Merryl Hodnotenie: 2/5 Francúzsko, Paríž, Paříž
Ivana Sedláčková
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Ivana Sedláčková
Overená recenzia Dátum pobytu: Máj 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zdeněk Vocásek
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Dovolenou jsem si užili.Navštívili jsme spoustu zajímavých míst v okolí,celou dobu nám svítilo sluníčko,takže zábavy jsme si užili naplno.
Dovolenou jsem si užili.Navštívili jsme spoustu zajímavých míst v okolí,celou dobu nám svítilo sluníčko,takže zábavy jsme si užili naplno.
Pláž v místě pobytu na nás působila velmi klidným a přátelským dojmem.Jsou zde malé restaurace i pizzerie.Lidé si zde mohou za poplatek půjčit plážový servis.Zahráli jsme si i nějaké plážové sporty.
Vstup do moře je dobrý,pozvolný i pro malé děti.Pláže jsou tvořené podobným způsobem jako třeba zátoka,takže moře je zde vesměs klidné,bez větších vlnových nárazů,což ocení hlavně malé děti.
Stravu jsme si vařili vlastní,nebo jsme navštěvovali místní restaurace a pizzerie,kterých je v okolí pár kroků plno.
UbytovanieApartmán,ve kterém jsme byli ubytovaní, byl čistý a se vším všudy, co je třeba k žití.Včetně nadstandartního vybavení,např: myčka,nebo třeba klimatizace.
SlužbySlužby residence,fungují báječně.Využili jsme hlídané parkování,funguje zde i hlídání celého objektu v nočních hodinách.Personál se velmi zodpovědně staral o čistotu bazénu i všech společných prostorů residence.Obsluha repecpce residence, nám vždy ochotně zodpověděla naše všetečné dotazy.
Domluvit jsme se mohli jak Francouzsky,tak i Anglicky.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vladimíra K.
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michaela Bartonikova
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jelikož jsem byla pracovně,a cestovala jsem sama bez delegáta
Tak vše v pořádku
Jelikož jsem byla pracovně,a cestovala jsem sama bez delegáta
Tak vše v pořádku
Měla jsem snídani a s tou jsem byla velice spokojena aź překvapena,výběrem
Ubytování odpovídalo hvězdičkám uděleným tomuto hotelu,akorát večer netekla teplá voda
Pouze ráno
Personál byl ochotný
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Milan Kábrt
Overená recenzia Dátum pobytu: November 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Pavlína S.
Overená recenzia Dátum pobytu: August 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zdeňka D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Apríl 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jitka Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Nejedná se o hotel, ale zařízený byt. Nic úžasného, ale také nic urážejícího. Rozkládací kanape bylo rozbité, za povlečení a ručníky se musí platit, ale to k tomuto typu ubytování patří. Na konci se musí byt uklidit - docela práce se sbalenými kufry. Poloha vedle velkého parku (vhodné na procházky a schování se před vedrem) není nejhorší, ale k pláži je to pěšky 20min - musí se projít podchodem pod kolejemi.
Město Villeneuve-Loubet není vůbec ničím zajímavé - má jen dva obrovské z letadla viditelné a po architektonické stránce zajímavé hotely, ale pak už v této vesnici není vůbec nic. Ale dá se pěšky po pláži dojít skoro kamkoli - tedy po pláži po silnici.
Jako ale nejhorší a naprosto nevyřešenou vidím u tohoto zájezdu dopravu z letiště do hotelu. Cena, kterou nabízí cestovní kancelář je naprosto nehorázná! Pokud cestuje rodina, nepřichází v úvahu na letišti hledat místní autobus a rvát se s kufry či kočárkem do něj, protože často bývají z letiště přeplněné. A přitom možnosti tu jsou. Na místě funguje nespočet taxikářškých služeb, se kterými by stačilo uzavřít nějakou dohodu. A cena je přijatelná. Řidič počká na letišti s cedulkou cestujících a zaveze je až do hotelu, a pak i zpět.
Nejedná se o hotel, ale zařízený byt. Nic úžasného, ale také nic urážejícího. Rozkládací kanape bylo rozbité, za povlečení a ručníky se musí platit, ale to k tomuto typu ubytování patří. Na konci se musí byt uklidit - docela práce se sbalenými kufry. Poloha vedle velkého parku (vhodné na procházky a schování se před vedrem) není nejhorší, ale k pláži je to pěšky 20min - musí se projít podchodem pod kolejemi.
Město Villeneuve-Loubet není vůbec ničím zajímavé - má jen dva obrovské z letadla viditelné a po architektonické stránce zajímavé hotely, ale pak už v této vesnici není vůbec nic. Ale dá se pěšky po pláži dojít skoro kamkoli - tedy po pláži po silnici.
Jako ale nejhorší a naprosto nevyřešenou vidím u tohoto zájezdu dopravu z letiště do hotelu. Cena, kterou nabízí cestovní kancelář je naprosto nehorázná! Pokud cestuje rodina, nepřichází v úvahu na letišti hledat místní autobus a rvát se s kufry či kočárkem do něj, protože často bývají z letiště přeplněné. A přitom možnosti tu jsou. Na místě funguje nespočet taxikářškých služeb, se kterými by stačilo uzavřít nějakou dohodu. A cena je přijatelná. Řidič počká na letišti s cedulkou cestujících a zaveze je až do hotelu, a pak i zpět.
Dostupnost na pláž je horší, ale ne nepřekonatelná. cca 20 min pěšky. Ale pláže v tomto městě nejsou nejudržovanější. V okolních městech mi pláže přišly čistší - více toalet a sprch a také občerstvení a čistší písek či kamínky, např. v Antibes nebo Nice určitě lepší.
Strava nepatřila k tomuto typu zájezdu. Naštěstí jsou v okolí supermarkety, pekárny, občerstvovací stánky a restaurace. Ne tedy úplně za rohem, ale vzdálenost se dá překonat pěšky.
UbytovaniePokoj nebyl žádný luxus, ale nebyl ani špinavý. Výhled nikam, ale bylo soukromí. Bazén nepatří k hotelu, ale k bloku domů, takže je u něj narváno lidmi. Ale byl čistý.
SlužbySlužby žádné. Prostě vybavený byt.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Miroslav Svoboda
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2009 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
vlastní a super
Ubytovaniecelkově špatné, vybydlené pokoje, prvý den po přijezdu praskla cela postel/ palanda. Po stížnosti na office prišel opravař a cele lužko sešrouboval, ale rozhodl že radeji postavi/dodá nové postele, ale toho jsme se nedopžili tak aspon ten po nas bude mit radost jaké jsou krasne nove postele.. Matrace proleželé, za dva dny bolesti v zadech.Malo uložneho prostoru, skřínky byly zamčené.Špatna orientace jak se dostat na pokoje, jinak oznacene klice od pokoju.i
Službyžadné nebyly
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Miroslav Žatko
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Výborné stredisko pre rodiny s deťmi s množstvom zjazdoviek pre každého za veľmi dobrú cenu.
Pri veľkých problémoch s autom cestou tam môžeme veľmi pochváliť a zároveň sa poďakovať za ochotu riešiť problémy a pomoc pri ubytovaní a poskytnutí kľúča od izby aj v skorom rannom čase.
Smolou bolo že sme boli ubytovaní priamo na chodbe kde bol veľký francúzsky zájazd, ktorý bol každý večer a celú noc veľmi hlučný. Ba priam demolovali hotel a často nám zvonili a búchali v noci na izbu.
Okolitý susedia ako nakoniec aj mi keď pretiekol pohár sme boli nútení volať delegátku ktorá bola ochotná a zavolala políciu za čo jej tiež Ďakujeme
Výborné stredisko pre rodiny s deťmi s množstvom zjazdoviek pre každého za veľmi dobrú cenu.
Pri veľkých problémoch s autom cestou tam môžeme veľmi pochváliť a zároveň sa poďakovať za ochotu riešiť problémy a pomoc pri ubytovaní a poskytnutí kľúča od izby aj v skorom rannom čase.
Smolou bolo že sme boli ubytovaní priamo na chodbe kde bol veľký francúzsky zájazd, ktorý bol každý večer a celú noc veľmi hlučný. Ba priam demolovali hotel a často nám zvonili a búchali v noci na izbu.
Okolitý susedia ako nakoniec aj mi keď pretiekol pohár sme boli nútení volať delegátku ktorá bola ochotná a zavolala políciu za čo jej tiež Ďakujeme
Vlastná
UbytovanieVkusné jednoduché ale pekné a čisté izby s výbornou výbavou kuchyne. Všetko fungovalo až na radiátory, ktoré viac nešli ako šli ale to spôsobovalo asi podlahové vykurovanie a radiátory sa zapli až keď sa vyvetralo a teplota klesla. Horšia sa ale takto sušili mokré veci detí. Chýbal aj sušiak v izbe ktorý tam v minulosti bol. Celkovo izby aj hotel môžem hodnotiť veľmi kladne.
SlužbyBazén, Suna zdarma v cene, Internet a TV iba za poplatok
ŠportVýborné menej náročné vinikajúco upravené. Trochu staršie - menej moderné lanovky v porovnaní s Talianskom
Vladislav Novotný
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Blízkost blešího trhu, nepořádek. Jinak OK.
Blízkost blešího trhu, nepořádek. Jinak OK.
V hotelu snídaně OK. Jinak, co dodat -Francie, gurmeti.
UbytovanieOK.
SlužbyV dané cenové relaci OK.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 758 € za os.
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 690 € za os.
Sabina M.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi