Apartmány Roussos Hodnotenie: 2/5 Grécko, Kréta
Vítězslav H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Vítězslav H.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslav N.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
V polovině zájezdu vypukl požár na okolních kopcích, cca 2 km od hotelu. Dokud foukal vítr od moře, měli jsme spíš jen zpestření s pohledem na perfektní práci hasičů v letadlech a helikoptérách. Když se vítr obrátil, nebyl zápach spáleniště úplně příjemný. Celkově odpovídala cena nabídnutým službám.
V polovině zájezdu vypukl požár na okolních kopcích, cca 2 km od hotelu. Dokud foukal vítr od moře, měli jsme spíš jen zpestření s pohledem na perfektní práci hasičů v letadlech a helikoptérách. Když se vítr obrátil, nebyl zápach spáleniště úplně příjemný. Celkově odpovídala cena nabídnutým službám.
Nejbližší pláž v Limni Keri byla oblázková. Bez bot do vody byl vstup do i z moře malým utrpením. Písčité pláže jsou dostupné jen po zapůjčení vozidla.
StravaMěli jsme ubytování s vlastní stravou. Něco z domova, něco z okolních obchůdků. V tavernách jsme ochutnali několik místních specialit a téměř vždy jsme si pochutnali.
UbytovanieUbytování bylo příjemné. Druhé patro bez výtahu bylo vykoupeno krásným výhledem jak na moře, tak na okolní kopce. Příjemný personál a majitelé penzionu.
SlužbyKaždodenní úklid, včetně vysypání "WC binu". Dvakrát týdně výměna ložního prádla a ručníků.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Zdena Gaarová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Rodinný podnik velmi příjemný, nádherná zahrada, blízko do obchodů i na pláž
Rodinný podnik velmi příjemný, nádherná zahrada, blízko do obchodů i na pláž
Pláž se stromy a oblázky, písek, lehátka za 8 euro na celý den, voda čistá, u břehu prohřátá, pro děti ideální, zaplavat si člověk musel jít dál od břehu, na výletě jsme viděli želvu karetu
StravaStravování v místních tavernách, senzační řecká kuchyně kolem 8 euro za oběd
UbytovanieČisto, sítě v oknech, pěkná terasa, televize s českým programem očko
SlužbyPříjemný rodinný podnik
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jana V.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolená jako taková se mi opravdu moc líbila. Jen kdyby tu cestoval někdo, kdo vůbec neumí anglicky, asi by to nedal. Výlet lodí, který jsem si u delegátky zaplatila byl bez ní a komentován jen anglicky. Nevyzvedl mě autobus ten který měl, ale nějaký jiný a na letiště to stejné - vždy jsem dostala od delegátky sms a ve skutečnosti bylo vše jinak - což mě nerozhodilo. Brala jsem to jako zpestření :-)
Dovolená jako taková se mi opravdu moc líbila. Jen kdyby tu cestoval někdo, kdo vůbec neumí anglicky, asi by to nedal. Výlet lodí, který jsem si u delegátky zaplatila byl bez ní a komentován jen anglicky. Nevyzvedl mě autobus ten který měl, ale nějaký jiný a na letiště to stejné - vždy jsem dostala od delegátky sms a ve skutečnosti bylo vše jinak - což mě nerozhodilo. Brala jsem to jako zpestření :-)
Pláž sice nebyla na klidném místě, protože destinace byla Rhodos - town - čili téměř centrum města a přístav. Kousek od hotelu a bez slunečníků. Nejsem zrovna plážový povaleč - mě to stačilo a voda byla krásně čistá - písečná a částečně s oblázky.
StravaOchutnala jsem nejvíce ryby, jak jinak - jen potatos měly být brambory, ale tady to byly hranolky. Tak jsem na výletu do Marmarisu měla i vařený brambor - vysvětlila jsem jim, že nechci hranolky - tak se kuchař přišel zeptat, co to chci. A výsledek byl vařený brambor s grilovaným lososem. Majitel restaurace mě ptal, jestli je to to, co jsem chtěla. Ano a tak jsem naučila Turky vařit brambory :-)
UbytovanieMěla jsem jednolůžkový pokoj a v popise cestovní kanceláře měl být každý pokoj s balkonem nebo terasou - jen ten můj nebyl! Byl to ovšem rodinný hotel a po uvolnění jiného pokoje jsem za 3 dny dostala pokoj s balkonem a bez příplatku, jak mi bylo slíbeno. Velice milí a vstřícní lidé - cokoliv budu potřebovat, mám se prý na ně obrátit. A také to tak bylo.
SlužbyCelkový dojem byl opravdu pozitivní, jak jsem se už zmínila.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
od 373 € za os.
Lenka Čapková
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vila Chrisoula je menší, příjemný pension rodinného typu. Moře je v bezprostřední blízkosti. Pláž je čistá, vstup do vody méně vhodný pro malé děti, voda v moři čistá. Kladně hodnotíme čistý bazén přímo u penzionu.
Vila Chrisoula je menší, příjemný pension rodinného typu. Moře je v bezprostřední blízkosti. Pláž je čistá, vstup do vody méně vhodný pro malé děti, voda v moři čistá. Kladně hodnotíme čistý bazén přímo u penzionu.
Pláž byla čistá, nepřeplněná - pohoda.
StravaPolopense v restauraci Paradise se nám vůbec nelíbila, jídelní lístek byl pro účely polopense zredukován a tím za deset dnů pobytu se jídla zákonitě opakovala. Z ryb nebyl vůbec žádný výber - na jídelníčku byly pouze sardinky na rožni. Z jídelníčku byl docela problém vybrat vhodná jídla pro děti.
UbytovanieStudio pro tři lidi se čtvrtou dětskou přistýlkou menší, ale dostačující. Chybí důrazné upozornění na výskyt komárů - v oknech i balkónových dvěřích nejsou sítě.
SlužbySe službami pensionu jsme byly naprosto spokojeni.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Hana R.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Adéla N.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Věra P.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
ROMANA B.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dojmy máme jen ty nejlepší, organizace skvělá, bydlení jednoduché, ale podle našich představ
Dojmy máme jen ty nejlepší, organizace skvělá, bydlení jednoduché, ale podle našich představ
pláš za domem, čistá, příjemný vstup do moře, dalších několik pláží v dosahu 10min chůze - naprostá spokojenost, každý si mohl vybrat co se mu líbilo, lidí málo...
Stravazajišťovali jsme si sami
Ubytovaniepokoj menší, ale pro 2 osoby plně dostačující, výhled z terasy do nerušné ulice také nevadil, majitel příjemný
Službypůjčení auta - vyřízeno v pořádku dle požadavků, zástupce půjčovny sice dorazil se zpožděním, ale v Řecku je to běžné, takže spokojenost
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milena M.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Velmi příjemné městečko. Z míst, která jsme na Korfu viděli se mi líbilo nejvíc. Klid, krásné pláže, čisté moře.
Velmi příjemné městečko. Z míst, která jsme na Korfu viděli se mi líbilo nejvíc. Klid, krásné pláže, čisté moře.
Oblázky, placená místa i možnost jen tak hodit deku. Převlékárny sice ano, ale nemožně položené. Celkový dojem velmi příjemný.
StravaBeze stravy.
UbytovaniePokoj byl perfektně vybaven. Kdyby byla možnost připlatit si výhled na moře byla by to špička. Ubytování do ulice není to nejlepší a už vůbec ne pro lidi, kteří bydleli v přízemí. Poněkud nepříjemně mě překvapilo, že nám majitelé nevyčlenili na den odjezdu jeden společný pokoj pro uložení kufrů a možnost toalety a sprchy. Musela jsem si zaplatit.
SlužbyBeze služeb.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Tereza Droppová
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Asi nejslabší dovolená, na které jsme s přítelem kdy byli. Nakonec jsme si to ale užili. Zachránily to hlavně výlety lodí, které jsme si zakoupili až na ostrově a naše dobrodružná povoha.
Asi nejslabší dovolená, na které jsme s přítelem kdy byli. Nakonec jsme si to ale užili. Zachránily to hlavně výlety lodí, které jsme si zakoupili až na ostrově a naše dobrodružná povoha.
Písečná pláž s velmi pozvolných vstupem do moře je hlavně vhodná pro starší lidi a rodiny s malými dětmi. Nám mladším nevyhovovala - žádné vlny, 50m od břehu voda stále do půlky stehen, nevhodná pro šnorchlování. Pláž byla také na můj vkus hodně úzká - dvě řady lehátek ji zcela zaplnilo a na deku či ručník už nebylo místo. My se ale nebojíme trochu zkoumat okolí, a tak jsme si našli směrem k oblasti Xigia cca 5km (1:20hod. jedna cesta) vzdálenou oblázkovou pláž (dlouhá byla asi 400m) s menšími skalami ve vodě, kde jsme byli naprosto sami!!! Jen občas na druhý konec připlula nějaká loďka...paráda (viz. foto)!!! Určitě si nenechejte ujít výlet lodí na pláž Navagio - nádherná voda, písek, skály...úžasný zážitek!
StravaStravu jsme si zajišťovali vlastní. Asi 30m od hotelu je velký supermarket, kde se dá koupit cokoliv. Vedle hotelu bylo hladové okno, kde dělali opravdu výborný kebab a pitu! V blízkosti plno restaurací, skvělé jídlo.
UbytovanieNebyla jsem spokojená. Opravdu malinkatý pokoj vybavený pouze postelemi, stolkem, zrcadlem a vestavěnou skříní. Stůl s židlemi byl pouze na balkónku. Koupelna opět extra maličká, zcela chyběl sprchový závěs, takže voda byla po celé podlaze. Vybavení kuchyně nám stačilo pouze proto, že jsme zcela nenároční co se týká vaření (jar, houbičku a utěrku s sebou). Nejlepší bylo, že jsme měli pokoj v přízemí a nešly nám zcela zavřít balkonové dveře - kdokoliv se nám tam lehce během pobytu mohl dostat, dveře při vetším větru v noci stále klapaly...Po nahlášení této závady přišel opravář, polomcoval s klikou od dveří a se slovy "It's problem" odešel a už jsme ho nikdy neviděli. Doporučuji špunty do uší na noc, hotel je mezi dvěma cestami, kdy do brzkých ranních hodin jezdí auta, motorky a hlavně koňské povozy s rolničkama...
V žádném případě neuvažujte, že byste tam jeli s někým třetím, přistýlka je v takovém mini prostoru naprosto nemyslytelná!!!
Co se týká úklidu, nebyla to žádná sláva...sice probíhal cca do druhý den, ale nejspíš se uklízelo jednou vodou a jedním neumytým mopem celý hotel, takže jsme měli na podlaze stále cizí vlasy, chlupy...hnus...určitě žabky na chození na pokoji s sebou!!!
Před hotelem byl malý bazén a příjemné poležení na lehátkách. Využívat jsme mohli zdarma také větší bazén u holetu přes cestu, kde se dalo lépe zaplavat.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jiří Vajsar
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, na krásnou pláž není daleko, jsou k dispozici bazény.
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, na krásnou pláž není daleko, jsou k dispozici bazény.
Krásná voda, pláž udržována v čistotě, místa dost
StravaMěli jsme pobyt bez stravy, stravovali jsme se většinou v místní taverně u studia, kde byla vynikající obsluha a donré ceny.
UbytovanieUbytování nám plně vyhovovalo, vybavení odpovídalo ceně, služba ze strany ubytovatele (uklízení, výměna prádla) bylo velmi dobré. Zpočátku nám vadil hluk v noci, ulice v sousedství je nečekaně rušná.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Úžasné místo Zakinthos, klidné místo Vasilikos, kde jsme měli ubytování. Pronajali jsme si auto na týden, protože všechno bylo daleko. Banana beach a Porto Azzuro, Dafne Beach byly blízko.
Úžasné místo Zakinthos, klidné místo Vasilikos, kde jsme měli ubytování. Pronajali jsme si auto na týden, protože všechno bylo daleko. Banana beach a Porto Azzuro, Dafne Beach byly blízko.
Všechny pláže jsou čisté, lze si vybrat z několika druhů pronajímatelných lehátek. Někde zdarma za konzumaci.
Stravanebylo
UbytovanieKaždý den bylo uklizeno, povlečení bylo vyměněno jednou. Kuchyně by mohla být lépe vybavená. Prostorné pokoje.
SlužbyBazén byl velmi dobrý.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celý výlet jsem popsal v níže uvedených kategoriích :)
Celý výlet jsem popsal v níže uvedených kategoriích :)
Z hlediska pláží asi nejlepší místo na celé Krétě – 4 různé pláže do 25 minut jízdy, vždy bylo místo na pláži, dvě jsou zcela písčité a udržované, zbývající dvě měly tolik kamenů, že bylo těžké se pohodlně rozložit. Vstup do vody většinou přes kameny, v blízkosti pláže nejsou ježovky.
StravaVelmi blízko (asi 10 minut chůze) se nachází Lidl a místní supermarket, kde se dá prakticky vše nakoupit. Vždy jsme tam našli čerstvé, teplé pečivo, což lze považovat za velké plus. Asi 5 minut od hotelu jsou dva menší markety, takže pokud byste chtěli něco rychle koupit, je to také možné. Ceny v malých marketech jsou asi o 15-20 % vyšší než v Lidlu. U marketů je také skvělá, relativně levná restaurace, kde si můžete dát fast food typu kebab, pita. Samotné centrum Chanie je založeno na desítkách restaurací nabízejících prakticky stejné menu, takže pokud si někdo může dovolit velmi drahé jídlo, doporučuji vybrat místo s nejlepším výhledem. Asi v centru se nachází skvělá restaurace Ta Meraklikia tou Boureksi.
UbytovaniePokoj obsahoval vše, co jsme během pobytu potřebovali – malý kuchyňský kout, který zahrnoval mimo jiné mikrovlnnou troubu, elektrický vařič se dvěma plotýnkami a lednici, která se nedovírala. Kromě kuchyňského koutu byl v pokoji fén na vlasy a zvětšovací zrcátko, což může být zvláště pro ženy významným plusem.
Hotelový personál vstupoval do našeho pokoje, kdy chtěl (asi pětkrát během týdne dovolené), bez předchozího upozornění. Dvakrát se stalo, že obsah našeho zavazadla byl rozházený, jiné vytažené věci byly rozházené. Co je zajímavé, osoby, které vstupovaly, dvakrát v pokoji vůbec nic neudělaly, což nám přišlo dost podezřelé a také nepříjemné (bohužel jsme neviděli, kdo to byl, protože většinu času jsme v hotelu nebyli).
Stojí za to mít na paměti, že další služby jako přístup k hotelovému wifi a využití klimatizace jsou zpoplatněny zvlášť. Naštěstí jsme měli pokoj umístěný tak dobře, že nebylo potřeba klimatizaci dokupovat.
Měli jsme zajištěný výlet na Balos prostřednictvím majitele hotelu, a bohužel jsme byli jím podvedeni. Výlet měl stát 46 (16 eur za autobusovou dopravu tam i zpět + 30 eur za přepravu trajektem), ale ukázalo se, že trajekt stojí 30 eur na osobu. Kdybychom neměli u sebe další peníze, museli bychom zůstat v přístavu na 8 hodin. Těžko tu mluvit o špatném pochopení nebo nejasnostech, protože jsem se dvakrát ptal na cenu. Obecně je levnější jet na vlastní pěst, protože majitel si účtuje přirážku asi 10 % za pomoc.
Bazén – otevřený do 21:00, takže pokud chcete zaplavat po náročném dni cestování do Chanie nebo po celodenním pobytu na pláži, není to možné. Musíte se rozhodnout buď pro moře, nebo pro bazén.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Michał D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2021 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkově pobyt na plus. 5 dní však rychle ubývá, když je odlet odpoledne a návrat ráno.
Celkově pobyt na plus. 5 dní však rychle ubývá, když je odlet odpoledne a návrat ráno.
od 471 € za os.
Dana Tomšů
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
mestska plaz v nidri neni moc hezka a koupani nic moc.cele pobrezi ve meste je pristav.Ale zapadni pobrezi,ktere jsme procestovali bylo uzasne pohadkove.nikdy jsem nevidela tak modre more.
UbytovanieDelegat nas odvezl na misto pobytu,ale nebydleli jsme v hotelu ktery byl na obrazku,ale hned vedle.Pani majitelka Rekyne byla dost neprijemna.Uzavrela bazen,ale po dohode jsme tam chodili a ona okolo nas behala a uklizela cisticima prostredky.zkoncila ji sezona:-)jinak vse uzasne
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Radek Wimmer
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nidri - 1/2 Nidri je přístav (shodou okolností ta, ve které stojí Cospomol); 2. 1/2 je velmi úzká pláž plná řady lehátek, jejichž rafinované umístění dělá ze zákona o věřejné přístupnosti a využitelnosti pláže směšnou teorii. Všechny pěkné pláže ostrova jsou od Nidri na hony vzdálené:
Západ : Porto Katsiki, Egremni, Gialos, Kathisma, Mylos, Pefkoulia
Sever (Lefkas): Kastro a Gira; Myli jako ráj KITE-surfingu
Jih: Vasiliki jako ráj WINDserfingu
Hotel žádnou stravu nenabízel, v kombinaci s jeho kvalitou obsuhy by tam stejně nikdo ani nepáchl;
nejbližší řecká taverna je cca. 15m od hotelu;
Kvalita jídla = vyníkající (gyrosek, pita, souvlaki, ryby, všecko mňam)
Hotel Cosmopol: O **** by si majitelka mohla nechat zdát,
žádná nabídka snídaní nebo večeří, nedostatečné vybavení kuchyně pro ty, kteří chtějí opravdu vařit.
Stavební nedodělávky (chybějící obložky dveří, kabely elektroinstalace ze zdi);
Hluk z ulice; Věčně otrávená majitelka, co ani nepozdraví; Klíče k sejfu nejsou v ceně pokoje, jak by se to z textu zájezdu mohlo zdát;
Bazén, když kupuješ pití u baru u bazénu.
Trezor za 15 € (tj. asi 1,50€ denně).
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jitka Podzemská
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
klidná písčitá pláž málo lidí možnost si lehnout kamkoliv
Ubytovaniemísto výhled klid SUPER
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Róbert J.
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ladislav U.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Počasí vyšlo, dovolená dobrá, hlučnost Maďarů neuvěřitelná, odlet ze Soluně těžkej průser. 75 minut zpoždění, u přepážek nefungující pásy na kufry, pouze jeden, ke kterému musíte zavazadlo odnést. U pasové kontroly chaos a Řekové docela nepříjemní. Celých 10 dní vše v pohodě, až poslední den to celé zabil.
Počasí vyšlo, dovolená dobrá, hlučnost Maďarů neuvěřitelná, odlet ze Soluně těžkej průser. 75 minut zpoždění, u přepážek nefungující pásy na kufry, pouze jeden, ke kterému musíte zavazadlo odnést. U pasové kontroly chaos a Řekové docela nepříjemní. Celých 10 dní vše v pohodě, až poslední den to celé zabil.
Super, krása, dost dlouhá na to, aby si každý mohl najít to své správné místo a pár kroků navíc nikomu neuškodí.
StravaOk
UbytovanieMálo nádobí, pouze 1 hrnec a jedna pánvička.
Klika od dveří od záchodu nám zůstala v ruce, půjčený slunečník od cestovky v dezolátním stavu.
Každý večer nad námi hluční Maďaři.
Ok
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Alena Š.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Organizace a delegátka bez chyby, ubytování pro nenáročné, ale na přespání a uvaření snídaně a jednoduchého jídla dostačující. Vila má opravdu velice dobrou polohu. Letovisko Sarti bylo v dobu našeho pobytu velmi čisté.
Organizace a delegátka bez chyby, ubytování pro nenáročné, ale na přespání a uvaření snídaně a jednoduchého jídla dostačující. Vila má opravdu velice dobrou polohu. Letovisko Sarti bylo v dobu našeho pobytu velmi čisté.
Pláže krásné, čisté, písčité, moře nádherné.
StravaPobyt bez stravy, snídani jsme si připravili , oběd většinou zelenina , ovoce, jejich výtečné mléčné produkty apod., no a na večeří jsme chodili do taveren, kterých je tam opravdu hodně a každý si určitě vybere.
UbytovanieUbytování čisté a pro nás na přespání dostačující, balkon prostorný. Koupelna malinká, sprchový kout otevřený bez závěsu, takže mokro všude, ale druhý den jsme si zvykli. Kuchyňka by mohla být lepe vybavena nádobím - varnou konvicí, struhadlem, malé hrnky a malé talířky.
SlužbyVýměna povlečení 1x za pobyt stačí, ručníky bychom uvítali v nabídce - zabírají v kufru hodně místa, no a že si uklízí každý sám nám nevadilo.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate