Le Parc Aux Etoiles Hodnotenie: 3/5 Francúzsko, Puy Saint Vincent
Marcela B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu
Marcela B.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2016 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Ivan Č.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Návšteva Paríža nemôže sklamať. Za odpovedajúcu cenu strávené tri dni v centre, kde je možné vidieť 5 - 6 najznámejších atrakcii.
Návšteva Paríža nemôže sklamať. Za odpovedajúcu cenu strávené tri dni v centre, kde je možné vidieť 5 - 6 najznámejších atrakcii.
Ulica, na ktorej bol hotel, pôsobila nebezpečne, ale dnes nie je asi možné nájsť miesto v Paríži, kde by sa nenachádzal na uliciach neporiadok a osoby bez domova.
StravaVýrazne slabé raňajky. Ale to je zrejme v takomto type hotela obvyklé.
UbytovanieSlušný hotel so štandardne vybavenými izbami, bez možnosti spoločenského vyžitia. Z negatív vybavenia izby vypichujem TV, ktorý obsahu 38 (!!!) výlučne francúzskych programov, včetne regionálnych. Vzhľadom na fakt, že hotel je zaradený do medzinárodnej ubytovacej siete, je to neakceptovateľné. A to v hoteli bola väčšina hostí z cudziny.
SlužbyMožnosť objednať si taxi na letisko jestvuje, ale za platbu bez účtenky!!! Tzv. Zálohu uhradíte na recepcii, kde síce ešte dostanete ručne vypísaný doklad. Väčšiu časť sumy zaplatíte však po dojazde na letisko priamo do ruky taxikárovi. Bez dokladu.
Karel V.
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vlastislav F.
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2011 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
od 1 020 € za os.
Jaroslav Čápek
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Byli jsme naprosto spokojeni,asi naše nejlepší dovolená.
Byli jsme naprosto spokojeni,asi naše nejlepší dovolená.
Pláž fantastická,čistá,vstup pozvolný,pro děti ideální,voda křišťálově čistá,možnost zapůjčení různých sportovních předmětů,/pinpong,vodní šlapadla,vodní skútry atd/.Využití bazénu.
StravaV okolí ubytování byl dostatek restauračních zařízení,takže výběr i strava bez problémů.
UbytovanieSkvělé,včetně klimatizace,nemáme žádnou výtku.
SlužbyBez problému.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jan P.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Zuzana Švédová
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2010 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Vlastní
UbytovanieBezchybné,vřele doporučuji.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Február 2018 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Krásné město plné historie. Hotel blízko centra za výbornou cenu.
Krásné město plné historie. Hotel blízko centra za výbornou cenu.
Snídaně v hotelu naprosto dostačující formou bufetu ... Ve městě je nabídka stravování rozmanitá, v okolí hotelu desítky výborných restaurací a vináren...
UbytovaniePřátelský personál, čisté prostředí, malé útulné pokoje.
SlužbyNaprostá spokojenost, každý den úklid pokoje. Možnost objednat si drink a malé jídlo na pokoj. Skvělé.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Daniela D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Jaromír Havlík
Overená recenzia Dátum pobytu: December 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Fantastický hotel přímo na svahu, blízko veškeré služby a pekárna. Při nedostatku sněhu upraveny základní sjezdovky což dostačovalo, ale pravý sníh a možnost lyžování ve volném terénu, kterého tu bývá v nadměrné míře, letos chyběla.
Fantastický hotel přímo na svahu, blízko veškeré služby a pekárna. Při nedostatku sněhu upraveny základní sjezdovky což dostačovalo, ale pravý sníh a možnost lyžování ve volném terénu, kterého tu bývá v nadměrné míře, letos chyběla.
Není bo zimní dovolená je na horách.
StravaVlastní ve vybavených kuchyňkách, kde nic nechybí.
UbytovanieJako vždy super, jezdíme sem už 5 let a rádi se vracíme. Příjemní lidé.
SlužbyAquapark s kluzištěm v ceně jako kompenzace za nepřítomnost welness v hotelu, tato služba lepší než malé bazénky plné lidí na hotelu.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
René Z.
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Anonym
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Simona Kordíková
Overená recenzia Dátum pobytu: Január 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Do této residence jezdíme pravidelně, moc se nám tady líbí a je tady veliká pohoda :-)
Do této residence jezdíme pravidelně, moc se nám tady líbí a je tady veliká pohoda :-)
Sami jsme si vařili, ochutnali jsme pár francouzských specialit, je to na chuti :-)
UbytovanieUbytování - krásné dřevěné chalety, vybavenost akorát, krásný výhled do okolí
Službykrásné ubytování v dřevěných chaletech, nádech romantiky :-)
Športkvalita sjezdovek - super, vleky - super, přístup francouzské obsluhy - super :-)
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jozef Hruška
Overená recenzia Dátum pobytu: Október 2017 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Taký normálny *** hotel na prespatie.
Taký normálny *** hotel na prespatie.
--
StravaRaňajky O.K.
UbytovanieIzby malé ale útulné, snáď len že chýbala mini chladnička
SlužbyNemal som z ničím problém, ústretový personál.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Petr D.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2015 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
zasadne nevyhovoval pozdni odlet do Parize jelikoz odlet byl zpozden o 45 minut ,na letisti Pariz ORLY jsme
jent tak tak stihli odjezd posledniho autobusu na nejz jsme meli zplaceny transfer.K Charles degole etolu jsme prijeli cca v 00.30 hod .Dalsi komplikace byla,ze spojeni metrem k hotelu jak jste popisovali nebylo mozne jelikoz v tu dobu uz nektere linky metra prestavaji jezdit .Takze jsme si museli vzit taxi.
zasadne nevyhovoval pozdni odlet do Parize jelikoz odlet byl zpozden o 45 minut ,na letisti Pariz ORLY jsme
jent tak tak stihli odjezd posledniho autobusu na nejz jsme meli zplaceny transfer.K Charles degole etolu jsme prijeli cca v 00.30 hod .Dalsi komplikace byla,ze spojeni metrem k hotelu jak jste popisovali nebylo mozne jelikoz v tu dobu uz nektere linky metra prestavaji jezdit .Takze jsme si museli vzit taxi.
prevazovala sladsi verze coz fransouzi miluji ,ale ja to po ranu neporeferuji,pouze jeden druh syra(trojuhelnicek) a z ovoce pouze jablko ci nakrajene koustky ruznych druhu jako"kompot"
UbytovanieHotel prijemny ,pokoj postacujici ,ale tesne u hotelu staveniste z cehoz plyne neskutecne mnozstvi prachu i pri mirnem vetru.
Službysluzby hotelu na dobre urovni
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Radoslav Plšek
Overená recenzia Dátum pobytu: Júl 2014 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
zajímavá oblast
zajímavá oblast
Pláž de Arone jedna z nejhezčích (navštívil jsem jich 5 za 5 dní)
Dojezd autem 3 minuty přímo na pláž, spousta parkovacích míst.
Vlastní
UbytovanieNormální apartmán s lehkým výhledem na moře, komplet kuchyňské vybavení, obrovský klid, pokoj s celodenním chládkem - skvělé pro parné dny.
Službyapartmán
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Jan K.
Overená recenzia Dátum pobytu: September 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Michal S.
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2013 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Petr Procházka
Overená recenzia Dátum pobytu: Marec 2019 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi
Celkové hodnocení je jednoznačně kladné, počasí vyšlo nádherně, jen nám trochu zkomplikovala cestu na letiště výluka na trati RER a nutný přestup na autobus.
Celkové hodnocení je jednoznačně kladné, počasí vyšlo nádherně, jen nám trochu zkomplikovala cestu na letiště výluka na trati RER a nutný přestup na autobus.
Snídaně bez výběru, pouze bageta, máslo, marmeláda. Loňský hotel byl v tomto směru mnohem lepší.
UbytovanieUbytování v pořádku, úklid pokoje pravidelně, jen je vidět, že hotel čeká na rekonstrukci.
SlužbySlužby ok.
Táto recenzia bola preložená automaticky pomocou Google Translate
Ivana Tomandlová
Overená recenzia Dátum pobytu: Jún 2012 Recenzia vytvorená pred 3 a viac rokmi