Elektra Hodnotenie: 2/5 Grécko, Peloponéz, Tolo
Ildikó S.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Podruhé jsme jeli do Tola. Byly to krásné 2 týdny, vrátíme se ještě.
Podruhé jsme jeli do Tola. Byly to krásné 2 týdny, vrátíme se ještě.
Část je vzdálena méně než 1 minutu pěšky, po celé délce je volná pláž. Slunečníky a lehátka jsou různorodé, někde je nutná konzumace nebo je možné je používat za 8 eur denně. Voda je křišťálově čistá, pozvolna se prohlubuje, ideální i pro děti. U nohou plavou ryby. Nádhera.
StravaSnídaně byla dost jednotvárná. Dva týdny byla jen šunka, žádné jiné uzeniny. Navíc několik dní nebyla žádná zelenina. Později se to zlepšilo. (Paprika, rajče, okurka, salát)
UbytovaniePokoj byl uklizený, čistý, denně uklízeno. Lednička v našem pokoji byla poměrně malá, u jiných byla větší. To nebyl problém, ale k našemu překvapení měla mrazák. Na druhou stranu nebyla k dispozici fén. Bylo to přesně naopak, než jsme četli v popisu ubytování. Celkově jsme spokojeni.
SlužbyByla uvedena prádelna a fén na vlasy, ale ve skutečnosti tam nebyly. Prádelna se nachází o jednu ulici dál. Byli jsme blízko pláže, měli jsme pokoj s výhledem na ulici. Pro ty, kteří měli pokoj s výhledem na ulici, byl ale popelářský vůz velmi hlučný mezi 6:00 a 7:15 ráno.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Júlia L.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Naše autobusová cesta byla díky řidičům pořadatele velmi nepříjemná. Nevychovaní, unavení řidiči, kteří jezdí 48 hodin tam a zpět ve dvou, se snaží zkrátit dobu jízdy tím, že zastavují na zdravotní přestávku jen každé 4-5 hodiny, a to jen na 20 minut?????? Pokoj je malý, ale normální, ideální pro 2 osoby, jeho umístění je velmi dobré.
Naše autobusová cesta byla díky řidičům pořadatele velmi nepříjemná. Nevychovaní, unavení řidiči, kteří jezdí 48 hodin tam a zpět ve dvou, se snaží zkrátit dobu jízdy tím, že zastavují na zdravotní přestávku jen každé 4-5 hodiny, a to jen na 20 minut?????? Pokoj je malý, ale normální, ideální pro 2 osoby, jeho umístění je velmi dobré.
Poloha ubytování je velmi dobrá, blízko moře a centra, asi 50 metrů. Pláž není přeplněná, voda je čistá, ale pláž je poměrně úzká, protože místní zde stavěli velmi blízko.
StravaSnídaně není příliš bohatá, ale je ideální, aby s ní ráno nebylo třeba se zabývat :)
UbytovanieUbytování je čisté a uklizené. Pokoj je malý, ale vhodný pro 2 osoby, poměr cena-výkon je dobrý.
SlužbyBazén naproti je díky rodinnému podniku k dispozici :)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate



























