sami- ona 2x.
Dále paní jednou křičela na dceru když jsme šli z pláže, že má (trošku) písku u kotníků.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate